Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozol-nem tudsz a gyerekre költeni.

Apuka nem dolgzoik-így ő sem tud a gyerekre költeni. Világos? Kötelessége? Ja, neked is.

2013. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de nagyon felhúztál.Nekem is van két gyerekem,mégis van minden nap főtt étel,patentra kitakarított lakás,lenyírt fű,megetetett állatok,kigazolt virágoskert,és minőségi eltöltött idő a gyerekekkel.Mégis mit csinálsz egész nap?Ne haragudj,hogy ezt mondom,de iszonyú lusta vagy.Tartson el az állam,az exek,bárki,főzzön már rátok szerencsétlen nagyi,de neked ne kelljen már csinálni semmit csak kisautókat tologatni..Agyam dobom el.
2013. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
92%

Nem irigyellek, elég nehéz helyzetbe hoztad magad, de sajnálni sem tudlak, mivel másodszorra is elkövetted ugyan azt a hibát.


A lényeg az, hogy igen, az apukák kérhetik a gyerektartás csökkentését, ezesetben a gyerek után a minimálbér 20%-át fogják megítélni.


Add a kisebbet bölcsibe, ideje munkát keresned.

2013. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
100%

Na most olvastam végig a kommenteket.


Ne haragudj, h ezt írom, de ember, te annyira buta vagy, hogy már nekem fáj! Segélyre odaszültél 2 gyereket, semmiféle körülményt nem tudsz biztosítani a gyerekeidnek, de még annyit sem, hogy a főtt kaját odatedd az asztalra, és vered a melled, hogy 2 gyerekes anyuka vagy? Hát már meg ne haragudj, de ez konkrétan egy dolgot feltételez, hogy életedben már legalább kétszer megdugtak!


Az előző 2 pasid nem hagyott dolgozni, hát ez jó, de mégis mire fel voltál otthon, ha egyszer még normális vacsorát sem voltál képes összerakni? Egyáltalán minek neked az 2 szerencsétlen gyerek??? Miféle példát mutatsz nekik, hogy mindenkivel eltartatod magad?


Ébresztő! Takarodj dolgozni, és akkor nem lesz ilyen gondod!

2013. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 A kérdező kommentje:
Mi az h minek nekem 2szerencsetlen gyerek???? Mind2 apuka eloadta magat h mennyire szeret, elfogadtak igy h nem tudok fozni. Mas is kell egy kapcsolathoz!!! Nem csak a fozes, takaritas!!! Engem cseszegettek ok nelkul nem is tudjatok milyen szar egy helyzet ez!!!!
2013. júl. 2. 15:11
 46/82 anonim ***** válasza:
100%

De, tudom, mennyire szar helyzet, nem kell dolgozni, mindent a seggecskéd alá tesznek, és vered a melledet még több pénzért.


A sajnálatért meg kell küzdeni, a szánalom meg ingyen van. Fogyaszd egészséggel.

2013. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
100%
"Mas is kell egy kapcsolathoz!!! Nem csak a fozes, takaritas!"- Te már csak tudod mi kell egy tartós kapcsolathoz...
2013. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim válasza:
100%
Jeeeessszus tenyleg leteznek ilyen ri**ik????? Atya uristen, anyam borogass, te a dugason kivul ertesz mashoz is??? Az nem mindig elegendo ha egy pasast megakarsz fogni!!!! 2 gyereket szultel a semmibe rovid kapcsiba???? hogy gondoltad??? csodalkozol ha elmenekulnek toled, se fozni nem tudsz se semmire nincs idod csak csavarogni,ez hosszu tavon senki nem birja...meg ha minddennap fott etellel varod a parod sem garancia, hogy eletetek vegeig egyutt lesztek nooolj mar fel kisasszony!! remelem nem tervezel 3.gyereket egy ujabb aldozattol
2013. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%

"nem is tudjatok milyen szar egy helyzet ez!!!"


De igen, tudjuk. Ezért nem vállalunk be 2 gyereket, képzettség, állás és stabil kapcsolat nélkül, ezért nem szolgáltatjuk ki magunkat ennyire a férjünknek, bár hidd el nekünk is kényelmes lenne otthon ücsörögni karba tett kézzel.


Fogd fel, hogy óriási hibát követtél el és minden rossz szándék nélkül mondom a legjobb, amit tehetsz a következő:


Bezárod a gyakori kérdések oldalát és most rögtön az interneten keresel egy bölcsődét/óvodát a gyerekeidnek és magadnak egy normális állást, amiből tisztességesen el tudod tartani őket.

Ahelyett, hogy másokat hibáztatsz az problémáidért vedd a kezedbe az életedet és akkor nem lesz létkérdés a gyerektartás összege.

2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha van esze egy újabb pasinak messziről elkerüli az ilyen nőt! Egyszer lehet valaki "szegény" hogy elhagyják...na de kétszer? Ugyan már :) egy életre elcseszted a saját és a gyerekeid életét. Remélem megérte. Tapasztalhattad, hiába egy jó vállalkozás bármikor becsődölhet, Te tuti nem maradtál volna vele a bajban, csak a dollár jelek vannak a szemed előtt...cserélj szemüveget :D :D :D
2013. júl. 2. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!