Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket, miért nem?

Aki nem akar gyereket, miért nem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, aki belső indíttatásból, és nem anyagi, párkapcsolati problémából fakadóan.
2012. aug. 12. 04:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert idegesítenek,és önző vagyok,és nincs kedvem fájdalmat átélni,depis lenni a szülés után,és 3évig nem aludni,meg még sorolhatnám.
2012. aug. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És úgy gondolod, hogy ez később sem változhat? Most hány éves vagy? Nem félsz attól, hogy ha majd egyszer meggondolnád magad, már nem lehet, vagy hogy egyedül maradsz, ill. lemaradsz vmiről? NEM kötözködés, őszinte érdeklődés!
2012. aug. 12. 05:22
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Első .Neked tényleg nem való gyerek!!!!!De még kutya sem,meg úgy általába senki se!!!!!!!
2012. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
3 válaszadó megmondta a frankót, és teljesen igaza van!
2012. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
MAjd amikor az első válaszoló 80 éves lesz és a kutya se fogja rányitni az ajtót, lehet, hogy meggondolja magát. :)
2012. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Akkor aztán már hiába gondolja meg magát....


És hogy egy kicsit a magam példáját is hozzárakjam a témához: mindig idegesítettek azok a gyerekek, akik nyávogtak, hisztiztek, szó szerint az összes szál hajamat ki tudtam volna tépni tőlük, ha valahol belebotlottam ilyen gyerkőcbe. Aztán nem egész 34 évesen anyuka lettem, és azóta totál máshogy látom a világot. A világon a legcsodásabb dolog anyukának lenni, és szinte már-már szerelmes vagyok a kisfiamba. A legnagyobb őrültség lett volna részemről, ha erről a csodáról lemondok, mert idegesít a gyereksírás...

De hát nem vagyunk egyformák, és bizony én is találkoztam már olyan fiatal csajjal, aki inkább kifordult az ügyféltérből, mert hallott egy gyereket hisztizni, majd mikor visszajött, azt mondta: "Na ezért van nekem inkább kutyám." Szívem szerint beszóltam volna neki, de inkább nem tettem, hisz azelőtt majdhogynem én is így gondolkodtam. Ki tudja, lehet, hogy 5-6 év múlva ölni tudna majd egy saját gyerekért...

2012. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
EGyébként engem is idegesített a gyereksírás, rosszul voltam egy csöpögő orrú gyerektől, ha megláttam, féltem is mi lesz, ha sajátom lesz, de az egész más, még a sírását is imádtam egyáltalán nem idegesített, SOHA és én is szerelmes vagyok belé, imádom. :))) Nagyon nagyon sajnálom azokat, akiknek nincs gyerekük, fogalmuk sincs, miről maradnak le.
2012. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok: anonim oldal,így teljesen őszintén írtam le.33 múltam,nem hiszem hogy megváltozik.Többre értékelek egy normális párkapcsolatot,mint egy gyereket.Kutyám az van,ő tölti be a gyerek szerepét,ez pont elég.Sablon szöveg hogy senki nem nyitja rád az ajtót öreg korodban.Sok gyerekes családban is így van később,vagy kimegy külföldre,aztán lehet nézelődni.Sok lemondás jár ezzel az egésszel,aminek nem látom értelmét.Hány anyuka panaszkodik itt,akik őszintén leírják hogy ez túl nagy falat számukra?! Hány egyedülálló anya van? Egy életem van,abból kell valahogy a maximumot kihozni,inkább ebből a pénzből elmegyek nyaralni,vagy bármi,élményekkel gazdagodom,és idős koromban elmondhatom hogy sok mindent átéltem.
2012. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem valamilyen abnormális hormonszint elnyomja az anyai ösztönöket, pedig az ösztönöket általában nem lehet érvekkel elnyomni. Tehát valamilyen betegség lehet az oka. Persze meg lehet magyarázni, lehet sorolni az érveket a család ellen.
2012. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy leírtad utolsó, szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki így érez. Nem vagyunk egyformák, nekem 26 éves koromban született meg a 3. gyerekem, én meg ezt választottam.


nekem egy kétségem van a választásoddal... És sajnos nem egy ilyet láttam. Hogy később, ha férfi meggondolja magát, bármikor találhat fiatalabb nőt, aki még szülhet neki gyereket. A nő viszont kicsúszik az időből...

Férjem tesójának barátnője nagyon szeretett volna gyereket, de a párja nem. Ő ezt elfogadta, és nem született gyerekük. Most haldoklik a kapcsolatuk. 43 éves a lány. Esélye nem lesz már gyerekre :( Mondjuk ez más szitu, ő a párjáért mondott le róla.

2012. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!