Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell alapvetöen a...

Miért kell alapvetöen a férfinak viselnie a felelősséget a nő terhességét illetöen?

Figyelt kérdés

Ha a szexuális aktus két egyenlő fél beleegyezésével jön létre, akkor a férfiak miért vannak olyan jogfosztott helyzetben, hogy nekik kell hosszútávú (anyagi)felelősséget viselniük ha a nő teherbe esik?

Ha a nő átveri a férfit és úgy lesz terhes akkor is, ez pedig egyértelműen hátrányos megkülönböztetés. A nő dönthet a teste felett és az utóda felett, akkor a férfinek miért nincs meg ez a joga?



júl. 23. 15:20
 151/166 A kérdező kommentje:

Még annyi sincs bocs:

[link]

aug. 1. 13:17
 152/166 anonim ***** válasza:

Ja, olyan felmentően hangzik ezekről beszámolni, hogy könnyű ráfogni.


Amúgy az is ott van, mire kell figyelni. Sok hiba a nem megfelelő használat eredménye.

(De még több a nem használaté.)

aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/166 A kérdező kommentje:

"Ja, olyan felmentően hangzik ezekről beszámolni, hogy könnyű ráfogni."

Mert az is

Nem mondhatod azt hogy védekezzen a férfi és akkor rendben van, mert akkor sincs rendben, akkor is meghurcolhatják. És meg is fogják

aug. 1. 13:27
 154/166 anonim ***** válasza:
100%

Ez a meghurcolástól messze van.


Nagyon sok mindennek kell teljesülni ahhoz, hogy az általad sérelmezett szituáció létrejöjjön.



1. A férfi óvszert használ.

2. A nőnek is ez rendben van (ha gyereket akarna, nem lenne.)

3. Pont akkor szakad ki, amikor elélvez.

4. A nő (aki védekezni akart, mert nem akar gyereket ő sem), bevállalja a kockázatot, és nem vesz be esemény utánit.

5. Pont létrejön egy peteérés.

6. Pont meg is fogan.

7. És a nő pont ezen a ponton meggondolja magát, ő mégis akar gyereket.


Nyilvánvaló, hogy a háttérben a védekezés nélküli, 0 felelősségvállalásos szexért való lobbizás a cél.

Na, pont ezért nem fog valóra válni az álmod, mert nem állja meg a helyét, hogy az egyik fél csak kiveszi belőle, ami neki kell, 0 kockázattal, a másikkal meg lesz, ami lesz, az már nem az ő gondja.

aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/166 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy van egy kérdező, aki egyértelműen elmebeteg és még mindig érkezik neki válasz. Ezért hiszik azt, hogy normálisak, mert napokkal később is van, aki komolyan veszi a hisztijüket.

Kérdező! Ha nem akarsz "megalázó helyzetbe kerülni", ne dugj nővel! Probléma megoldva. Dugjál pasit, kecskét, guminőt vagy amit akarsz. Vagy épp senkit. NEM KÖTELEZŐ SZEXELNI!

aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/166 anonim ***** válasza:

"Igen a gyerekét, akinek a sorsáról a nő dönt kizárólag. Így valójában a nő érdekeit nézi."

Ha a gyerek életben marad, akkor bizony már a gyerek érdekeit nézi a jog. Nem tudom, ezen mit nem lehet érteni.

A többi, a saját testről való döntés joga abból fakad, hogy a férfiak nem tudnak teherbe esni. De ezt az "igazságtalanságot" nem az államtól kell számon kérned.

Vagy azt szeretnéd, ha inkább te eshetnél teherbe, és az lenne igazságos, hogy a nő dönthetne arról, hogy kiműtsék-e belőled?

aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/166 A kérdező kommentje:

"NEM KÖTELEZŐ SZEXELNI!"

De fogok, az állatszexet meg meghagyom neked ha már annyira ajanlgatod (nyilván az ajánlja aki szereti)

Felelősséget meg nem fogok vállalni hiszen nincs közöm mások gyerekéhez amit megtart.

Probléma megoldva

"Nyilvánvaló, hogy a háttérben a védekezés nélküli, 0 felelősségvállalásos szexért való lobbizás a cél."

Mint ahogy nálatok nyilvánvaló hogy a férfiak lehúzása a cél semmi más. Mindenáron a férfiakkal fizettetni meg minden nyavajátokat amit ti akartok. Ebben viszont nem kötelező részt venni. Nincs apasági nyilatkozat, hivatalos kapcsolat és ennyi. Közöm nincs az illetőhöz hiába szexeltem vele

aug. 1. 14:35
 158/166 anonim ***** válasza:

#157! Ok. Akkor mi a hiszti tárgya? Szexeljél gumi nélkül, ha van olyan hülye, aki hagyja. Ha terhes lesz és megtartja, add elő a kis elméleted a bíróságon. Max. röhögnek egy jut, vagy elmeállapotodra hivatkozva zártra visznek.

Köszi, de nekem nem kell állat, ugyanis nem én hisztizek itt napok óta. Sőt, az se zavar, hogy terhes vagyok😉

aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/166 A kérdező kommentje:

"vagy elmeállapotodra hivatkozva zártra visznek."

Még mindig sokkal jobban járnék mint ha hagyom magam lenyúzni

Akkor inkább biztosra megyek és egyszerűen megtagadom az együttműködést és hallgatok, ahhoz jogom van, kussolni a bíróságon

Vizsgálatra sem kötelezhetnek, bizonyítani sem tudják mivel, ergo senkinek nem leszek a kéretlen apja, akárhogy is engedett megdugni.

"Sőt, az se zavar, hogy terhes vagyok😉"

Mivel ebben a topicban vagy és a csordaösztön is kiválóan működik ezért ezt mindjárt gondoltam

Amúgy remek tippet adtál köszi

A terhes nők terhesebbek nem lesznek, ha meg van olyan hülye hogy megvádol akkor fizetheti a vizsgálatot😙

aug. 1. 16:23
 160/166 anonim ***** válasza:

És szerinted melyik terhes nő feküdne le veled?

Még mással se, nemhogy veled....

aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!