Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha én indítottam el a válást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én indítottam el a válást, de megbántam, akkor meg tudom szakítani a folyamatot a férjem beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:
Szándékosan tették, nem értem, hogy miért, nem volt rá okuk, ők sem tudták megmondani, egyszerűen megőrültek.
2013. nov. 8. 12:50
 42/78 anonim ***** válasza:
Nana az,hogy őt is tönkretenni az nem megoldás!Na én kiszálltam a "játékból",megyek a gyerekemért,na meg a pénzemért amivel a felpereském tartozik!Ugyanis kegyetlenül elmeszeltem anyucit,még az ügyvédemet is ő fizeti!Nem sok csak majd 1 millát bukott a h@lyeségével!Ezért mondom nem a megbocsájtások korát éljük!Azért kívánom a kérdezőnek,hogy előbb magától kérjen bocsánatot és utána meg mindenkitől,akinek keresztbe tett!Minden jót!
2013. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:

Ha szándékos volt, és még te is számon kérted, akkor érthető, hogy nem reagált. Én sem tenném, hanem teljesen meghalna bennem valami, hogy még az sem hisz nekem, az sem bízik bennem, akit szeretek, aki az elsődleges támaszom.


Itt sokat nem tehetsz, minthogy beszélgetsz vele. Sokat, jó sokat. És ha ő úgy dönt, hogy egyedül folytatja tovább az életét, akkor hagyod.

2013. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:
40. Természetesen végtelenszer több tiszteletet fog kapni és amíg be nem gyógyulnak a sebei, kész vagyok alárendelt félként rész venni a kapcsolatban.
2013. nov. 8. 12:55
 45/78 anonim ***** válasza:

24: De ez egy jogi kérdés. Leállíthatja, ez a válasz.

Anyagilag jobban megérné? Hogyan? Nem értem. Ennek nulla anyagi vonzata van mindkét esetben.

2013. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
44: Alárendeltként? Azt mért?
2013. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
91%

"kész vagyok alárendelt félként rész venni a kapcsolatban."


Ez ugyanolyan hiba, mint amikor nem bíztál meg benne. Nem kell alárendeltnek lenned. Vagy megbocsájt, vagy nem. Ha alárendelt félként kezelne, az csak bosszú lenne.

Az már más kérdés, hogy extrán kedveskedsz neki, és újra felépíted a bizalmat. De egyenlő félként, nem alárendeltként.

2013. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
0%
Azt csak hiszed,a fentit is én írtam,hogy nekem tartozik még a felpereske,de ha újra összeállnak akkor közös kasszán vannak és majd egy pár év múlva jót röhögnek az egészen.
2013. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
54%

34: És hogy derült ki az igazság?

És a férjed büntetőperben van? A szüleid hamisan tanúztak ellene?

2013. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:

48: Te hány éves vagy, mennyire vagy tájékozott ebben, illetve szigorlatoztál már polgárjogból?

Ez nem így van. Miért tartozna a felperes az alperesnek egy válás miatt?...

A házasságban meg olyanok a vagyoni viszonyok, amilyenről a felek szerződnek. Házasságkötés előtti tartozást pedig nem szippant magába egy házasság semmilyen módon...

2013. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!