Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Nézz már magadba egy kicsit, mielőtt másokat hibáztatsz!

Te dolgoztál, kaptál gyedet? Te talán megfelelően biztos, normális párkapcsolatba szültél gyereket? Minek a házasság 2 év után?! A nagyobb gyereked 4 éves, a kisebb 2, magyarán 2 év alatt nemhogy új palit sikerült fognod magadnak, de még fel is csináltattad magadat, de az exednek meg minek a házasság??! Gondolkodj már kicsit légyszíves!


Sajnálatos, hogy mindkét hapsi otthagyott, de azt gondolom a te esetedben egyértelműen az az oka ennek, hogy nem előrelátóan, értelmesen gondolkodtál, hanem egy nem stabil helyzetbe szülted a gyerekeket.


A bírósági ügyintézés menetelét már leírták, intézd el.


Magadból viszont vegyél vissza, mert az első dolog amit tenned kéne az az, hogy ha nincs pénz, akkor nem otthon seggelsz, hanem oviba-bölcsibe adod a gyerekeket és visszamész dolgozni, nem mástól várod, hogy adjon el ezt-azt és akkor majd jut neked. TE is ugyanúgy felelős vagy a gyerekekért, vedd már észre! Az exed párjának meg végképp semmi köze a te kölykeidhez, mi az, hogy még ő pénzelje?! Te eszednél vagy?! Ő adjon el valamit, mert neked kell a pénz, de te nem adsz el semmit, mert az milyen már???! Az eszem megáll!

2013. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
100%
Napi 40 kilométert utaztok egy ebédért? :o Gyanítom, nem ez az egyetlen, ami felesleges kiadás nálatok. Természetesen a gyerektartáshoz ettől függetlenül jogotok van, de érdemes lenne megtanulnod kezelni is a pénzt, mert így akármennyit is kapnál, kifolyik a kezeid közül.
2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit aljas hozza szolas volt!! Meg hogy en hogy gondolom??? Nem csak az en gyerekeim!!! Van apjuk is es van kotelesseguk!!! Ahogyan nekem is hogy neveljem oket!!! Igen hibaztam, de ok is h igy eldobtak a gyerekeket!!!! Az elsore meg inkabb pipa vagyok! Elvett felesegul igaz csak polgari volt de egy hazassagot nem dobunk igy el!! Igen zavar h megnosul, mert felesleges elsore se ment neki!!! Es ha lesz kozos gyerekuk???? Az enyemet akkor letojja??? Inkabb ez a viselkedes a fortelem, en csak a gyerek erdekeit nezem!!!
2013. júl. 2. 14:05
 14/82 anonim ***** válasza:
100%
napi 40km benzinpénzből, már ebédet is tudnék főzni :)
2013. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
En nem tudok fozni. Erzekem sincs hozza es idom se 2gyerek mellett
2013. júl. 2. 14:07
 16/82 anonim ***** válasza:
95%

Az most tök mindegy, hogy ki hibázott. Nyilván mind2en, ezen kár lovagolni. A volt férjek attól még Apukák. Ebben igaza van a kérdezőnek és a gyerek nem tehet semmiről. Ha a volt férj, közben megnősül, akkor az előző házasságból született gyerekéről ugyanúgy kell gondoskodni! Nyilván nem az új feleségnek, de bele kell számolniuk a gyereket is a kiadásokba.

Ha bent áll a kocsi a garázsban és ideiglenesen kivonod akkor nem kell biztosítást fizetni (biztosítónál dolgoztam, szóval ezt tudom). A BKV nem egyszerű, de mint írtam olcsóbb és amit eltankolsz, azt meg is főzheted. 40km az kb 3liter benzin, 1200 forint, abból lehet főzni, én akár 2napra is tudnék belőle :)

2013. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
100%
Napi 40 kilométerre a benzin naponta 1200-1600 ft között mozog. Abból mindennap 1 kiló pulykamellet megehetnétek csak ebédre b*szki. Remélem ez valami vicc!
2013. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%

" 40km az kb 3liter benzin"


Vagy rosszabb esetben 4-5...inkább a dízelek fogyasztanak 2.5-3 körül.

2013. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kell tanulni főzni. Én sem tudtam, rendeltünk. Aztán kevesebb lett a pénz és meg kellett húzni a nadrágszíjat. Megkérdeztem másokat, hogy csinálják, hogy spórolnak. Bele lehet jönni, nem ördöngösség, csak gyakorlás. A nagy ovis lesz, 1 gyerek mellett meg lehet főzni. A nagyot be is tudnád vonni. Nekem 2.5éves a lányom és szívesen segít a konyhában. Nem kell órákat eltölteni ott,napi fél óra. Amúgy meg 1szer-1szer jöhetnének a nagyszülők is ebéddel együtt.
2013. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5litert fogyaszt a matizom 100on, azért írtam a 3litert :)
2013. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!