Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem akar gyereket, de én...

A férjem akar gyereket, de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt 1,5 éve házasok. Soha nem akartam gyereket, a férjem azt hitte majd ez változni fog, de nem, én nem tudom magam elképzelni anyaként. Sajnálom mert tudom hogy nagyon jó apa lenne, imádja a gyerekeket…Engem nem lehet meggyőzni, tartom magam ahhoz hogy soha nem lesz babám. Párom 29 éves, én 24. Mindig mondja hogy közeledik a 30-hoz és az összes barátjának már van gyereke. Nem tudom mit tegyek, néha azt kívánom bárcsak elhagyna, nem miattam, hanem miatta mert tudom hogy mellettem nem lehet igazán boldog :/
jún. 6. 22:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg nem akar gyereket, azt a csorda szellem sem hajtaja. Pont hogy inkább megbizonyosdik a felől, hogy igen, ezt ő tényleg nem szeretné. Ha megjön a kedve tőle, legyen az akármiért is, ott már valószínűleg "gond" van.
jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem keveset fizettem az elköttetésért, úgyhogy szívből remélem , hogy nem végeztek gyatra munkát. Elvégre a kórház hírneve forogna kockán, meg ezért simán be is lehetne perelni őket.
jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon.
jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
15 éve köttetem el magam, és nálam működik. Az egyik legbiztonságos védekezési módszer. Nyilván mindennek van hibaszázaléka, lehet, hogy holnap agyonvág otthon az áram, amikor felkapcsolom a lámpát...
jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!