Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még a szuperanyuká...

Nem unjátok még a szuperanyukákat meg a szupergyerekeket?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom, hogy itt mindenki szuperanya és mindenkinek szupergyereke van.
2010. márc. 23. 14:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
65%
Van a hamradik aki mindent ráhagy a gyerekére mert különben összetörik a kis lelke, szoptatja, cipeli 18 évig mert hát a busmanok is úgy csinálják, majd úgy 15 éves kora körül sikerül először átaludnia egy éjszakát, teljesen a gyereket kiszolgálja, hozzá kell alkalmazkodni mindenkinek, apuci elfelejtve mert hát ilyenkor másra gondolni isntenkáromlás! :D Ő az ősanya.
2010. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
71%

Hát elolvastam amiket irtatok a szuperanyuka jellemzőiről, hát tökre örülök hogy mindez nem illik rám, mert már kezdtem azt hinni hogy én is szuperanyu vagyok. :-) Szerencsére messze vagyok attól.

De én is tudok egy jót, mikor azt olvastam hogy valaki (egy feltehetőleg szuperanyuka) 6 hónaposan bilire ülteti a gyerekét.

2010. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez a busmanos szöveg nagyon jó!!! Olyan jól megfogalmaztad, ami már engem is idegesít évek óta...


Mondjuk az én olvasatomban az az szuperanyuka, aki természetesen szülés után vékonyabb, mint volt előtte, hetente 3-szor jár konditerembe, fodrászhoz, kozmetikushoz (de ha mégsem akkor azért, mert külső segítség nélkül is tökéletes a hajkoronája, a bőre mint egy 16 évesé),a gyereket babaúszásra, jógára, balettra, angolra, dzsúdóra és még számtalan más foglalkozásra cipeli, minden nap mondókázik, énekel, fest rajzol, bábozik a gyerekkel, kézműves és gasztroblogot vezet, 3 fogásos vacsorát tálal,este pedig istennő az ágyba. És másnap reggel hajnali 5-kor mosolyogva tölti a gyerek kakaóját.

2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Lepontoztak. :( Úgy látszik, egyesek nem értik a viccet. (B)
2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem unom:)! Én is hallottam már a 6 hónaptól történő bilibe kaikálsról. Érdekes...:). Hát nekem nincs szuper gyerekem, nem alszik, nem eszik rendesen, hisztizik, kiborít. Én nem vagyok szuper anya, ideges vagyok, türelmetlen, katasztrófális vagyok. Úgyhogy ennyi, ha valaki, hát a mi családunk közel sem szuper!!!:) De imádnivaló, az biztos:)
2010. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem bírom, ha valaki segítséget kér (pl. mikor csinálnak a babák ezt vagy azt) szuperanyu válaszában biztosan szerepel, hogy a babák az adott dolgot X hónaposan csinálják, bár az övé ezt már jóval előbb tudta... :)
2010. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozom az előttem szóló többi anyukához.Akiknek a gyereke egyből átalussza az éjszakát és szoptatják 6 éves korukig,soha nem beteg,már úgy születik,hogy jár,beszél és szobatiszta egy kicsit idegesít.Ők a "szuperanyák"?Én meg egy sz@rnak érzem magam,amiért nem jól nevelem a gyerekem,vagy hogy most ne adj Isten rácsaptam a fenekére egy-egy komolyabb hisztinél.
2010. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
83%

Szuper gyerekem van:

-dumál, csak valaki fordítsa le mit akarr:D Be sem áll a szája, de babául nem értek.

-egy pankrátor sem tudna úgy megfejelni, hogy abból is kettőt lássak amiből amúgy négy van.

-jön megy, de a dokinál én le nem vetkőztetem, mert kék meg zöld, annyit potyog.

-mert aki nála kevesebbet eszik, olyan nincs, és mégis hízik.

-nála jobban senki nem tud hisztizni.

2010. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
28%
az eszedbe se jut,hogy netán így is lehet.miért ne lehetne mindenre ideje,és miért ne beszélne és menne korán,szerintem neked nem a szuper anyukákkal és a szuper gyerekekkel van a bajod,hanem magaddal.egyszerűen irigy vagy,és nem örülsz más örömének,és szerinted aki nem panaszkodik naponta százszor és a problémáit megoldja,és jó gyereket is van az már nem is ember.akit lepontoztál,de nem baj.nem kell egyet érteni velem.de veled sem,de látom az már bűn.
2010. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve az jön ide, akinek valami kérdése van, segítségre szorul, tehát ha olyan csúcsszuperek lennének egyesek, és mindent tudnának, akkor nem lennének itt... :)

én attól vagyok ki leginkább, amikor nekemesnek, hogy kínzom a gyerekem és minek szültem, ha néhanapján hagyom sírni, egyedül alszik, és nem szoptatom agyba-főbe... nem kell mindenkinek így csinálni, de könyörgöm, nem attól jó anya valaki, hogy magára kötözi a gyerekét miután megszülte és le sem veszi az oviig...:))

2010. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!