Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha én indítottam el a válást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én indítottam el a válást, de megbántam, akkor meg tudom szakítani a folyamatot a férjem beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
86%

beszelj a ferjeddel kerj bocsanatot es vond vissza a valast.

Talan ujrakezdhetitek ha mindketten nyitottak vagytok ra.

2013. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy lehet-e. De ha a férjed is ezt akarja, nincs gond. Ha viszont nem akarja megszakítani, akkor tényleg olyannal akarsz együtt élni, aki már nem akar veled lenni?
2013. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
70%
Ha mar volt targyalas, akkor nem. Ha meg nem volt es nem is adtak idopontot, akkor igen.
2013. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy nem tudok vele beszélni, mert még túlságosan haragszik, jogosan, de kifutunk az időből, már nagyon a végén járunk a folyamatnak.
2013. nov. 8. 09:04
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felperes nem jelenik meg a tárgyaláson automatikusan ejtik a pert úgy, ahogy van.

Ennél egy fokkal korrektebb módszer, ha jelzed a bíróságon, hogy meggondoltad magad, ejted a pert.


Persze ez abban nem fogja megakadályozni a férjedet, hogy adott esetben ő váljon felperessé és kezdeményezzen egy válópert.

2013. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Tudom, most az időnyerés az elsődleges cél.
2013. nov. 8. 09:25
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert te vagy a felperes. Menj be a bíróságra, és vond vissza a keresetet. A költségeket te fizeted.
2013. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
67%
Vond vissza és ne menj el a tárgyalásra. Beszélja férjeddel. Szorítok nagyon!
2013. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tudni, miért adtad be a válópert?

A férjed helyében, ha jogtalanul vádoltad, akarnál elválni, ezt sosem bocsájtanám meg neked.

Ha pedig jogos érzelmek vezéreltek, amikor beadtad a válást, akkor ne gondold meg magad.

2013. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
49%

"folyamatot a férjem beleegyezése nélkül?"

Már bocs ezek szerint buktára állsz,jó hogy pipa rád a férjed,ebből sehogy se jössz ki jól.Nem a megbocsájtások korát éljük...Persze leállíthatod a folyamatot,fizetheted az összes perköltséget,sőt még az ő ügyvédje tarifáját is a nyakadba sózzák...stb.A pipa férjedből most faragsz egy győztes felperest!Késő bánat,de nem igaz hogy nem tudtok előre gondolkodni!Én is alperesként lezongoráztam,a "drága" felpereske pedig fizethet mindent.Ezt akár az összes nőnek is írhatnám...áh...

2013. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!