Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a kedves privi üzenetet!!!
2013. júl. 2. 15:27
 52/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a netet ki fizeti? És most éppen mit csinálnak a gyerekek, hogy ráérsz itt írogatni?
2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 A kérdező kommentje:
Alszanak. Albérleti dijban benne van.
2013. júl. 2. 15:37
 54/82 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerekek... Jobb lenne nekik tőled távol. Te nem gondoskodsz róluk, hanem élősködsz rajtuk keresztül.

Remélem, a nagyi is hamar rájön, hogy milyen ember vagy és eljön az a nap, amikor nem fog lakbért fizetni helyettes és etetni. Csak ekkor fogod magad összeszedni (vagy nem, de akkor a gyerekek mehetnek államiintézménybe 18 éves korukig, nélküled).

2013. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjátok már, hát kamukérdés. Ordít a provokáció, unatkozó kistini hergeli itt a népet szándékosan. Mindjárt az jön, hogy letört a műkörme is :D
2013. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert lenne provokacio egy kerdes? Okkal varhatom el a gyt-t es nem erdekel ha az apuka vallalkozasa becsodolt! Oldja meg! Vannak kotelessegei. En nevelem mind kettot tisztessegesen. Onhibambol kivul kerultem ebbe a helyzetbe, azt gondoltok amit akartok. Megyek birosagra es kesz! Koszonom a megalazo kommenteket!
2013. júl. 2. 17:02
 57/82 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem onhibadon kivul kerultel ebbe a helyzetbe.Mindenki a sajat elete rendezoje es a gondok okozoja. senkit nem okolhatsz csak sajat magad hiszen senki nem tartott fegyvert a fejedhez hogy ferjhez menj es szulj gyereket egy friss kapcsolatban.

Azt hiszem eloszor meg kene tanulni dolgozni fozni mosni es csak utana kene szulni nem?

Komolyan milyen no az aki nem tud fozni es nincs ideje ra???

En 4 gyerek egy egyetem es munka mellett vezettem evekig a haztartast es volt mindenre idom minden nap meleg vacsora es leves volt a csaladnak ejjel tanultam es a munkahelyen de senki nem erezte hogy nem vagyok anya no otthon.

Hogy az exed jol el mert az uj parja jol keres nem rad tartozik szerencsere.

Ha lesz uj gyerek az sem a te dolgod ugyanis semmi kozod ehez a ferfihez es a kapcsolataihoz.Remelem ujra nosul es boldog lesz az uj parjaval.

Hogy csokkenti a gyt az jogos hiszen nem keres ettol meg az uj no viheti vilagkoruli utra is es elhet luxusban hiszne nem az o keresetebol van

Egy uj no miert is fizetne a te gyerekeidnek semmi koze hozza.

Hogy teged veszteseg ert azert ne sajnald magad hiszen othagyta neked a kocsit lakast butort nem?En a helyebe ezeket beszamolnam a GYT be.

Egy no csak magara szamithat maganak szuli a gyerekeket ez az igazsag ugy kell elni es szulni hogy el is tudd tartani oket.

2013. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 A kérdező kommentje:
Lakast nem, mert hiteles es nem adta oda nekunk. Ezert vagyunk alberletben. Csak a butorokat, muszaki dolgokat kaptuk meg. Meg egy autot. De ez is igazsagtalansag, neki volkswagene van, nekem meg csak egy suzukim. Ez van csak magunkra szamithatok.
2013. júl. 2. 17:34
 59/82 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy.
2013. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
100%

1.Amíg alszanak tudnál főzni, reggel, vagy délután a másnapit.

2. Úgymond engem is a férjem tart el, DE cserébe elvárja hogy itthon rend legyen, főtt étel az asztalon és cserébe megad mindent, meg most, hogy kitaláltam mit dolgozzak, abban támogat.

3. 26 éves vagy FELNŐTT!!! Én sem tudtam főzni, de amikor a férjemnek nem ment olyan jól, fogtam magam és megtanultam, nem őt csesztettem hogy miért nem keres többet, vagy nem szaladtam anyucihoz, hogy adjon kaját.

4. Oviköteles lesz a gyereked és nekem ne mond, hogy 1 gyerek mellett nem tudsz főzni-takarítani.

5. Ha ilyen ingyenélő vagy, akkor nem csodálom, hogy mind2 hapsid elhagyott egy életképesebbért. Mi lesz ha a nagyszülők meghalnak? Kihez fogsz enni járni?

NŐJJ FEL! Anya vagy, nekem lesülne a bőr a képemről, ha iylen hozzáállásom lenne, mint neked. Már nem 4éves vagy, hogy mások támogassanak, már neked kell másokat nevelned, ugye a két gyerekedet.

2013. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!