Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
98%

Na ez az, a párodra is ki tudja, meddig számíthatnál, ha ilyeneket mond... Nem is az övé, meg ilyen helyre nem kísér el, mert besz*ri?

A sulit még be sem fejezted, mire szüljél, a szüleid nyakára? Nem is értem, mit képzelnek, akik ilyeneket írnak itt... Ne is figyelj rájuk!

Ha még fiatalok is szüleid, pont egy unoka hiányzik nekik, főleg, ha magára maradsz vele. Vannak esetek, amikor meg lehet tartani, pl. egy gimis osztálytársnőm esete, aki 17 évesen esett teherbe. De: az ő párja idősebb volt, volt lakása, munkája, a lány meg közben el tudta végezni levelezőn a sulit. Volt hova születnie a gyereknek, és a pasas nem keresett kibúvót: még terhesen elvette feleségül.

De még nála is lehetett volna sok buktató, ismerek annyi magára maradt leányanyát, hogy felsorolni is nehéz... Most ott vannak huszonévesen lassan iskoláskorú gyerekkel, akik talán az apjukat sem ismerik.

2012. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek,sajnálom....:(
2012. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 A kérdező kommentje:
már nyugodt vagyok, mert elmondtam anyukámnak.. :) és örülök,hogy melettem van.. nem szeretném ha a többi családtag tudna róla ! mert nekem nemtudom mér de ciki...hogy jajj biztos nem védekezet.. stb.. összeszedem magam.. probálok ugy csinálni mintha nem lenne semmi..csak néha elö jön. !! :S
2012. ápr. 18. 22:56
 24/108 anonim ***** válasza:
79%
Akkor a párodról ennyit, én a helyedben kivágnám, megmutatnám neki merre van az ajtó...
2012. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 A kérdező kommentje:
igen.. :(( tudom.. nekem is van ismerösöm.. ö is 20éves egyedül neveli gyerekét.!! hát nem akarok anyukámnak gyereket szülni.!! meg én nem igy terveztem az életem..!! a barátom meg egy f*fej.. :D de nem adom fel.!! csak segitsen kifizetni mert ez nem igy megy,hogy lelépünk.. azt mondta segit is.. de utána már ne füzünk a jövönkhöz sok reményt.. mondom én nem !!! 1x meg,hogy tarstam meg.. hát nincs az az isten.. ugyis egyedül maradnék vele 18évesen..
2012. ápr. 18. 23:02
 26/108 A kérdező kommentje:
nem vágom ki.. mert igenis segitsen !!! nem várhatom el anyukámtól,hogy fizessen ki 30ezret.!! igenis vállaja a következményeket.. én fiatalabban komolyan veszem mint ö. !! tul tettem magam mindenen.. uj életet kezdek nélküle.. :) amin én keresztül mentem vele.!!! örüljön,hogy még vele vagyok.. tudom,hogy szeret mert látszik rajta.. de egy tirpák. :S és igy nem megy... föleg,hogy még terhes is vagyok !!
2012. ápr. 18. 23:06
 27/108 anonim ***** válasza:
6%

"Éld tovább az életed, mintha semmi sem történt volna"


-ha egy gyerekgyilkossággal együtt lehet élni?

Ne nézegessen ilyen oldalakat? Szerintetek nem kell szembenéznie vele, hogy mit is tesz?


Kérdező,megértem, hogy fiatal vagy, és félsz. De ne feledd, örökbe is adhatod! Ne ölj!

2012. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
75%
Persze utána gondoltam, hogy segített kifizetni :D
2012. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 anonim ***** válasza:
92%

Az a gyerekgyilkosság ha megszüli és kukába rakja pl.

Nem az abortusz, azért nem kéne ennyire lesarkítani a dolgokat, láss az orrodnál tovább is!

2012. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, adom!

Így is padlón van szegény lány, nem értem miért kell még jobban belerúgni :(

2012. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!