Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek abortusza?!...

Volt már valakinek abortusza?! Holnap megyek az orvoshoz meg vizsgáltatni magam, mert vettem 3tesztet és mind3 pozitiv lett.!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
Ti hogy védekeztetek? Csak a "statisztika" érdekében kérdezem. Elítélem az abortuszt, de téged azért sajnállak.
2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 A kérdező kommentje:
hat.. gumival! es epp ezert nem ertem.. nem szakadt ki a gumi. de biztos volt valami akkor.. EN tanultam belole.. viszont a baratom(volt) nem.! kicsit nyugodtabb vagyok,hogy megtudtam,hogy mennyire lehet ra szamitani.. es mar nem idegeskedek.. csak egyszeruen szar! sokat segitene HA melettem lenne,tamogatna,stb. most anyanak is az jott le,hogy mekkora egy fereg.! pedig mondta anya,hogyha szeret mert mindig annyira mondta akkor itt lenne mellettem es nem ellenem.! es akkor anya velemenye is mas lenne..es nem itelne el.. de igy !! enis letagadom mar.
2012. ápr. 19. 21:52
 93/108 A kérdező kommentje:
meg hozza teszem azt irta,hogy mibe segitsen meg, kifizeti a felet..ennyi nem eleg ?!
2012. ápr. 19. 21:54
 94/108 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, ha óvszert használtatok, szerintem szimplán arról szól a történet ezen része, hogy a pasid meg van győződve arról, hogy nem tőle vagy terhes, "hisz ő óvszert húzott" - és ennek szól a viselkedése, nem egyébnek. Az persze a dolog másik oldala, hogy ha ilyen szinten nem bízik benned, akkor valszeg tényleg semmi értelme a kapcsolatotok folytatásának... bár ilyent nagyon nem szivesen mondok, szerintem a párokat amíg csak lehet kibékíteni kell és nem egymás ellen hangolni...
2012. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 20. Válaszadó!


Nagyon szépen meg szeretnélek kérni, hogy ne adj ilyen tanácsokat, mert ezzel nagyon sokat ártasz a kérdezőnek, és sok olvasónak is.

Az abortusz sosem helyes döntés, és nem gondolom, hogy az a beszűkült, aki ezt így gondolja.

Érdekes látni itt ezen az oldalon is az ezzel kapcsolatos kérdéseket. Az egyik fajta a döntés előtt áll, és erre a sok marha támogatja a baba elvetetésében, és aztán vannak az "utána" kérdések, hogy kikészültek, nem tudták feldolgozni, és egy életen át viselik a terhet. Nem gondolkozik el senki sem azon, hogy nem azoknak rossz utána, akik megtartották a babát? Ismer bárki is olyat, hogy valaki megbánta, hogy megszületett a babája? Nincs olyan rossz körülmény, ahol ne férne meg egy kis élet.

2012. ápr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
85%

95-ös


Nagyon szépen megkérlek, hogy ne játszd az erkölcscsőszt, és azt hogy mindent jobban tudsz.

Akkor legyen nagy a szád, ha akár egyetlen egy olyan gyereket örökbe fogadsz, akit nem akart az anyja. A világ legkönnyebb dolga a másikra rátukmálni a gyereket úgy, hogy te egy hét múlva már nem is emlékszel rá, ő viszont ezt éli.

2012. ápr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
65%

A kérdezőnek és az utolsónak: természetesen mindkét fajta döntést meg lehet bánni, mert az ember már csak olyan, hogy hajlamos a "mi lett volna ha" című önkinzó gondolkodásra. A két dolog között a lényegi különbség mindösszesen annyi, hogy a "megbántam az abortuszom" álláspont fennen hirdethető, addig a "megbántam a szülésem" álláspontot az ember rendszerint önmaga előtt is szégyenli, nem meri megfogalmazni - "csak" állandóan ideges, "csak" nincs türelme a párjához és a gyerekhez, "csak" szétesik a családja, "csak" marokszámra eszi a nyugtatót vagy törzsvendég a pszichológusnál...


A legtöbb kárt természetesen a lelkiismeret-kufárok okozzák ebben a tekintetben, akiknek semmi sem drága, időnként ki is mondott céljuk, hogy a döntéshozó minél rosszabbul érezze magát... hisz akkor könnyebben befolyásolható...

2012. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
59%
Az előző a 95. válaszolónak szólt természetesen, közben más is válaszolt...
2012. ápr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
14%
Lehet butaságot írok,de nem az a baja,hogy ő nem akarja elvetetni?Furán tiltakozik,de lehet ezért nem foglalkozik most veled,mert akárhogy nézzük az ő gyereke is.Nem erről van szó?
2012. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
16%
Aki gumi mellett esik teherbe az nem megfeleloen hasznalta.Nincs akkora hibaszazaleka mint amennyi no terhes lett mellette.Tipikusan ez a korosztaly benazza el.
2012. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!