Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
34%

31-es en sem vagyok abortusulzellenes,de te meg veresszajjal hajtogatod a magadet. Te soraid sem nyugalmat arasztanak. Jobban alszol majd ha nem csak te veteted el a gyermekedet? Onigazolas?


Kerdezo, valogasd meg kivel bujsz agyba hisz abbol baba mindig lehet.Kitartas.

2012. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem volt még abortuszom (és feltehetően már nem is lesz), csak teljesen át tudom érezni a kérdező helyzetét. És akkor jön ide véresen fröcsögő szájjal ez a sokeszű, és gyilkosságról hadovál... Az ilyenen fel tudom magam húzni! Hogy jön ő ahhoz, hogy másokat ilyen jelzőkkel illessen? Megnyugtatja, ha jobban kínlódik, mikor van elég gondja?
2012. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
6%

Könnyű a másikat elküldözgetni ide-oda.

De a tetteink következményeit vállalni kell. Attól, hogy abajgatjuk a kérdezőt, még szörnyű dologra készül. Mégis hogy tanulna felelősséget, ha nem néz szembe azzal mit tesz?

Rémesek vagytok.

2012. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
98%

Ha védekezés mellett csúszik be a baba, akkor milyen felelősségről beszélünk? Mindenkivel megeshet! És az ő helyzetében érthető, hogy nem akarja a gyereket.

Rendben, nem kell abajgatni, de gyilkost sem kell rá kiáltani! Szerinted nem tudja, mire készül? Dehogynem! Akkor mit vársz, nézzen végig pár abortuszos videót, meg blogot, ahol gyerekgyilkost skandálnak a hasonszőrűek, attól jobb lesz neki?

Ez már így alakult, kár tovább feszíteni a húrt.

2012. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
17%
Na mindegy, én részemről itt befejeztem. Beszűkült, ostoba emberekkel nem vagyok hajlandó vitatkozni meddő vitában. Jó éjt!
2012. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell abajgatni, de nem kell még jobban belerúgni sem.

Nem felelőtlen, azt írta, hogy védekeztek.


Jah persze, akkor vállal felelősséget ha 18 évesen a szülei nyakára, a nullára szül egy gyereket majd a semmiből élnek, mert azt ugye tudod hogy a szeretettel egy gyereket sem lehet jóllakatni?

Annyira beszűkült és szélsőséges vagy, hogy az valami borzalom, nem látod reálisan a dolgokat.

Láthatod a kérdezőn, hogy rosszul érinti meg ez a dolog és akkor te még ilyet írsz neki, ó igen ez kell. Mert nincs eléggé a padlón, ugye? Ez az öröm neked, hogy azt mondod rá, hogy gyilkos?... Azért a kötelet ne add már a nyakába!


Csatlakozom az előttem szólóhoz, itt én is befejeztem, ennek nincs értelme.

2012. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
70%
Ha esetleg nem akarsz kórházba menni,megcsinálják magánorvosnál is,ha jól emlékszem 50rugó,viszont a csekket nem kell befizetni,és max.4órát vagy benn,és sokkal kedvesebbek,barátságosabbak,és a tágítót is csak 2órára rakják fel.Nem is az fáj mikor benne van,hanem amikor felrakják.
2012. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
91%

"Mégis hogy tanulna felelősséget, ha nem néz szembe azzal mit tesz?"


Felelősséget nem azzal vállalsz, hogy zsákszámra szülöd a gyerekeket. A felelősségteljes döntés néha nem a boldog döntés.


Így is szembenéz a dologgal, mert az abortuszt végig kell élnie.


És milyen ember vagy te, egyáltalán ember vagy, hogy egy kisbabát eszközként használnál fel arra, hogy egy fiatal lányt megtaníts a felelősségre? Észnél vagy?


Ha ellene vagy az abortusznak, hát NEKED ne legyen. De a világ leggusztustalanabb dolga a másik lába közé dugni a fejedet, és onnan pofázni.

2012. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
92%

Abortuszom 6 éve, Veszprémben.

Bementem kedden a kórházba. Branül behelyezés, undorító volt, tágító, ami kicsit fájt, de hamar elmúlt a fájdalom, no görcs, no para, kórteremben csajokkal beszélgettünk.

Szerda. Műtét reggel 9-kor, altatásban, nyugtalanul aludtam, mert műtét előtt fogtam fel igazán, mi is történik és sírtam. Egész szerdát végigbőgtem, rettenetesen görcsöltem, felkelni alig bírtam, ágytál, stb.

Csütörtök. Reggel ultrahang, brutális görcsök, méhösszehúzó injekció, branül kiszedése, orvosi tanácsok, hazamenetel.

Lelkileg mai napig nem hevertem ki.

Címszavakban összefoglalva így néz ki egy abortusz a 12. terhességi héten.

2012. ápr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
84%

42. vagyok megint. Akkori pasim csak úgy volt hajlandó bejönni a kórházba, hogy megfenyegettem és alaposan kiosztottam, hogy ha megcsinálta, akkor nézze is végig, amit el kell szenvednem. Végül ki is dobtam a pasit is, rá 3 hónapra, mert kiderült, hogy, idézem szavait, "a nagy stressz a gyerek miatt azt eredményezte, hogy egyszer félrek*rt"...

Ne foglalkozz az abortuszellenesekkel, te meghoztad a döntésed. Nem lesz könnyű, erre készülj fel, évekig hordani fogod a szívedben... :( Tapasztalat.

Amúgy pszichológushoz járok, a tervezett babánk halála miatt, de előhoztuk az abortuszt is, és sokat segített az akkori súlyos sebeken. Van kiút a lelki fájdalmakból is.

Könnyű műtétet neked!

2012. ápr. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!