Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
 131/141 A kérdező kommentje:

1 éven keresztül jártam az orvosokhoz és nem tudtak semmit mondani csak folyton küldtek tovább és tovább és azért untam bele mert folyton ugyan olyan vizsgálatokra küldtek amin már voltam ott volt a kezükben a papír nem találtak semmit küldtek megint vissza ugyan arra.

tegnap párommal együtt voltunk és eléggé görcsöltem utána azt hittem meg jön este megint elalvás előtt erősen görcsöltem de semmi menzi cicijeim feszülősek de semmi menzi

2011. okt. 26. 11:12
 132/141 anonim ***** válasza:
PA,terheléses cukron voltál már???
2011. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/141 A kérdező kommentje:
Igen voltam azon is az is jó volt. meg a hormonokat is nézték az is jó volt!
2011. okt. 27. 11:16
 134/141 anonim ***** válasza:

PA,

tudod mikor volt peteérésed? azt figyelted?

2011. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/141 A kérdező kommentje:
a kalkulátorok 26-29 körül írták
2011. okt. 27. 20:06
 136/141 anonim ***** válasza:

PA,

Könyörgöm ne adj a kalkulátorokra!!

nekem mindig 3-4 nappal előbb van,mint ahogyan azt mutatják! vegyél ovu tesztet!!!!!

2011. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 A kérdező kommentje:

én nem csak akkor vagyok párommal amikor pé m van én ugyan ugy vagyok vele mint akkor mikor még nem próbálkoztunk.

2-3 naponta szoktunk együtt lenni.

2011. okt. 29. 20:57
 138/141 anonim ***** válasza:

PA,

persze ez így totál normális! De, akkor is jó lenne tudni pontosan mikor van pé-d!! komolyan, ha nekem most összejön a baba elküldöm neked a megmaradt ovu tesztjeimet. kb:20 maradt meg!!

és arra nem gondoltál,h a pároddal van probléma?

2011. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 A kérdező kommentje:
szeptemberben kezdtünk el próbálkozni semmi olyanra nem gondolok hogy bármelyikünkkel is baj lenne! 1 hónap után ilyen dolgokra gondolni sem akarok!
2011. okt. 30. 19:55
 140/141 anonim ***** válasza:

PA,

csak azért gondoltam,h probléma van,mert írtad, 1 éven át orvosról orvosra jártál. azt hittem azóta próbálkoztok! ne haragudj, félreértelmeztelek!

2011. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!