Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babának miket célszerű...

Első babának miket célszerű vásárolni? Mik a "viral" babaholmik most?

Figyelt kérdés

Kicsit bőség zavara helyzet van nálam, az az igazság. :D

Szeretnék olyan babaholmikat, amik szépek, jó minőségűek. Mindenből van olyan, ami épp felkapott, érdekelne, babás berkekben jelenleg mik ezek, melyek azok a termékek, amikre mindenki esküszik? Pl. mint az Artipoppe hordozók, Stokke TrippTrapp, mindenféle kategória, termékcsoport érdekelne.


Köszönöm a segítségeteket, szép hétvégét! :)



ma 11:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem helyszínt tévesztettél, ezeket Instán meg Tiktokon csekkold.
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem kérdezésre való ez az oldal?
ma 12:12
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Az örökbeadás menő. Jobban jár a hyerek, mint egy bugyuta anycikával.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg a csajszikat a következő brunchon 😂
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 babyboom567 ***** válasza:
100%

Hát így első ránézésre teljesen felesleges lesz a hozzászólásom(mert úgyis megfogod venni a sok sz@rt),és nem bántásból írom, de ne felkapott cuccokat vegyél, hanem HASZNOS dolgokat.Olyanokat amivel a saját és a baba kényelmét/biztonságát szolgálják.

És rengeteg holmiról menet közben fog kiderülni, hogy az nektek hasznos lesz vagy sem.

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

babyboom567, pont azt szeretném elkerülni, hogy felesleges holmikat vásároljunk!

Mert nem raktár az otthonunk, nem szeretném kerülgetni a 2-3 pihenőszéket, játszószőnyegeket, egyebeket. Inkább vásárolnék olyat, ami jó minőségű és időtálló, szeretni fogja a pici is és mi is. Nem az a célom, hogy vackokkal rakjam tele a házat, de az a tapasztalatom, hogy ami felkapott lesz, az általában jó is.

De első babás anyukaként néha még összezavarodom, elnézést kérek, hogy nem vagyok tisztában mindennel, nem vagyok 100%-ra biztos abban, melyik a legjobb hordozó, babaágy, akármi. Sosem volt még tapasztalatom babákkal, de hiszem, hogy mivel nyitott vagyok mindenre és nem is esem könnyen kétségbe, ezeket az akadályokat is simán vesszük majd! :)

Bár tény és való, hogy annyira támogató környezetem van, hogy ilyen stílussal, mint itt néhány válaszolóé, nem kellett találkoznom. Ijesztő, hogy ilyen "nők" gyerekeket nevelnek és ezt adják át a következő generációnak.

Kérdésem tárgytalan, sziasztok!

ma 12:21
 7/28 babyboom567 ***** válasza:
82%
Most rákerestem erre a stokke tripptrapp izére.Ez nem egy rossz dolog,kizárólag annyi hibája van, hogy kb 5hó-9 hóig,( ami mikor épp a hozzátáplálás kezdődik), a babát nem fogod tudni belerakni,mert a nem dönthetőbe még nem lehet egy ülni nem tudó gyereket(oda is van írva a leírásba, a csecsemőrészét kiegészítőt meg bőven kinövi addigra.(3 hónaposa 8 kg volt a gyerekem, és ez 9 kg ír felső határnak).Illetve számomra nagyon hasznos volt a mi etetőszékünk hatalmas tálcája,mert elszöszmötölt a gyerek mindenfélével.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 babyboom567 ***** válasza:
54%
Menj el egy hordozási tanácsadóhoz, vagy egy hordozós klubba és nézd meg, próbáld fel a hordozókat/kendőket.És mindenképpen azt ajánlom, hogy ne vegyél próbálatlanul pl ilyesmit(főleg drágát)mikor még azt sem tudod,hogy a babád el lesz e benne.Sőt mondok jobbat,hogy fogsz e tudni hordozni.Mire megszültem 2 sérvem lett, ha akartam volna sem tudtam volna hordozni.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Te valami tinimami vagy? Viral, meg felkapott? Én olyan dolgokat vettem, mivel felnőtt vagyok, ami hasznos, egyáltalán nem érdekelt mennyire felkapott, ez 16 évesen érdekelt amikor új mobiltelefont vettem, szerencsére nem akkor estem teherbe.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ami hasznos és jó, általában felkapott is lesz. :)

Nem kell ehhez tinimaminak lenni, én szeretem követni az ilyesmi témákat, pl. öltözködésben, lakberendezésben. Gondoltam, érdeklődöm, de úgy látszik, ez inkább a besavanyodott anyák közössége, akik maximum arra a kérdésre tudnak pontos választ adni, mikor érkezik a családi pótlék. Mint írtam, a kérdésem tárgytalan, nagyon nem egy szinten mozgunk.

ma 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!