Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha én indítottam el a válást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én indítottam el a válást, de megbántam, akkor meg tudom szakítani a folyamatot a férjem beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:

A válást állítsd le. Felperesként módodban áll.

Ezután támogasd a férjed. Mutass megbánást, és kommunikáljatok sokat. Nagyon sokat.


A kérdés az, hogy mennyire támadtad/bántottad, amíg nem álltál mellette? Mennyire hallgattad meg őt, mennyire bántottad meg?

2013. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
én a férjed helyében elválnék, tudod ki akarna együttmaradni egy olyannal aki a szüleinek hisz és tönkre akar tenni az egész degenerált családja
2013. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
63%

Hát, nem hiszek igazán abban, hogy az mentene meg egy házasságot-kapcsolatot, ha a Kérdező megint a saját feje után megy és a másik ellenében lép.

Szóval én Kérdező helyében leülnék a párommal, elmondanám, amit el akarok mondani, és megkérdezném, hogy akkor hogyan látja, váljunk, vagy ne váljunk, és hagynám, hogy végre ő döntsön, és lépnék eszerint.

Ez a legjobb sansz a kapcsolat megmentésére szerintem (a válástól magától akár függetlenül), nem az, hogy akkor eddig "A" módon veszem semmibe, mert úgy gondoltam, most meg "B" módon veszem semmibe, mert most meg emígy gondolom...

2013. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 A kérdező kommentje:
31. Beszélgettem vele, megadtam az esélyt, hogy bebizonyítsa, nem tett semmit. Miután erre képtelen volt, csak vagdalózott, szidta a szüleimet, hónapokig ignoráltam.
2013. nov. 8. 12:29
 35/78 anonim ***** válasza:
52%

33-as

Ez jó ötlet,de szerinted a férj szóba állna ezek után vele?Gondold a helyzetébe magad!Nem elég hogy valami súlyos bűncselekménnyel is vádolják,még a felesége se tartott ki mellette?!Én pl nagyon bepöccennék és visszavágnék kegyetlenül!Ez a kérdezőnek nem a hasznos válaszok körébe tartozik,de ez a tény!Abba,hogy itt hitegetjük,hogy leállítja a pert és mindenki megbocsájt neki egy csapásra az kizárt!Neki megoldásra van szüksége.

2013. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
32%
Én a férj helyébe egy életre tönkretenném az életed.
2013. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:
Én pedig helyre akarom hozni az ő életét.
2013. nov. 8. 12:42
 38/78 anonim ***** válasza:
hát még jó, mivel te meg a pereputtyod tettétek tönkre még jóhogy helyre akarod hozni, azlenne a szép ha nemakarnád...
2013. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
91%
A szüleid direkt terelték rá a gyanút, hogy őt mártsák be, vagy csak azt hitték tévesen, hogy a férjed tette amivel vádolták?
2013. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
Kérdező (#37), és van erre valami terved is? Már olyan, ami tényleg róla szól, és nem rólad, amiben az ő érdekei dominálnak, és nem a tiéd?
2013. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!