Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akar bárki is gyereket?

Miért akar bárki is gyereket?

Figyelt kérdés

Olvasom sok helyen, hogy kapcsolatok hűlnek ki a gyerek miatt, mert állandóan körülötte kell ugrálni, és nem marad semmi szabad idő a párnak magukra.


Idegesítő ahogy sirnak folyamat, és én egyáltalán nem is látom a kisbabákat cukinak, sőt, szerintem nagyon csúnyák. A nagyobb gyerekek között van olyan kislány-kisfiú aki értelmesebb, ők aranyosak tudnak lenni, de egy kisbaba az csak maga alá sz.rik, meg okádik...és aludni se lehet tőle, legalábbis ezeket olvastam itt is.


Meg én nagyon szeretem a páromat, nem akarom hogy egy gyerek közénk álljon, és semmi időnk ne legyen egymásra. Vele akarok csak programozni, otthon egymással lenni, lazulni. Egy gyerek mellett nem lehet. Mert a gyereknek kell ugrani ha bőgni kezd, én meg nem bírom amugysem a gyerek sírást.


Aztán nem is lehet elmenni sehova sem közösen, mert valakinek otthon kell lennie a gyerekkel...miért jó bárkinek is ez? Hogy lehet úgy élni, hogy közben nem is tudtok egymással foglalkozni, kettesben?...egyáltalán szeretik egymást az ilyen párok?..


Meg ha felnő, mivan ha egy szörnyű ember lesz belőle? Hiába neveled nagyon jól, a személyiségét nem tudod teljesen formálni. Mindenkinek van egy alap személyisége. Ha rá nézek egy kisbabára, ez jut mindig eszembe, hogy talán egy rohadék lesz, vagy egy idióta kretén, tini korában pedig egy seggfej aki másokba köt bele...


Nem akartam senkit megbántani, tudom hogy nyersen fogalmaztam meg magam, de egyszerüen annyira fura ez nekem...:(


16/l



aug. 15. 13:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
61%
Majd felnősz....
aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
65%
Ha elég idős leszel ahoz, hogy el határozd magad meg érted. Az életnek vannak szakaszai, érthető,hogy 16 évesen ezeket te még nem látod, nem érted. El jön az idő...
aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
66%

Mázlid, hogy anyukad nem így gondolta.

Ha te meg így gondolod, hát te meg szülj :)

Nyilván sok örömet is ad egy gyerek. Nem tesz tönkre minden házasságot. Nevelés kérdese is hogy kreten lesz-e.


Raadasul van még kb. 20 éved, hogy csak a paroddal lazulj, mielőtt vegleg el kell döntened, hogy kell-e gyerek - ki tudja nem fogod-e két evtized alatt halálosan megunni :)

aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
79%
3 -as vagyok "ne szülj"-t akartam irni nyilvan.
aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
80%

Ha felnősz eldöntöd akarsz-e,addig sokat változol, de ha akkor sem akarsz akkor max nem szülsz.

Amúgy programozunk,most is megyünk a 2,5 évessel fantasy expo-ra.

Pár napja leadtuk nagyinak és megnéztuk a deadpool-t stb. Nem lehetetlen gyerek mellett randizni😅 fiatal vagy még hidd el egy baba nem csak bőg és szarik,te is voltál baba.

aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%

Tiszta szerencse, hogy 16 évesen még így látod, és nem akarsz gyereket 🙂

De miért nem a szüleidet kérdezed meg amúgy? 😀

(Egyébként most valószínűleg annyira dúl a szerelem, hogy pár hónap múlva a párod a fasorban sem lesz...)

aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal vagy még.
aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
82%

16 evesen ne is akarj gyereket szerintem :D

Amugy meg nem vagyunk egyformak, nem akar mindenki gyereket es ez teljesen rendben is van. Lehet 20 ev mulva is ezt gondolod majd, de akkor te nem vallalsz, ennyi.


Bennunk szimplan csak egyre erosodott a vagy, hogy gyermeket szeretnenk a ferjemmel. De nekunk se jott ez olyan gyorsan, akkor mi mar 8 eve voltunk hazasok, mire mindketten ugy ereztuk, hogy szeretnenk.

Nem tudnam megmagyarazni neked, szerintem ezt hivjak osztonnek, amikor csak azt erzed, hogy szeretnel es kesz, tokmindegy mennyire lesz nehez. Mert nehez, igen, de vannak csodalatosan jo reszei is.


Nekunk pl nem problema gyerek mellett kettesben lenni, az se problema, hogy nem megyunk el otthonrol. Este altatas utan egyutt vagyunk, filmezunk, tarsasozunk, olvasunk. A bulizos, allandoan elmaszkalos idoszakot mar kinottuk, nem vagyunk ra rendszeresen. Neha igen, el szoktunk jarni egyutt, de kulon is, de hogy minden heten beuljek valami kocsmaba iszogatni vagy nyomorogjak egy szorakozohelyen, mar nem hianyzik.


Ezt most meg lehet nem tudod elkepzelni, de majd 10-15 ev mulva mar lehet erteni fogod.

De egyebkent van valamennyi segitsegunk is, akkor szoktunk elmenni kettesben valahova, ha a gyerek a nagyszuloknel van.


Minden nehezseg ellenere nekunk megeri :)

aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális és rendben van, hogy számodra ez még elképzelhetetlen. Egyszerűen teljesen más életszakaszban vagy, nagyon ritka, aki már a te korodban odavan azért hogy neki márpedig gyerek kell, és ez így van rendjén, fiatal vagy még, nem tizenévesen "kell" szülni. Ahol ilyen korban gyerek van, annak a nagyrésze csak becsúszott, és nem akarták/bírták elvetetni.

Aztán később ez vagy változni fog, vagy nem, de az sem baj, ha sosem akarsz majd gyereket.

aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Még fiatal vagy, ahogy többen is írjuk. Többnyire az első gyerek után átalakulnak a dolgok, természetes, hogy a gyerek lesz az elején fontosabb, a férfiak egy része pedig nehezen emészti meg. Előjön az anya-apa, háttérbe szorul a nő-férfi, melyet nem szabad engedni.
aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!