Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha én indítottam el a válást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én indítottam el a válást, de megbántam, akkor meg tudom szakítani a folyamatot a férjem beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
A szüleimnek annyi rosszat kívánok, amennyit lehet. Azzal vaáltam el tőlük, hogy bárcsak halálra mérgezték volna magukat és ezt a mondatomat soha nem fogom megbánni. Nincsenek szüleim.
2013. nov. 9. 15:58
 72/78 anonim ***** válasza:

Kérdező (#71), na akkor ezt a mondatot mondd el a férjednek.

Az meg a bíróságon remélhetőleg ki fog derülni, hogy a szüleid végső soron miért tették azt, amit... (egyébként meg valszeg azt hitték, hogy megússzák egy sima rosszulléttel... fagyálló, mi?)

2013. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:
Valamilyen permetezőszer volt.
2013. nov. 9. 17:13
 74/78 anonim ***** válasza:

Aha, akkor megértem, miért buktak le simán... a rohadt fagyállóval még lehet mérgezni - zömmel állatot, néha embert - mert cukor-íze van, és itthon még nincs törvény sajnos a keserűvé tételére, pedig évek óta sürgetjük (én is, miután 2 cicánkat vitte le...)

A permetszereknél viszont már egy jó ideje vigyáznak - nem törvényi szinten ugyan, de a gyártók odafigyelnek általában - hogy ami komolyan mérgező, az általában rossz szagú és/vagy ízű is legyen, hogy az állat ne igyon véletlenül bele, hogy az embernek ne lehessen véletlenül beadni, szóval a gondatlanság-szándékosság elkerülése végett. Szóval a "megmérgeztek engem az italomba kevert Bi58-cal" - mondjuk, az sanszosan kamu, mert 3 házzal odébb is érződik a fertelmes bűze, nem ha a számhoz emelem a poharat, szóval csak szándékosan lehet meginni...

2013. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
hol tart az ügy? a bírósági? és férjeddel hogy álltok most?
2013. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

Lállítottam, ő pedig még nem indította el újra, de még midig nem beszél velem.

A bátyámat megütötte, mikor az beszélni akart vele az érdekemben.

2013. dec. 19. 16:19
 77/78 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de mi történt Veletek?

Elváltatok, vagy sikerült beszélned a Férjeddel?

Csak azért kérdeztem rá egy ilyen régi kérdésre,mert az én (ex)Feleségem szüleinek is sikerült tönkretenni a házasságunk, meg mindkettőnk életét.

2017. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, higy mi lett azóta veletek
2017. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!