Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babának miket célszerű...

Első babának miket célszerű vásárolni? Mik a "viral" babaholmik most?

Figyelt kérdés

Kicsit bőség zavara helyzet van nálam, az az igazság. :D

Szeretnék olyan babaholmikat, amik szépek, jó minőségűek. Mindenből van olyan, ami épp felkapott, érdekelne, babás berkekben jelenleg mik ezek, melyek azok a termékek, amikre mindenki esküszik? Pl. mint az Artipoppe hordozók, Stokke TrippTrapp, mindenféle kategória, termékcsoport érdekelne.


Köszönöm a segítségeteket, szép hétvégét! :)



ma 11:59
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Egy babának leginkább a szüleire van szüksége. De szerintem nem ott kezdődik a "rossz anyaság", "agyhalottság", hogy próbálom kényelmesebbé tenni az első közös heteket, hónapokat. Mert egy babának mindegy, hogy a Cybex elektromos babakocsijában tolják-e, vagy egy 50 ezres nonameben. De nekem nem lesz az. :)
ma 13:45
 22/43 Misery ***** válasza:
10%

Jó szemetek vagytok. :D

Nem érzitek cikinek magatokat?

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
46%
21-es vagyok. Nekünk kb. 200 ezres babakocsink volt. Az 50 ezres az tényleg gagyi. Ringatónk is volt, de azt is eladtam, mert hosszabb ideig nem voltak el benne. Mellszívóra költöttem sokat, mert eü okok miatt kellett pár hétig mindegyik terhességnél (terhesség miatt lett vesekővem és gyógyszereket kellett szednem). Amúgy a mellszívó normál esetben felesleges.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Misery, nem, szerintem ők azt hiszik, hogy most aztán jól megmondták a magukét, tudjam csak, hol a helyem. Tényleg elkeserítő, hogy ilyenek nevelik otthon a gyerekeiket és adják tovább ezt a mintát.
ma 13:54
 25/43 Misery ***** válasza:
1%
Szerinted miért tart itt ez az ország? Pontosan ezért. Ha valaki már drágább dolgot szeretne, azt egyből megszégyenítik ahelyett, hogy elfogadnám a döntését és segítenének benne. EZ az igazi érzelmi bántalmazás és ezek ezt adják tovább a gyerekeiknek. Ezért vagyunk az alkoholizmus és a pszichés betegségek hazája. Mintha a szomszéd tehenét mészároltad volna le, úgy csinálnak... De ha meg a 20 ezer forintos kínais babakocsiról kérdeztél volna, akkor az lett volna a baj. És még egyszer... Ezek gyereke(ke) t nevelnek... Ilyen mintára. Jöhetek lepontozni habzó szájjal, mert az igazság fáj ám!
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%
25, senki nem mondta, hogy a drága a gond. A gond az, hogy nem a praktikum, csak a majomkodás a fontos.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek annyira “viral” termekeket, de en azt tudom mondani, hogy vedd meg ami tetszik es kesz. A te penztarcad banja max, ha nem valik be, ezzel masoknak nem artasz, igy halal mindegy, hogy 150 ezres etetoszekben ul, mert neked az tetszik vagy csak egy 20 ezresben. Vagy 700 ezres babakocsit veszel, tokmindegy.

Csak arra mondjuk figyelj, hogy a babanak se legyen artalmas. Normalis hordozo nem kenguru, olyan pihenoszek (nekunk pl nem is volt, mert allandoan kezben akart lenni, nem tudtam volna beletenni 🤣, aztan megtanult forogni es akkor mar a foldon akart lenni ) amiben nem kenyszerul ulo pozicioba egy csecsemo, hanem szepen fekszik benne es stb stb.

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Hoztam az olajat a tűzre. :)

Igazából, mivel ez az én kérdésem, és bárki láthatja, szeretném, ha valamennyire hasznos is lenne, ha már kiírtam. Összeszedtem most ebéd után én pár holmit, ami szerintem jó lesz és segíteni fogja a mindennapjainkat az első időkben. Igen, tudom, egy babának mindegy a márka, kinézet, nekem viszont nem az.

Szóval, aki úgy áll a babázáshoz, hogy elég a kiságy és a szekrény, inkább ne olvasson tovább, mert a délután hátralévő részét az SBO-n fogja tölteni, légzési nehézség miatt. :D

Nekem a babavárás nem nyűg, nem nehézség, aminek várom a végét. Hanem egy út, amit igyekszem kiélvezni és nem úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy "jó lesz ez, csak tudjuk már le". Imádtam pl. megtervezni a babaszobát, az asztalosunkkal elkészíttetni a kiságyát, amit én találtam ki, én terveztem meg a részleteit. Még most is vadászom az apró kis kiegészítőket, hogy minden tökéletes legyen ott, mire megérkezik, pedig egyelőre az a terv, hogy 2 hónapos koráig velünk fog aludni. De ez van, imádom a terhességet és azt, hogy mindent megadhatok neki. Viszont a mi kényelmünket sem akarom teljesen a háttérbe tolni, így igen, örülök, hogy vannak olyan pihenőszékek, bölcsők, amik ringatják a babát, vagy, hogy van elektromos babakocsi, ami szintén nagy segítség, ha nem az Alföldön él valaki.

Szóval, ha valaki szintén gondolkozna ilyesmin (én nem találtam itt hasonló kérdést):

Babysense bébiőr és légzésfigyelő

Owlet babazokni

Cybex Coya hordozó

Artipoppe hordozó

Cybex e-Priam + Cloud T autóshordozó

Adamo hinta

Membantu hinta

Fehérzaj alvássegítő

Babafészek

Monello babacsillag

Pihenőszék (több márka, több fajta, pl. Babybjörn, Mamaroo, Cybex, Ergobaby)

Hordozható pelenkázólap

Fűtött pelenkázólap és matracmelegítő a babaágyba

Újszülött kortól használható etetőszék (nem, nem azért, hogy “BEZZEG MÉG ETETÉSKOR SEM AKAROD KÉZBE VENNI A GYEREKEDET!!”, hanem, ha mondjuk az asztalnál ülünk, akkor őt is odahúzhassuk és ott legyen velünk, amíg pl. eszünk.)

Bölcső az ágyunk mellé, 6-8 hetes koráig a mi szobánkban tervezzük (a 4moms és a Kalune bölcsői tetszenek, teljesen más a kettő, tehát öröm lesz választani:D)

Stokke babakád + állvány, újszülött tartó

Elektromos körömreszelő

Cumisüveg sterilizáló, melegítő készülékek

ma 14:43
 29/43 anonim ***** válasza:
97%

#30. Köszönjük, MEGMENTŐNK!

Már rendelem is mindet!

Csak egy kérdés: ezek tuti eléh viralok?

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
88%
#32. Ezt az oltást a kuka mellett szedted össze te is, igaz?😅
ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!