Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell alapvetöen a...

Miért kell alapvetöen a férfinak viselnie a felelősséget a nő terhességét illetöen?

Figyelt kérdés

Ha a szexuális aktus két egyenlő fél beleegyezésével jön létre, akkor a férfiak miért vannak olyan jogfosztott helyzetben, hogy nekik kell hosszútávú (anyagi)felelősséget viselniük ha a nő teherbe esik?

Ha a nő átveri a férfit és úgy lesz terhes akkor is, ez pedig egyértelműen hátrányos megkülönböztetés. A nő dönthet a teste felett és az utóda felett, akkor a férfinek miért nincs meg ez a joga?



júl. 23. 15:20
 111/166 A kérdező kommentje:

"Nem is értem, hogy miért feltételezik azt, hogy egy házas nő gyerekének mindenképp a férj az apja."

Ezt amúgy én sem értem, nyilván elavult szokásjog ez az egész vélelem. Viszont azt mondom erre nem számít. Aki férfiként van olyan hülye hogy belemegy a házasságba egy nővel, az meg is érdemli hogy hülyére vegyék. Szóval házasságban teljesen jogos a férj vagy exférj kizsigerelése, hiszen amikor volt olyan okos hogy aláírta a házassági papirokat akkor megpecsételte a saját sorsát, gyakorlatilag feláldozta magát a nő önkényének.

Namost a kérdésem az, hogy mégis hogy vonatkozhat ez a megalázó helyzet minden férfira aki volt olyan gonosz hogy szexelt nővel?

júl. 25. 19:59
 112/166 A kérdező kommentje:

"Miért nem húz kollektíven minden pasi gumit, aki nem akar gyereket?"

Amiért nem várja el minden nő sem a gumit akkor sem ha nem akar gyereket: utálják a gumit

De ez még mindig teljesen lényegtelen, a gumi téma teljesen invalid, hiszen nem 100%-os védelemről beszélünk

Mégis mit mondogatod ezt a szöveget egy olyan férfinak mondjuk aki nem akart gyereket, gumit húzott és mégis lett gyereke, aki után fizetnie kell?

Amíg van hibalehetősége a fogamzásgátlásnak, addig nincs ilyen hogy a gumival döntesz.

Egyszerűen abszurd

júl. 25. 20:04
 113/166 anonim ***** válasza:
100%

"akarata ellenére fogant "


Ilyen nem létezik, ha felhúzza a gumit.

Max tényleg, ha kiszakad, amit észre lehet venni, akkor ott az esemény utáni, ami még mindig a legkisebb rossz.

(Az a nő, aki gumis aktusban vesz részt, szintén nem akar gyereket, így elhiheted, hogy be fogja venni.)


Ha nem szakad, nincs terhesség, a hímivarsejt nem David Copperfield, NEM jut át rajta.

júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/166 A kérdező kommentje:

"Max tényleg, ha kiszakad, amit észre lehet venni"

Nálam is elszakadt egyszer

Észrevettem, miután elélveztem

Hoppá!

Szerencsére nem lett baj

júl. 25. 20:24
 115/166 A kérdező kommentje:

"(Az a nő, aki gumis aktusban vesz részt, szintén nem akar gyereket, így elhiheted, hogy be fogja venni.)"

Ja mert a nők sosem találják ki hogy meg akarja tartani, mert beütött neki a gyereket akarok szindróma ugye?

A te fejedben nyilván ez a kép él a nőkről hiszen ők okos ártatlan tündibündi teremtések akik mindig jót akarnak, nemigaz?

Kár hogy a valóságban nem ilyenek, de tényleg kár, szeretném én is ha ilyenek lennének, és akkor rájuk bízhatnám az életemet is

Valójában egoista ösztönlények (akár a férfiak) akikben megbízni hatalmas hiba lenne.

Szóval nem, nem feltétlenül fogja bevenni amit be kell vennie

júl. 25. 20:34
 116/166 anonim ***** válasza:
100%

115


Tök mindegy beüt e a nőnél a meg akarom tartani, ha valaki gumit húz a faxára akkor nem lesz mit megtartani, így a további sírdogálások is feleslegesek részedről. Komolyan szánalom egy hapsi vagy(már ha az vagy:D)


Nem kell a nőtől várni, hogy vegye be a tablettát, ne bízzál meg senkibe, bízz meg saját magadba húzd fel a gumit és annyi.


Én pld nem csak a terhesség ellen vártam el hogy a párom húzza fel a gumit, hanem a nemi betegségeket sem szerettem volna elkapni és ennyi.A te érdeked is hogy használd ugyanezen okból kifolyólag. Mi van ha AIDS valamelyik csaj akivel összefekszel, aztán utána pisloghatsz egy életen át.:D

júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/166 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdezőfélék miért nem tudnak a guminőnél maradni? A nőket amúgy is utálják és még problémájuk se lenne.
júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/166 anonim ***** válasza:
100%

#117

Mert utálja a gumit, többször írta 🤣

júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/166 A kérdező kommentje:

"A te érdeked is hogy használd ugyanezen okból kifolyólag. Mi van ha AIDS valamelyik csaj akivel összefekszel, aztán utána pisloghatsz egy életen át.:"

Fix partner esetén ez nem komoly veszély, ha nem nyitott a kapcsolat. Csakhát a gyerekveszély az komolyabb sajnos, a nők természete folytán

Tehát mégegyszer:

Nem, hiába húz gumit a férfi, nem zárható ki a nem kívánt terhesség, szóval a gumi továbbra sem megoldás a problémára

júl. 25. 21:13
 120/166 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakad ki, márpedig az egyetlen, aminél kizárható, és az egyetlen biztos megoldás.


A lényeg, a férfi vigye, original legyen, (nehogy a nő kiszúrja előre 😅), és utána ő gondoskodjon a megsemmisítésről.

(Nehogy a nő ellopja és magába csurgassa. 🤣)


(Bar

júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!