Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
 121/141 A kérdező kommentje:
megint negatív lett a tesztem.nem tudom hogy most a teszt nem jó vagy mi van?! eddig 2 egyforma tesztet csináltam az x-epil tesztcsíkot csináltam ami egy dobozban 2 van.
2011. okt. 24. 11:20
 122/141 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem jelentkezz be orvoshoz, mert már két hete késik, azt ki kellene mutatnia a tesztnek, ha baba lenne. Nem tudom, hogy a tesz tévedhet-e negatívat. Késett már ennyit máskor is a mensid? Remélem minden jól alakul veled és nemsokára lesz pozitív teszted. Majd írj, hogy mi lett.

2011. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/141 A kérdező kommentje:
nekem elég rendszertelenül szokott meg jöni de mostanában 1-2 nap eltéréssel jön meg. egyszer volt ugy februárban hogy 61 napra jött meg :(
2011. okt. 24. 16:01
 124/141 anonim ***** válasza:

előző vagyok

hát ez nem jó, próbáltál már cickafark teát inni, egész jól beállítja a ciklust :) Mikor várandós lettem a lányommal, én is azt ittam, mert nagyon sokat késett mindig, de egész jól beállította, nem beszélve arról, hogy elősegíti a peteérést is:)

2011. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/141 anonim ***** válasza:

PA,

tényleg tenni kell valamit a rendes ciklus érdekében. orvosod mit mond?

2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/141 A kérdező kommentje:
Az orvosaimat inkább hagyjuk azok szart sem érnek nem tudom hogy lehetnek ilyen orvosok!!
2011. okt. 25. 08:20
 127/141 anonim ***** válasza:

PA,

hol élsz, melyik városban? van nagyon jó orvosom,de ő Székesfehérváron van. Remélem tudok Neked segíteni!

2011. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/141 A kérdező kommentje:
Én debreceni vagyok hiába voltam már több orvosnál is egyik sem mondott semmi érteleset.
2011. okt. 25. 19:45
 129/141 anonim ***** válasza:
Szia,képzeld el még nekem se semmi,de a teszt nekem is negatív,ugyhogy orvoshoz kell menni,de mire berendel,lehet még meg is jön :D Monika
2011. okt. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/141 anonim ***** válasza:

PA,

sajnos Debrecenben nincs ismerősöm,de nem hiszem el,hogy a környéken nincs jó orvos! nem ülhetsz otthon ölbe tett kézzel!!!

2011. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!