Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még a szuperanyuká...

Nem unjátok még a szuperanyukákat meg a szupergyerekeket?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom, hogy itt mindenki szuperanya és mindenkinek szupergyereke van.
2010. márc. 23. 14:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem unom..hát én messze vagyok a szuperanyaságtól, és a gyerekem is attól, hogy szupergyerek legyen.:-) Anyósom szerint a sógornőm fia szupergyerek..na ettől mégjobban ki vagyok.:-)
2010. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
79%
Ha szupergyerekeim lennének, akkor nem kellett volna pszichológushoz mennem, és a nagyobbik sem csak pelenkába lenne hajlandó kakilni 3,5 évesen. Nem vagyunk szuper anyukák, aki azt gondolja magától, hát csak gondolja!
2010. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
24%
neked most mi bajod van?ideges vagy és rajtunk vezeted le?nem mindegy neked hogy ki minek tartja magát,ha válaszol a kérdésedre?és tőlem lehet betmen gyereke is,úgy is számít,hogy az enyém milyen.
2010. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy szuperanyuka és szupergyerek.
2010. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém szuper:DDD

Félretéve a viccet, szerintem is unatkoznánk nélkülük. Olyan jókat derülök egyes válaszoknál, hogyan licitálnak egymásra az anyukák. Fogd fel inkább viccesen:)

ҝ

2010. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
71%
15:05: inkább a Te beírásod tűnik kicsit idegesnek... :)
2010. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok :D


Egyébként megértelek, tényleg lehet itt fura dolgokat olvasni, de ne is figyelj rájuk.

Nálam a szuperanya az a kategória, akinek már a terhesség is az agyára ment és szülés után csak a gyereke körül forog a világ (persze nekem is ő a legfontosabb) és ő maga megszűnik létezni, és megszületik AZ ANYA. Na, nekik vannak szupergyerekeik. Akik átalusszák az éjszakát, a leghamarabb forognak, stb.


És van a másik kategória: akik egyszerűen annyira természetesen élik meg az anyává válást, és olyan összhangban tudnak együtt élni a babával és a családdal, hogy nem kell feladniuk önmagukat - maradhat NŐ, feleség, barátnő, testvér, és természetesen anyuka.


Nálam az első kategória veri ki a biztosítékot.....

2010. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Én is szoktam rajtuk nevetni, de amikor már azt olvasom századszor, hogy az én gyerekem persze már ezt meg ezt csinálja, vagy nekem mindenre van időm, akkor kicsit unalmas. Miért kell egy tök természetes dolgot így felfújni és úgy előadni, mintha azt csak ők élnék át és senki más.

Természetes nekem is nagyon fontos a fiam. De ez mellett a férjem, a szüleim, a testvéreim és a barátaim is.

2010. márc. 23. 15:20
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Mit értetek szuperanyuka és szupergyerek alatt?
2010. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
68%
Hat hónaposan beszél a gyerek és társai... (B)
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!