Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akar bárki is gyereket?

Miért akar bárki is gyereket?

Figyelt kérdés

Olvasom sok helyen, hogy kapcsolatok hűlnek ki a gyerek miatt, mert állandóan körülötte kell ugrálni, és nem marad semmi szabad idő a párnak magukra.


Idegesítő ahogy sirnak folyamat, és én egyáltalán nem is látom a kisbabákat cukinak, sőt, szerintem nagyon csúnyák. A nagyobb gyerekek között van olyan kislány-kisfiú aki értelmesebb, ők aranyosak tudnak lenni, de egy kisbaba az csak maga alá sz.rik, meg okádik...és aludni se lehet tőle, legalábbis ezeket olvastam itt is.


Meg én nagyon szeretem a páromat, nem akarom hogy egy gyerek közénk álljon, és semmi időnk ne legyen egymásra. Vele akarok csak programozni, otthon egymással lenni, lazulni. Egy gyerek mellett nem lehet. Mert a gyereknek kell ugrani ha bőgni kezd, én meg nem bírom amugysem a gyerek sírást.


Aztán nem is lehet elmenni sehova sem közösen, mert valakinek otthon kell lennie a gyerekkel...miért jó bárkinek is ez? Hogy lehet úgy élni, hogy közben nem is tudtok egymással foglalkozni, kettesben?...egyáltalán szeretik egymást az ilyen párok?..


Meg ha felnő, mivan ha egy szörnyű ember lesz belőle? Hiába neveled nagyon jól, a személyiségét nem tudod teljesen formálni. Mindenkinek van egy alap személyisége. Ha rá nézek egy kisbabára, ez jut mindig eszembe, hogy talán egy rohadék lesz, vagy egy idióta kretén, tini korában pedig egy seggfej aki másokba köt bele...


Nem akartam senkit megbántani, tudom hogy nyersen fogalmaztam meg magam, de egyszerüen annyira fura ez nekem...:(


16/l



aug. 15. 13:34
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
61%

Én nem sokkal vagyok idősebb nálad, de leírom, hogy én mért szeretnék majd gyereket. (18 vagyok)


Mert a gyerek kacagástól elolvasom, egyszerűen imádnivaló.


Úgy fog rám tekinteni, mint az ő kis védelmezőjére (megvédem ha bármi van, óvom, vigyázok rá)


Látni fogom felnőni


Elviselem a gyerek hiszijét, valamennyire megtanultam már kezelni (van egy óvodás kistestvérem)


Ha sír a gyerek, mért van valami baja, meg tudom vigasztalni, tudok segíteni neki( hogyha nem én kellek, hanem mondjuk az apja, odaadnám neki)


Jókat lehet vele játszani , van bene rafináltság és meglepőden okos. Eszméletlen látni, ahogy fejlődik.


Ezt mind úgy írtam le, hogy én csak a nővérke vagyok. Persze láttam az anyukámon a nehéz időszakokat, a nehéz pillanatokat is, de engem nem tántorít el. Láttam a szépet is.

aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értettem, de akinek van gyereke, az meg engem nem értett meg. Kell, hogy legyen jó oldala is, de amiket leírták, sajnos igaz. Van fiatal ismerősöm, aki már veled egyidősen tudatosan készült a családos életre. 24 évesen már 2 gyereke volt, és nagyon boldog. Összes barátnőmnek van gyereke, soha nem hallottam őket panaszkodni. Ugyanakkor nekem ez nem jelentett volna boldogságot.
aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Valaki kettesben szeretné leélni az életét a párjával, valaki pedig szeretne gyerekeket is a családjába. Tök normális mind a kettő. Az is teljesen normális, ha valaki nem is szeretne párt, hanem elég neki az, hogy vannak szoros baráti kapcsolatai. Sőt, még az is normális, ha egyszer még így vélekedsz, aztán később pedig már másképp.
aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
91%

Egy 16 éves tinilányt, akinek párja van, én nem akarok meggyőzni, miért kell gyerek. (Amúgy nem, nem kell, te döntésed!)

Ahogy a 1.5 évesemmel sem beszélgetek arról, hogy kell adóbevallást csinálni.

aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
49%

Ha egészséges, szeretetteljes családban nőttél volna fel, ahol azt látod, hogy a szüleid boldogok veled együtt és nem kívannak a pokolba, nem lenne számodra ekkora talány, miért akar valaki gyereket.

Sajnálatos, hogy ebben nem volt részed.

Mondjuk akkor is dönthetnél úgy, hogy neked nem kell, nem kötelező.

És 16 évesen még az a jó, ha nem is akarsz.

aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
51%

Okádik és maga alá szarik!?


Elárulom nekd, hogy te is bőgtél és nem hagytad a szüleidet aludni.

Sőt képzeld el te is magad alá szartál.


Majd rájössz, hogy ennek a dzövegednek semmi értelme sincs.

aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
71%

16 éves vagy. Mi a fenének agonizálsz ezen? :D Élj, szeresd a párodat, bulizz, ennyi. Majd pedig ha 10 év múlva is így látod, akkor te nem vállalsz gyereket és ennyi.

Én teljesen máshogy látom, de én sem gondolom, hogy magyarázkodnom kellene egy tini lánynak. Egy jó kapcsolatban, ahova várnak egy gyermeket, a maga nehézségeivel együtt is azt mondanám, hogy a családdá válás új szintre emel egy kapcsolatot. Hogy lehet olyat kérdezni, hogy szeretik-e egymást egyáltalán? Te jó ég... :D


"Ha rá nézek egy kisbabára, ez jut mindig eszembe, hogy talán egy rohadék lesz, vagy egy idióta kretén, tini korában pedig egy seggfej aki másokba köt bele..."

Vitatkozni sem kívánok egy tini lánnyal, de ebben a mondatban nem érzel némi öniróniát? :)

aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen normalis, hogy egy gyerek nem akar gyereket.

Az, hogy idefröcsögi hogy mennyi a kötekedő tini, hááát... :) az megmosolygatato. Hiszen ő is tini. De nyilvánvalóan nem tarozik közejük. Nyilvanvalóan... :D

aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
60%

16 eves gyerekkent nem is kell ezen gondolkoznod.


Aztan ha felnott leszel, 10-15 ev mulva elojon beloled is az oszton.

aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező: Akkor te ugye azon is elgondolkodtál már, hogy vajon a te szüleid téged miért vállaltak, és tartottak meg?!

Te is pontosan ugyanolyan kis rusnyaságként, ordítva, magad köré kakálva pisálva hányva kezdted az életed…

aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!