Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
100%
KEdves kérdező én azt hogy lehet baba vvan a dologba, én is tudnék aludni minden percben
2011. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,

a szurkálás nagyon jó jel !! én is puffadok, estére akkora a hasam,mint amikor 17 hetes terhes voltam :) nekem is fáj a mellem, ami nem szokott. de alul, olyan,mintha szoros melltartó lenne rajtam. pedig nincs most sem melltartóm:)

letunkoltam pár falatot.... majdnem kijött:)

nekem is van, mindjárt megjön érzésem. arra eszmélek, fáj a hasam,mint amikor meg akar jönni.... aztán sitty-sutty elmúlik!! Drukkolok Neked is!!!!! Olyan lassan megy az idő.....

2011. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/141 anonim ***** válasza:
100%

Pa,


ja, az alvás lemaradt. amikor elvetéltem, minden nap délután aludtunk kisfiammal. most mini ovis lett, persze nem pörgök annyit,mint amikor itthon van, ezért nem is alszom napközben. viszont délutánra olyan álmos leszek,majd elalszom állva....

Első terhességemnél is folyton aludtam:) DRUKKKKKK:):):)

2011. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 anonim ***** válasza:
100%

PA

Nekem is ilyen egyik percben rohanok wc-re hogy msot megjött másik percben mindha nem is lett volna semmi. Hétvégén nem leszek itthon de azért a biztonság kedvéért viszek magammal eü dolgokat hogyham egjöün legyen nálam. De pozitívan gondolkodom és nem fog megjönni és egy kis babuci van ide bent

2011. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/141 anonim ***** válasza:
100%
12:59 es vagyok PA nak szolt a válasz bocsi ha félreérthetőn írtam
2011. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,


Én arra gondoltam"kis naiv" ha kedden egész nap fekszem,akkor tuti nem jön meg:) Ekkora hülye is csak én lehetek:) Az ember kínjában annyi mindenre gondol... engem ez a határozottság,amit most érzek, ez borzasztóan idegesít. ha mégis megjön, mennyire pofára esek,mert tutira érzem odabenn a kis "szedercsírámat ":)

2011. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/141 anonim ***** válasza:
100%

Barby (az eddigi válaszolók)

Hát nálam is most olyan határozottság fogott el hogy tuti sírás lesz belölle ha megjön de nem fog megjönni, mert a vonzás törvénykönyve is azt mnodja hogy amit szeretnénk azt vonzuk magunkhoz és én azt szeretném hogy ide bent legyen. Nézegetek tesztet hogy milyet kéne venni mert párral már befürödtem lehet vateráról rendelek majd az mégis csak 65-75ft nem 500 hogy rossz eredményt mutasson (x-epillel sajnos volt egy kis csalódásom negatívat mutatott és bentvolt egy kis manó aki sajna elment)

2011. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 A kérdező kommentje:
én x-epilt vettem a 2db os tesztcsíkot hát remélem pozit fog mutatni :)
2011. okt. 7. 13:39
 39/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,


Figyi csajok! Nekem sem vált be az X-epiles,de hallottam jókat is róla. ha már megvetted, ne dobd ki:)

DE, inkább kazettás tesztet vegyetek,ne olyan papírcsíkocskát. azok szerintem sokkal jobbak! Ezt doki is mondta!

2011. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/141 anonim ***** válasza:
100%

Barby


Huh én már nagyon izgatott vagyok már csak 2 nap és kiderül ( áltban 1 körül szokot megjönni de előzőhónapban reggel jött meg mint egy évvel ezelött) jaj ugye nem fog megjönni?

2011. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!