Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki tényleg soha nem akar...

Aki tényleg soha nem akar gyereket az simán belemegy abba hogy elköttesse magát, igaz?

Figyelt kérdés
vagy ez ennél összetettebb?

aug. 1. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, 100% hogy simán belemegy ilyenbe
Én sem akarok gyereket soha de nem igazán mennék bele ilyenbe, attól még úgy élek hogy ne legyen gyerekem
30 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem igaz.

VAnnak más védekezési lehetőségek, nem fogok invazív beavatkozást végeztetni.

aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Simán elköttettem magam, amikor összejött rá a pénz. (itthon nem csinálják meg, Szlovákiába voltam)
aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak sokat mondtam már, hogy a férfiaknak ez kb semmi, nőket komolyabban műtik. Mégsem bólintott rá, hogy oké, elkötteti ő magát. Én nem tudom megcsináltatni, míg nincs rá pénz. Pedig egyikünk sem akar gyereket. A miért még nem derült ki. Szerintem fél, hogy csorbát szenved a férfiassága, ha terméketlen lesz vagy nem tudom.
aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nőknél sok a feltétel.

Férfinek meg ez amolyan férfiasság skalpolása dolog lehet.

aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

40 év felett vagy 3 gyerek után csinálják meg. Szóval ez nem olyan egyszerű.

Amúgy én biztos nem csináltattam volna meg. Anyám pl. elvált, és 40 évesen a 2. férjének szült mégis még egy gyereket. Nem tudhatod, mit hoz az élet, ez túl végleges.

aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Azt en sem ertem h a pasik miert odazkodnak ettol..

20 perc az egesz

Ejakulatum ugyan ugy van

Par nap utan nem is erzed

A heg kb 1-1.5 cm konkretan ha nem mondod h ott van nem is tunik fel

Szabadabban szexelhetek

Vissza lehet allitani - vagyis pontosabban van olyan aminel visszalehet.

Nekem 4 eve csinaltak meg igazaob felszabadultabbak lettunk. Mert nem kell a bedekezessel szarakodni nem feletjuk el nem rontja el a pillanatot stb ...

aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kéne.

De ez megint olyan, hogy férfiaknál helyi érzéstelenítéses rutinműtét, míg nőknél nagyműtét altatással. Nem mindegy.

aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

#5


Még mindig el lehet menni lombikra. 3 gyerek után magát elköttető ismerősöm az új pasijának szült még egyet. Szlovákiába mentek lombikra.

aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

En siman benne lennek no letemre.

Ferjemnek felhoztam a vazektomiat, azt mondta, hogy oke, jovore 40 eves. Nemsokara megszulok, neki van mar egy gyereke az elozo hazassagabol. A harmadik nonek nem akar meg egy gyereket csinalni, en meg tobbszor biztosan nem leszek terhes.

aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
40.szülinapomra ezt kértem. Nő vagyok.
aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!