Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
95%

Abortuszellenes vagyok de itt nem ez a lényeg.


Egyet tudok tanácsolni,amikor ultrahangoz az orvos ne nézd a monitort.Látom igy is kivagy.Nekem nem volt abortuszom,sajnos meghalt bennem a babám,évekig élt bennem a kép amit a monitoron láttam.


Sok sikert én csak ennyit mondok.

2012. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
95%

23:30, te valoszinuleg soha nem voltal ilyen helyzetben.En is mindig azt hajtogattam, hogy en soha nem vetetnem el, micsoda szemet dolog, stb.Aztan 18 evesen nekem is beutott a nagy krach.Hidd el, abban a helyzetben mindjart maskepp latod a dolgokat.Amikor rajossz, hogy vege mindennek, mert normalis munkat nem fogsz talalni, normalis kapcsolatod sincs, a sulit abba kell hagyni, akkor merlegelsz.

Figyelj, kerdezo!Ez egy nagyon rossz dolog, ami veled tortent.Nem szabad hagynod, hogy meg egyszer megtortenjen, de mostmar itt van.Ha te eldontotted, hogy abortuszra mesz, ez a te dontesed, senkinek nincs joga itelkezni, ugyhogy en a helyedben most nem foglalkoznek a GYK-val, mert itt ugyis lesz egy csomo nagyokos, akik bantani fognak, es neked ez most pont nem hianyzik.Bele fog telni sok idobe, hogy kiheverd lelkileg, de en azt javaslom neked, hogy legyel tul rajta, es probald meg ne gyotorni magad, mert azzal nem mesz semmire.Inkabb kezdj el gyogyszert szedni, mert az megbizhato.Ja, es dobd ki a francba ezt a pasit.

2012. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
28%

23:30-ast nem talaltam igy nem tudom pontosan kire gondoltal, lehet, hogy ram.

Nem 18 evesen hanem 21 evesen voltam ilyen helyzetben.En megtartottam es nemreg diplomaztam.A kisfiam most 1.5 eves.

Az apja tobb munkat vallalt mint azelott es lam nem nyomorgunk.

Mindenki mondta, hogy vetessem el, tonkreteszem az eletem stb kiveve az apja es en sem tudnam megtenni.

Ja es nincs vege az eletemnek.

A kifiam elete mar megternekenyitett petesejt koraban is tobbet ert szamomra akarkinel es akarminel hiaba nem terveztuk.


Nem azt mondom, hogy mindenkinek ez a helyes megoldas, de szerintem manapsag az abortuszt sokan havi programnak tekintik.Az olyanoknak nem is valo gyerek. A kerdezo se tunik epnek, mert az embert akinek a gyereket hordja erdekes jelzokkel illeti.

2012. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
97%

08:41 es


Te se vagy ép ha nem látod a külömbséget a te helyzeted és a kérdező helyzete közt.


Nem az a probléma hogy elitéled az abortuszt,én is elitélem,de van bennem annyi emberség hogy egy földön fekvő emberbe nem rugok bele.A kérdező nem azt kérdezte hogy mi a véleményetek arról amire készülök,nem véleményt várt az abortusszal kapcsolatban.


Ilyen kérdésnél nem a saját véleményünket kell hangoztatni hanem a kérdésre válaszolni.

2012. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:
97%

08:41

Azert a ti helyzetetek nem egeszen ugyanaz.Neked ott volt a parod, hogy segitsen.Es megis hogy kene emlegetnie a gyerek apjat?Aki azzal vadolja, hogy nem is ove a gyerek?

Egyebkent szerintem van kulonbseg, hogy valaki 21 evesen esik teherbe, vagy 18 evesen.21 eves korodban mar bennvagy egy foiskolan, jo esetben hatravan 1 vagy 2 ev, viszont 18 evesen, meg mindennek az elejen vagy, hogy lehetne belevagni a felsooktatasba kezdo anyukakent, segitseg es megbizhato par nelkul??

2012. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem legjobb lenne, ha anyukád menne be veled, a barátod meg perkálna. Szociális helyzetre való engedményt nem tudsz kérni? Akkor csak a felét kellene kifizetned az abortusznak. Hiszen nincs kereseted.

Ha nem akarod, ne tartsd meg, a nem kívánt gyerek a szülőnek sem jó meg a gyereknek sem.

2012. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, az előző válasszal is vitázva én azt mondom, hogy ezeket a dolgokat első sorban a pároddal kell megbeszélned, és alapértelmezetten szerintem a párodnak kell veled lenni az egész folyamatban, mert hogy ez első sorban a ti ügyetek. Persze erre nincs általános recept, lehetnek más variációk is, de azért egy pasi az nem kassza, hanem a dolgok egyik főszereplője, részese...

(mikor nekünk volt majdnem hasonló szitunk a zasszonnyal - 17 volt akkor - teljesen evidens volt, hogy én mentem vele az orvoshoz, és én beszéltem az orvossal - persze menetközben befutottak az anyósék is, amit nyilván nem tilthat meg nekik se senki)

(nem lett AB, a sors rövid úton spontán megoldotta...)

Egyébként meg nekem pasiként nem volt AB-om:), de anno EÜ dolgozóként láttam párat, és hát az a valóság, hogy nem egy farsangi mulatság persze, hanem egy invaziv orvosi beavatkozás, de rohadtul messze van azoktól a neten terjengő manipulált videóktól, amiker konceppciósan, elrettentési célzattal mutogatnak az abortusz-ellenesek.

Az emberi embrio az 5. héten 2 mm, a 6. héten 6 mm, a 9. héten 2,5 cm, a 12. héten a magzat (ami az abortálható kor felső határa Magyarországon a nagykorúak esetén) 6,5 cm és cc. 18 gramm (2 deka). - ezt két okból írtam le, az egyik, hogy lásd, HA eldöntötted, minél hamarabb célszerű túlesni rajta, a másik, hogy lásd az ilyen képek és filmek valóság-tartalmát, ha véletlenül mégis beléjük ütköznél...

2012. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 anonim ***** válasza:
7%

A legrövidebb és a leggyorsabb megoldást akarod .De sajnos az abortusz egy életeket tönkretevő élethosszig tartó dolog.

Ezen nem lehet túllépni.Vádolni fog a bűntudat és csak utánna fogsz azom gondolkodni,másképp is lehetett volna.

Neked a gyerekedről van szó Édesanyádnak pedig az unokájáról.


Pld: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
100%

10:19


Neked ki is lenne a gyerek, ha megszületne?

2012. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Utolsó, az egyáltalán nem vicces.

Emberi életekről,emberi sorsokról van szó!


4 gyerekes

2012. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!