Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még a szuperanyuká...

Nem unjátok még a szuperanyukákat meg a szupergyerekeket?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom, hogy itt mindenki szuperanya és mindenkinek szupergyereke van.
2010. márc. 23. 14:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
64%
Én nem unom,és nem is idegesítenek sem a téma,sem a válaszok....miért unnám?Ha olyan kérdés van kiírva ami nem szimpi,egyszerűen nem olvasom el,másrészt miért idegesítene,engem nem bánt ha valakinek okosabb a babája,vagy előbb csinál bármit..ez miért fáj neked?Az enyém a leg-leg-leg NEKEM és ez a lényeg!Amúgy sem szoktam összehasonlítgatni senkivel a gyerekemet.
2010. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%

Van amiben szuper anyuka vagyok, mert természetesnek veszem, és pikk pakk meg tudom oldani.

DE vannak olyan problémák, amikbe beletörik a bicskám...

Szuper gyerekem van, mert az enyém.

Ezen felül: van amiben leelőzi a társait, van amiben teljesen átlagos, és van amiben ha nem is nagyon, de le van maradva.

Minden csak nézőpont kérdése. Ha mind a kettőnknek jó napja van, akkor biza szuper anyuka szuper csemetével, és van amikor az idegbeteg anyuka a hisztis kölykével epizódot adjuk elő az életünkből.

A mai pl a szuper baba, platy anyuka:)

2010. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
71%

A baj ezekkel a szuperekkel az, hogy csak hencegni jönnek...

És teljesen irreális dolgokat állítanak, olyanokat, amikről lerí, hogy csak az anyai elvakultság mondatja.

Ilyen például a félévesen BESZÉL (maximum gügyög) és a 7 hónaposan JÁR (esetleg lépeget, egy gyerek szerintem akkor JÁR, ha önállóan, segédeszköz, kapaszkodás és kézfogás nélkül halad)

2010. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt elolvastam a kommenteket rájöttem valamire. Mind szuperek vagytok! SZUPERJÓFEJEK! :-)
2010. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok sok választ. Szerintem is mind szuper jó fejek vagytok.

Mindenkinek sok jót kívánok

2010. márc. 23. 17:30
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jót derültem rajtatok,köszi lányok:)én sem vagyok sem szuper,-sem ősanya
2010. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

a pankrátoros beszólás szuper volt!!! Csorog a könnyem a röhögéstől


Amúgy szuperanyás vagy ősanyás kommentet én még nem igazán olvastam, csak az ilyen kérdésekben hallok róluk. Vagy lehet, hogy túl szelektív a látásom...

Én sem tartom magam szuperanyának, haj, de messze vagyok tőle...

2010. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon jókat röhögtem, csak kár, hogy valaki egyáltalán nem érti a viccet. Minek felháborodni? Itt senki sem irigységből emlegeti őket, hanem mert szórakoztatónak tartja, hogy versenyt csinálnak olyan dologból, amiből amúgy nem lehet.

A kérdést is lehet jól, meg rosszul érteni, én úgy értettem, hogy a kérdező baromira unja, hogy a kérdésekre dicsekvés, és zárójeles bénázás a válasz, mert az ő babája bezzeg....

Aki felháborodott, az valószínű nem ezt az értelmét nézte. Lényeg csajok, hogy mi mindannyian szuperek vagyunk, és kívánom, hogy sokáig tudjunk mindenen nevetni, még magunkon is:DDD

ҝ

2010. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

En is nagyon jokat derultem lanyok.

Igen nekem is feltunt a sok szuperanya es a meg szuperebb gyerekuk.Sokszor sz@r anyanak erzem magam amikor a valaszaikat olvasom aztan ranezek a kisfiamra aki( 8 honaposan meg nem beszel,nem jar ,nem szobatiszta) vissza mosolyog ram es ilyenkor szuperanyanak erzem magam mert a kisfiamnak en vagyok a legjobb.

Ugy hogy most mar csak nevetek az ilyen valaszokon:)

2010. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
53%
Én évekig járattam a Kismama magazint,de a szülés után annyira elegem lett a szuper anyák szüléstörténeteiből,akik 2 óra vajúdás után apával,gátvédelemmel szültek és 6 évig szoptattak (én meg sem megszülni,sem szoptatni nem voltam képes),hogy még ránézni sem bírok az újságra.Több,mint 1 év után tudtam úgy gondolni a dologra,hogy lesz.rom,nekem is van 1 egészséges gyerekem,a lényeget elértem:anya lettem:)
2010. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!