Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki tényleg soha nem akar...

Aki tényleg soha nem akar gyereket az simán belemegy abba hogy elköttesse magát, igaz?

Figyelt kérdés
vagy ez ennél összetettebb?

aug. 1. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom ajánlotta fel magától, hogy ő megcsináltatja, mert neki 20 perc, engem nem tenne ki a nőknél sokkal komolyabb beavatkozásnak. Egyedülálló szülőként ismerkedtünk meg, mindkettőnknek van gyereke, 40-esként többet biztos nem akarunk. Akkor mi is szólna ellene? Felszabadultak lehetünk, óvszer nélkül, tehát Embere válogatja!
aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
65%
Belemennék,de mivel leszbikus vagyok, teljesen felesleges 😅
aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Simán megcsináltatnám, de persze felnőtt tudatos gyerekmentes nőként nincs jogom eldönteni mit tehetek a saját testemmel.😡 Még 2 év. Nagyon várom, hogy végre túl lehessek rajta.

Mivel a férjem nem vállalja be, így majd én fogom.

38/N

aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne, az már biztos. Nagyon stresszes, hogy egyetlen védekezés sem 100%-os ezen kívül, csak ha nem szexelsz. Mondjuk én most ebben vagyok, szóval most nem aktuális a téma. De mivel nem akarok gyereket, simán megcsináltatnám ezt is, ha könnyebb lenne és nem akadékoskodnának, hogy fiatal vagyok,meggondolom blabla... Érdekes,hogy akik vállalnak, azoknak sosem mondják,hogy mi van,ha megbánod, de velünk állandóan úgy bánnak, mintha nem gondolnánk át ezt alaposan. Nyilván nem 2 perc alatt dönti el ezt valaki, hogy nem akar gyereket, hanem tudatosan.
aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Az elköttetés végső soron egy invazív beavatkozás, ahogy az első írja, akkor is, ha húszperces. idézem: " Az ondóvezetéket tapintással izolálják, felvágják a herezacskó bőrét, és elkötik az ondóvezetéket." Na hát azért az ember nyilván meggondolja, és eldönti, hogy belemegy vagy sem, de nem olyan, mintha arról kellene dönteni, hogy bekapok egy cukorkát. Van, aki pl. irtózik az orvosoktól, műtéttől, tűtől, szikétől. Az, hogy fájdalommentes, úgy értendő, hogy helyi érzéstelenítésben maximum tapintási ingereket fog érezni az illető, de attól még utána, ha kimegy az érzéstelenítő, bizony fog fájni a seb, akár egy hétig is.

Nem ilyen, de kisebb bőrgyógyászati beavatkozásom volt, nyilván ki lehet bírni az ilyesmit, ah kell, de amíg az érintett fél úgy érzi, nem elengedhetetlen, addig hezitálhat, vagyis nem fog "simán belemenni".

aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!