Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
 71/108 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2012. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 A kérdező kommentje:
HA MEGSZÜLÖM A SAJAT GYEREKEM.. NEM ADOM OROKBE !! EZAZ EGYIK.. igen védekeztünk.. de becsuszott !! voltam a növédelmibe május 2-ra adtak idopontot.. ami nevetseges.. anyukam hivott egybol kaptunk beutalot vitt a korhazba.. meg vizsgalt a doki ami eleg nagy paraszt volt.. 7hetes terhes vagyok,jó a szivverése meg mutatta a kepet is SAJNOS.. :\ szerdan megyek az alatatoorovoshoz megvizsgal..es mar lehet csutortok-penteken meglesz.! ha nem akkor jovohét.!
2012. ápr. 19. 15:16
 73/108 A kérdező kommentje:
de most inkabb az faj a legjobban,hogy a baratom sincs melettem.!! anyukam annyit kert,hogy a felet adja oda vasarnap.. hogy belehessen fizetni hetfon.!
2012. ápr. 19. 15:18
 74/108 anonim ***** válasza:
100%
Most ne gondolj a pasira, probalj megnyugodni.Ot utana is el tudod intezni.De ugye, odaadja a penzt???
2012. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 A kérdező kommentje:
nem igazan.. hetfo utan tudna.. de akkor kifizetem az egesszet es majd akkor odaadja. erre nemtudok mit mondani
2012. ápr. 19. 15:36
 76/108 anonim válasza:
13%
Egy rokon nőnek volt abortusza a közvetlen környezetemben, neki is 18 éves korában. Nem lett később sem gyereke. A mai napig mondogatja családi ünnepeken, hogy mennyi idős lenne épp a gyereke - a hölgy most 59 éves, azaz 40 éve számolgatja szegény. Ennek ellenére mindenkinek azt mondja, nem bánta meg, de valahogy nem hiszem el neki...
2012. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 A kérdező kommentje:
szegeny. :S mindenki meg banja szerintem.. !! de ha nincs mas lehetoseg.
2012. ápr. 19. 16:33
 78/108 A kérdező kommentje:
jövöhét csütörtök-pénteken megkéne mütteniük.. de pénteken nem nagyon müttenek meg hétvégén sem..hétfö.kedd. ünnepnap.. hát vicc ez az egész. !!!
2012. ápr. 19. 16:55
 79/108 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó volt? :S Mit mondott a doki? Akkor menj mindenképp máshoz, nehogy még az ilyen orvosok is a lelkedbe tiporjanak... Olyanok, mint némely beszűkült válaszadó: nem ismeri a körülményeidet, csak ítélkezik. Orvosként ehhez nincs joga!

Nyugodj meg! Tudom, jobb volna minél előbb túlesni rajta, de hát ez a magyar egészségügy. Esetleg fontold meg, írták korábban a magánorvost, némileg többe kerül, de ott biztos nem bunkókkal leszel körülvéve és hamarabb túl lennél rajta. Annak a bunkónak, szóval a pasidnak meg nyújtsd be a számlát róla.

2012. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 A kérdező kommentje:
olyan erdekes.. tul nagykepu,hogy egy 'nogyogyasz'.. baratom azt mondta,hogy kifizeti es utana mar nincs ertelme.. nem akar fel jarni mar ide.. haha mondom de nagy vereb vagy. :) de jobb is igy.. csak annyira kertem meg,hogy legyen melettem.. de nem szamitok ra.. nem tanult belole !! csak mikor tul tettem magam rajta es meggyogyultam akkor ne keressen.. ! mikor minden oke volt akkor ne menjek bulizni legyek vele stb.. csak velem akart lenni most meg.. na mindegy szanalmas.. amugy mar szerdan megyek az altatoorvoshoz.. es mar megvan beszelve.. de szerintem orvost valaszhatok vagy amelyik epp szabad lesz persze.. de igyis anyukam fizeti ki a 30ezret, mert a baratom nemtudja odaadni csak szerda utan.. es az mar nem jo. nem varhatom el tole,hogy maganorvoshoz vigyen 2napra. :S
2012. ápr. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!