Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek már nem egy...

Ha egy nőnek már nem egy abortusza volt, külsőleg nem viselte meg, ennek ellenére tudat alatt dolgozhat ez a dolog?

Figyelt kérdés
Kihatással lehet az egyén későbbi világképére,nézeteire,cselekvéseire?
2011. jan. 27. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. jan. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. jan. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden fobb tapasztalat, pozitiv vagy negativ elmeny hatassal van a gondolkodasunkra - akar a jovobeli tetteinkre is.
2011. jan. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen van hatása, hogy milyen, az személyiségfüggő. Az önös érdekektől vezérelt emberek általában mint "nagy megúszásra", jövőbeni elrettentő példára gondolnak majd. Nem a meg nem született gyermekre gondolnak, hanem a saját megmentett életstílusukra, amibe nem fért bele a gyerek.

Aki vonakodva ment bele, az mindig fájdalommal fog erre emlékezni, és talán a megtartott gyerekeivel szembeni bánásmódját is meghatározza egy korábbi abortusz. Szerintem ezek a szülők betegesen fogják óvni a gyerekeiket, ami nagyrészt a másik gyerek megölése miatti bűntudatból fakad.

2011. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elraktározza a tudatalatti, mivel ez egy nagy feszültség, így betegségeket is okozhat, sok mindent generálhat. Ha nekem ekkora traumám lett volna, biztos el mentem volna kineziológushoz, aki segít a tudatalatti görcsöket feloldani.
2011. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Van akinél igen, van akinél nem... de a 17 éves fruska akit 3x kapartak az ugyan úgy vígan bebaszik nap mint nap...
2011. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem volt abortuszom, remélem soha sem lesz!

Igazából én nem ítélem el az abortuszt, mert bizony vannak olyan helyzetek, amikor nincs más választás. Ezért is kell egy nőnek nagyon felelősen gondolkodnia, ha nem akar gyereket, akkor az lehetőleg NE IS FOGANJON MEG! Csak úgy vállaljon egy nő gyereket, ha biztosan tudja, hogy egyedül is feltudja nevelni! Ezek alap dolgok.

Egy tinilány még nem érzi ennek a súlyát,mert nincs még meg benne az az érettség szerintem. Igazából nagyrészük a szexre sem érett még, mégis csinálja.

Van egy olyan helyzet, ahol be kell vállalni az abortuszt: pl. méhen kívüli terhesség, Down-szindróma, egyéb kezdetleges súlyos genetikai betegségek...stb.

De nem ítélem el a nőket az abortuszért, mert tényleg sokszor nincs más választás. Vagy adjuk oda az apukának??

2011. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!