Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha én indítottam el a válást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én indítottam el a válást, de megbántam, akkor meg tudom szakítani a folyamatot a férjem beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
A szüleim megvádolták őt valamivel, amit nem követett el. Nem adtak rá magyarázatot a mai napig, de ügyesen kitervelték, hihető hamis bizonyítékaik voltak, a férjemnek viszont végig az volt az egyetlen érve, hogy "nem én voltam". Végül a szüleim belekeveredtek a történetükbe a bíróságom és most ők lettek a vádlottak. Kizártam őket az életemből örökre, számomra meghaltak. A házasságom pedig romokban.
2013. nov. 8. 09:47
 12/78 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nélkül egyetlen házasság sem működik. Nem csodálom, hogy a férjed nem akar megbocsátani.
2013. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, de a férjeden áll minden. Kifizetitek közösen a perköltségeket, nem lesz kevés és újrakezditek.

Természetes, hogy haragszik, de talán menthető ez még.

2013. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
100%
"A szüleim megvádolták őt valamivel, amit nem követett el. Nem adtak rá magyarázatot a mai napig, de ügyesen kitervelték, hihető hamis bizonyítékaik voltak, a férjemnek viszont végig az volt az egyetlen érve, hogy "nem én voltam". Végül a szüleim belekeveredtek a történetükbe a bíróságom és most ők lettek a vádlottak. Kizártam őket az életemből örökre, számomra meghaltak. A házasságom pedig romokban."---Na ezt írd meg a férjednek ugyanígy,akkor hátha letudod állítani!
2013. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
100%

9. válaszoló vagyok.

Akkor talán-talán lehet egy kicsike esély. Persze ez attól is függ, milyen mély sebeket ejtettél a férjeden, mennyire jogos, hogy nem álltál mellé, és mennyire szeret még téged.


Mint felperes, visszavonhatod a válást.

2013. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megszakíthatod, visszavonhatod, de nincs kizárva, hogy aztán a férjed fogja beadni ellened.
2013. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
93%

Ha szüleid bűncselekménnyel rágalmazták a férjedet, te meg hitelt adtál nekik, anélkül, hogy meggyőződtél volna az ellenkezőjéről, vagy legalább megvártad volna a bírósági ügy végét, akkor szerin tem sajnos végzetes hibát követtél el: alapjaiban rengette meg a házasságodat és kettőtök kapcsolatát az, hogy nem bíztál a férjedben.


Ugyanis most már hogyan bízzon meg Ő BENNED?


Ez a nagy kérdés.


Csodálkoznék, ha veled maradna ezek után.


A szerelmet ki lehet égetni az ember szívéből, s erre egy ilyen trauma, megrendítő "megvilágosodás" maximálisan alkalmas.


Nem adok neked sok esélyt.


Két szék között a pad alá.


Se szüleid, se férjed.


Ha mégis veled marad, akkor a férjed emberileg egy remekmű, amit nem lehet eléggé megbecsülni.

2013. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
59%

Ez inkább a jogi kategóriába tartozik, a Családi kapcsolatok alatt - itt - az érzelmi dolgokat szokták megbeszélni.

Igen, visszavonod és kész.

2013. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
17-es agyon jól nyomod!De ha a bíróságon ott alázta a kérdező,nem hiszem hogy ebből lesz valaha is megbocsájtás,azt nem vágom még mindig,hogy a férj belegyezése nélkül akarja leállítani.
2013. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:

19-es, "azt nem vágom még mindig,hogy a férj belegyezése nélkül akarja leállítani."


Mint felperes, visszavonhatja a keresetet.

2013. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!