Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:

Privit nem másolhattál be,mert a kommentben nem feléd ír az a "valaki",hanem egy másik válaszolónak,szóval ezt nem küldhette priviben. Ezt elb*sztad! Valld be! Akkora idiótát csinálsz magadból,hogy az hihetetlen! Hány éves vagy? Uncsi a nyári szünet?

Szégyellni való vagy.....

2013. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék, hogy alakult a kérdező élete azóta..már ha nem kamu volt a kérdés.
2016. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!