Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konges Slojd, Liewood márkákho...

Konges Slojd, Liewood márkákhoz hasonlókat tudtok? Honnan szoktatok vásárolni, rendelni a babának?

Figyelt kérdés
Neutrálisabb, inkább letisztult vonalon indulnánk el, ez a kettő eddig nagy kedvenc.

jún. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

De ezeken belul mire gondolsz? A ruhak szabasara? Mert szerintem kifejezetten nem annyira letisztultak, de nagyon cuki a kislany rucik szabasa :D

Amugy sztm letisztult, egyszeru, neutralis szinu ruhakat ma mar barhol kapni. Meg a pepcoban is talaltam, bar kisfiunak, szoval nyilvan nem gondolkoztam meg extrabb szabasu ruhakban.

jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenre. Akár a ruhákra is, de a játékokra, textilekre, kiegészítőkre is.


Kislányunk van, így ez a púderes, visszafogott színvilág illik hozzánk nagyon. :)


Engem az itthoni "plázás" márkákról inkább lebeszéltek eddig. :(

jún. 2. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat, nezd. Nyilvan gondolom en, hogy nem oltoztetheted a gyereket 20-40 ezer forintos ruhakba/ darab, mert az kicsit huzos lenne. Igy marad az, hogy korulnezel es nem masokra hallgatsz, megveszed azt, ami tetszik.


Ugy csinald, ahogy neked jo es ne ugy, ahogy masok mondjak. Raadasul nem tudom mekkora a kislany, de hozzataplalasnal azt gondolom, hogy halalosan mindegy hogy a plazas ruhat eszi le paradicsommal vagy a csillio forintosat. Neki nem fog szamitani, elhihetet 🤣

Meg majd jon kesobb a kuszas-maszas, jatszoterezes, bolcsi/ovi. Sok ruha kell, nagyon sok es nagyon gyorsan leamortizalja oket. Sajnos valoszinuleg valahol engedned kell az elveidbol :D

jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van a közeletekben Kangaboo üzlet, ott érdemes lenne szétnéznetek. Mind ruha, mind játékok terén van olyan, ami szerintem megfelel a keresett stílusnak.

Illetve Little Dutch termékek.

jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!