Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
 81/108 A kérdező kommentje:
es az faj,hogy most boldog.. elvan a haverjaival.. mint,hogy velem lenne..eddig mindig velem volt..es nem fel,mas a baratnoje melett van hiaba van nagy veszekedes. es meg en kerdeztem meg tole,hogy egyatalan be jon hozzam a korhazba ?!.. na mindegy. :) megprobalom tultenni magam rajta.
2012. ápr. 19. 17:19
 82/108 anonim ***** válasza:
17%
Nem volt még abortuszom. Én inkább védekezek.
2012. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
82%
Ja hogy mert abortuszod lesz, úgy már nincs értelme a kapcsolatnak, erre gondolta a barátod? Hát nem semmi... de azért megvádol, hogy talán nem is az övé. Töketlen egy srác, legalább most világosan kiderült, bajban mennyire számíthatsz rá: semennyire! Mindegy, a számlát mindenképp nyújtsd be neki, fizesse a maga részét, az alól ne tudjon kibújni, utána meg menjen Isten hírével!
2012. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
82%

Gerinctelen egy pasi, hogy éli vígan az életét, míg te ilyen helyzetben vagy... Á, nem is tudok rá illő jelzőt mondani. :(


"Nem volt még abortuszom. Én inkább védekezek."

A kettő nem zárja ki egymást.

2012. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 A kérdező kommentje:
igy lesz.!!! es utana nem fog latni.. csak o nem fogja fel,hogy az o gyereke is.. egy konnycseppet nem lattam az arcan.. sot meg meg sem volt ilyedve.
2012. ápr. 19. 17:22
 86/108 A kérdező kommentje:
miis vedekeztunk amugy. :) legbiztonsagosabb az ha szedsz gyogyszert es meg gumi is van.. mert a gyogyszer melett is teherbe lehet esni.! es amiket a gyogyszertarba lehet kapni,hogy kup,stb.. nem biztonsagosak ! meg egy gyurut hallottam ami meg biztonsagos 3hetig fennt kell lenni 1 hetig le kell szedni addigra megjon a menszesz.. de nekem ez olyan fura kicsit.
2012. ápr. 19. 17:33
 87/108 anonim ***** válasza:
60%
Hát szomorú, hogy ennyire nem törődik semmivel ez a srác. Persze ő könnyen van, férfinak született, megteheti, hogy lelép és a következmények miatt fájjon a lány feje...
2012. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 A kérdező kommentje:
hat igen sajnos.. de jon meg az en utcamba :)...
2012. ápr. 19. 18:06
 89/108 A kérdező kommentje:
azt mondta,hogy vicc az egesz..es min kene aggodnia ?! szval en itt befejeztem vele. :) nagyon sokaig egyutt voltunk.. de akar milyen is nehez lesz.. megcsinalom egyedul :) bartnom anyukam melettem lesz.!
2012. ápr. 19. 19:55
 90/108 anonim ***** válasza:
68%
Méghogy vicc? Jesszusom, férfi az ilyen? Én nem hinném... Jellemtelen féreg! Örülök, hogy vannak melletted mások, helyette is, meglátszik, bajban derül ki, kire számíthat az ember.
2012. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!