Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem nem akar több gyereket?!

A férjem nem akar több gyereket?!

Figyelt kérdés

szereti,imadja

a 2éves fiunkat de kijelentette h nem akar többet! becsuszott baba volt

a kapcsolatunk 5. honapjaba ugyhogy ilyenekröl még nem beszéltünk

mielött csaladot alapitottunk! én nagyon vagyom mégegy gyermekre..magam

alatt vok!


2013. jan. 18. 07:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a kérdésem az hogy hogyan nyomjam el magamban ezt a vagyat a 2. gyermek utan? a kapcsolatunk jo! lehet ez a késöbbiekben valo ok? vagy mit tegyek h ne érezzem azt h valamit 'elvesz' tölem?
2013. jan. 18. 07:53
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Adj neki időt! Egy férfinak több idő kell ezeket feldolgozni.

Gondolj bele az ő oldaláról: 5 hónapja vagytok együtt, terhes leszel. Nem hagy cserben, megtartjátok, megszületik, 2 éves ma már. Ez eddig oké, csak nem sok választása volt, úgy érzi. Úgy gondolja, nem is biztos, hogy tőled akart volna gyereket. Lehet, hogy már régen elváltak volna útjaitok, ha nem fogan meg a baba. Nem tudhatjuk.

A te oldaladról nézve sem egyszerű. De te hordtad ki a babát, te vagy vele a nap 24 órájában.

Türelem.

De konkrétan meg is mondta, hogy nem akar babát?

2013. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha te már most azon gondolkodsz, hogy elválhatsz-e emiatt, akkor a kapcsolatotok eleve nem jó. Nem vesz el tőled semmit, az, hogy hány gyerek születik egy családban, jó esetben közös döntés eredménye.
2013. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz hogy ha a válás eszedbe jut mint téma akkor biztos nem is jó a kapcsolatotok, szerintem senki sem él 100% rózsaszín ködben hogy eszébe se jut soha semmi ilyesmi akár félelemmel is.

2 éves gyerek még azért elég kicsi nagyon sok ellátást fizikai jelenlétet is igényel a lelkieken túl persze.

Lehet hogy a férjed is akkor tudja magához közel engedni ezt a baba témát ha már nagyobb lesz a kicsi 5-6 éves pl. aki már nagyon sok mindenben önellátó.

Ha nem sürget az idő titeket (mert te sem 40 felé vagy már mondjuk) így biológiailag akkor én nem erőltetném a dolgot egy darabig.

2013. jan. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető, h nem akar másikat, hiszen lehet, nem is te vagy neki az igazi, nem veled képzelte el a családját.

Adj neki időt, ne nyaggasd a témával, mert így is nagy szám, hogy az elsőt engedte, h maradjon. Mondhatta volna, h menj abortuszra. ha nem mész akkor szia, neveld egyedül.

2013. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mint irtam a kapcsolatom jo nem tudom mit kell fikazni rögtön h biztos nem jo ha valasra gondolok rögtön!
2013. jan. 18. 12:26
 7/13 A kérdező kommentje:
elöttem egy 3éves és egy 4éves kapcsolata volt ami azért ért véget mert nem akart tölük gyereket!volt valasztasa velem kapcsolatba is!nem kényszeritettem én ra semmit!
2013. jan. 18. 12:30
 8/13 A kérdező kommentje:
de nem akarok bizonygatni senkinek semmit.az érdekel h esetleg van e akinek van tapasztalata h hogy lehet ezt elfogadni,beletörödni.
2013. jan. 18. 12:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Vond el a figyelmedet ezekről a gondolatokról. Pl menj vissza dolgozni, ha onnan mentél el gyedre. Mondjuk először 4 órában, az lefoglalna egy kicsit.

Másik: keress valami hobbit. Vagy pl rendezd át a lakást. Járj el sportolni.

Amikor én nagyon szerettem volna babát, de nekünk nem akart összejönni, én ezzel foglaltam le magam. Sportoltam. Nekem nagyon jót tett.

És kérlek adj időt neki! Lehet, hogy egy kis idő kell neki és majd ő fogja felhozni a témát.

2013. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
itt az idö nem szamit..kijelentette h nem és kész!érvelt is..2dologgal. az egyik h ö közeledik a 40hez a masik pedig h maganak is akar belölem..igaza van. csak nekem meg nehéz mert én fiatalabb vok meg nagyon vagyom mégegyre.közös nevezö nincs.bele kell törödnöm.
2013. jan. 18. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!