Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem akar gyereket, de én...

A férjem akar gyereket, de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt 1,5 éve házasok. Soha nem akartam gyereket, a férjem azt hitte majd ez változni fog, de nem, én nem tudom magam elképzelni anyaként. Sajnálom mert tudom hogy nagyon jó apa lenne, imádja a gyerekeket…Engem nem lehet meggyőzni, tartom magam ahhoz hogy soha nem lesz babám. Párom 29 éves, én 24. Mindig mondja hogy közeledik a 30-hoz és az összes barátjának már van gyereke. Nem tudom mit tegyek, néha azt kívánom bárcsak elhagyna, nem miattam, hanem miatta mert tudom hogy mellettem nem lehet igazán boldog :/
jún. 6. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Akkor engedd el Te.

Így sosem lesztek együtt boldogok.

jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el te
jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

24 évesen még mocskosul fiatal vagy. Az átlag 24 évesek nagyrésze nem akar gyereket még.

Én azért még nem vagyok benne biztos hogy ez nálad nem változik 30 felett.

Az a férjed részéről meg nem indok, hogy az összes barátnak van. Nem ezért vállalunk gyereket.

Nálam is 30 évesen kezdődött az érzés de 35 éves koromra lett az a mindenáron kell gyerek érzés.

Szóval még bármi lehet. A férjed meg tudta amikor elvett hogy 6 évvel fiatalabb vagy. Még élni akarsz, nem rég végezhettél a sulival, nem túl rég dolgozol, én sem akartam ennyi idősen.

Viszont lehet én vagyok más, én biztos nem engedném el a férjem.

Én nagyon szerettem volna gyereket de nem jött össze sokáig. El voltam keseredve és a férjem mondta azt, gyerekkel vagy anélkül is szeret, nem a gyerek miatt vett el. Szerencsere azóta sikerült.

jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Válás.
jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

A 24 év tényleg rettentően fiatal. Én még 35 évesen sem tudtam elképzelni. 40 évesen szültem. Nem vagyok követendő példa, de ez a "soha", ez most még kicsit erős.

Viszont a jelenlegi helyzetet biztosan nem oldja meg, ha 10-15 év múlva meggondolnád magad, és mivel már benned megfogalmazódott a válás gondolata, továbbá annyira fiatalok vagytok, hogy mindketten akár még 2-3x is újrakezdhetitek az életet, úgy vélem, ennek ilyesmi lesz a vége.

jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Eleve olyannal kellett volna összeházasodni,aki úgy gondolkodik ,mint te.Amugy félig gyerek vagy még,ez változhat.

A hqrmadik pedig,hogy úgy is szakítás lesz a vége,ne raboljátok egymás idejét!

jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
5-ös vagyok: az első komoly kapcsolatomnak, igaz házasok nem voltunk, ezért lett vége. Kb. ilyen korkülönbséggel, és 23 voltam. A páromnak ráadásul már volt gyereke 27 évesen, elég korán és véletlenül. Ő szakított velem, hamar összejött az azóta feleségével, ahol még 5 gyerek született! Lubickol abban az életben, amibe én belepusztultam volna.
jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Jajj ez a fiatal vagy meg... En is vilageletemben tudtam, hogy nem akarok gyereket, nem is lett,most 40 folott se akarok egy porcikammal se, es nem bantam meg a dontest egy percre sem. Van ilyen is.
jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
A férjed tisztában volt vele, hogy nem akarsz gyereket, ennek tudatában vett el. Most meg nem akar lemaradni az ismerősök mögött, mert nekik van, neki is kell. De ő is csak a kirakatot látja, azt nem, hogy élnek otthon. Könnyen lehet, hogy ha gyereketek születne, nem igazán repesne a boldogságtól a megváltozott életetek miatt. Kérdező, ne hagyd magad meggyőzni, se zsarolni. Nem szülünk gyereket senki kedvéért, csak akkor, ha mi is szeretnénk.
jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Én cáfolnék. Már gyerekkoromban is tudtam, hogy soha nem akarok gyereket, és ez most lassan 30 évesen sem változott. Olyannyira sem, hogy elköttettem magam, hogy mégcsak véletlenül se essek teherbe. Szóval szerintem vannak ilyen emberek, akik nem tudják magukat anyaként elképzelni, már egészen fiatal korban sem.
jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!