Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 A kérdező kommentje:
barátom mondta,hogy tartsuk meg elmegy még egy munkát válallni.. de en most leszek 18éves.. tanulok meg pincéként fogok vizsgázni.. és ez igy valahogy nem jön ösze.! anyukám is azt hitte,hogy ez a dolog 3-4év mulva fog bekövetkezni. :S és az lényegtelen,hogyha mind3 tesztet délután csináltam egymás után ?!
2012. ápr. 18. 22:33
 12/108 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt.

Nem éreztem semmit mert altattak.Reggel mentem a kórházba,elaltattak,és délután már mehettem is haza.

Még 1 éjszakát sem kellett bent maradnom.

Sem előtte,sem utána nem fájt.Csak annyit mondott a doki,hogy ne egyedül menjek haza,mert az altató miatt még elég fáradékony voltam.

2012. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy? Mindenképpen el kell vetetni?

Egyébként nekem volt 20 éves koromban. Mikor feltették a tágítót, az nem fájt, csak kellemetlen érzés volt. Ami utána következett...hát mit is mondjak. Nekem nem menstruációs görcseim voltak, hanem kb. 10x erősebbek. Pokoli volt. Mellettem feküdt egy 17 éves lány, ő is nagyon szenvedett, együtt jártunk ki hányni a mosdóba. Nem tudom mitől volt a hányás, de egy 21 éves lány is végighányta az éjszakát és ő is baromira görcsölt. Volt viszont egy másik szobatársam (szerintem 10 ágyasban voltam), aki végigröhögte az estét, és semmi fájdalma nem volt, még egy picit sem görcsölt. Hallottam olyan nőről is, aki nem szedett fogamzásgátlót, hanem inkább abortuszra járt. Szerintem neki sem görcsölt a hasa. Mindenkinek másképpen reagál a szervezete. Ha kérsz adnak majd fájdalomcsillapítót, bár nem sokat segít.

Altatásban végzik, mikor felébredsz nem fáj semmi. Nekem erős vérzésem volt, a 17 éves szobatársamnak meg éppen csak pecsételő.

Utána a lelki felépülés sokáig fog tartani :( Sokszor megbánod majd, aztán meg rájössz, hogy nem tehettél mást és egy ideig kering majd a kérdés a fejedben, hogy jól döntöttél-e. Kitartás!

2012. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem, de egy volt osztálytársamnak volt. Ő azt nyilatkozta: sokkal kevésbé viselte meg, mint gondolta. Pl. fájni fizikailag egyáltalán nem fájt, de ő lelkileg is könnyedén vette.
2012. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:
értem :S:S:S akkor nem csak én esek át rajta.. :( a görcsölést még elviselem.. mert mikor menszeszeltem vettem be görcsoldot.. nagyából viselem.. de a TÜT viszont nem.. :S és kapok infuziot mondta anyukám.. lelkileg borzalmas lesz.. de sajnos nemtudok mit csinálni.. !! azt mondom ha 20 fölöt lennek oké.. de igy lehetetlen... nem olyan egyszerü ahogy elképzelem,hogy hipphopp egy gyereket csak ugy felnevelek.! holnap megyek vizsgálatra. holnap leirom mit mondtak.! köszönöm szépen mindenkinek. joéjt. :)
2012. ápr. 18. 22:43
 16/108 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom azért nem tartják meg, hisz védekeztek hogy ne legyen baba...

Azért egy abortusz akkor is olcsóbb, mint egy gyereket felnevelni és még fiatalok is ha tényleg szeretik egymást együtt maradnak, akkor 4-5 év múlva lehet másik babájuk, ha meg nem maradnak együtt nem is baj, hogy ez a baba nem fog megszületni és nem ráncigálják a szülei ide-oda.

2012. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
11%
Biztos a szüleid is fiatalok még, és segítenének... Hátha megmaradhatna...
2012. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 A kérdező kommentje:
ha 20 fölött lennék megtartanám.. saját lakásom meg minden. de most leszek 18éves.. vizsgázom.. dolgozni szeretnék nyáron..lelkileg tönkre fog tenni.. tudom !!! de nem tarthatom meg... igy nem. meg nem olyan egyszerü.
2012. ápr. 18. 22:47
 19/108 A kérdező kommentje:
hát az a vicces,hogy a barátommal meg olyan viszonyba vagyunk,hogy nem jön el velem orvoshoz mert 'nem szereti az ilyen helyeket..' jajj ne aggódj nem lesz semmi.. segitek kifizetni... kb igy ennyi. (Y) veszekszünk még hozzá.. a MULTON ami most nem érdekel. !! de hát majd holnap csak benö a feje lágya.. ja a másik meg az volt,hogy BIZTOS MÁSTOL VAN.. nahát ettöl elkapott az idegsokk.
2012. ápr. 18. 22:51
 20/108 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező, tudod, hogy helyesen döntesz és bármikor az ellenkezője be akar férkőzni a fejedbe: hessegesd el! Még véletlen se nézegess ezzel kapcsolatos oldalakat, ne hagyd, hogy pár beszűkült lelkileg kínozzon. Éld tovább az életed, mintha semmi sem történt volna, fontos, hogy ne adj lehetőséget a rágódásra.
2012. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!