Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
100%

Főzni mindenki meg tud tanulni. Mit esznek a gyerekek egyébként? Babakaját vetted nekik? 1600 forintból kijön egy kiló pulykamell ami két-három napi kaja némi körettel! Aki tud főzni az mind úgy kezdte, hogy nem tudott, először krumplipaprikást kell csinálni majd levest (pl. borsó, zöldbab, paradicsom ezek egyszerűek), krumplipüré, ilyesmi. Azzal meg ne is gyerek, hogy két gyerek mellett nem tudsz főzni mert ez hazugság, nekem is fiam van, másfél éves, de tudok mellette főzni, ami egyszerű azt lehet mellette is ami komplikált azt vagy akkor főzöm ha itthon az apja is vagy ha alszik. Egy pásztortarhonyát, krumplipaprikást, lecsót stb. lehet gyerek mellett is, ha a belső részén főzök a tűzhelynek még csak az a veszély sem fenyeget, hogy megsüti magát ha oda is jön!

Nekem nincs kocsim se jogosítványom, viszont a kismama bérlet Pesten kb. négyezer forint! Más is használja a tömegközlekedést! Az egész havi utazgatásom (pedig járok ide-oda rendesen a gyerekkel mert fotózás a hobbim) nem kerül annyiba mint neked az egy heti benzined! Nem mellesleg ha két éves lesz a gyerek megyek vissza dolgozni, igaz itthonról fogok, mert fordító vagyok, bár most is csinálok (meg eddig is csináltam) itthon fordításokat, csak nagyobb munkákat nem mertem elvállalni. Szóval értékeld át az életed, kezdj magaddal valamit, nem várhatsz a gyerek apjára. A barátnőm ugyanazt csinálja amit én csak négy gyerekkel és tud főzni is!

2013. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg az 5. oldalon az 50. választ és utána mondjátok,hogy nem kamu :D
2013. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:

:DDD Megnéztem! Saját magának válaszolt :DDD Vicces!

Provokatőr!

2013. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Van egy olyan felhasználó, akinek a nickneve "a kérdező kommentje"

Adódott már ebből néhány érdekes szituáció.

2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 A kérdező kommentje:
Bemasoltam amit kaptam privit, de az eleje lemaradt. Mindegy nem foglalkozom veletek mind egyformak vagytok!!! Konnyu jo kapcsolatbol ugatni, meg lehurrogni a masikat. De majd rajottok milyen szar ha egyedul maradtok!
2013. júl. 3. 13:41
 76/82 anonim ***** válasza:
B*zdmegmár magad kérdező. Itt mindenki segíteni akart, leírták, hogy főzz, vegyél bérletet, keress munkát, ne autózz napi 40km-t, de te javíthatlan vagy. Nem is a gyerekeid érdekét tartod a szemed előtt, hanem a saját érdekeidet... istenem...sötét vagy
2013. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
100%

"De majd rajottok milyen szar ha egyedul maradtok!"


Te hol maradtál egyedül? Legalább 4 független embert dézsmálsz. Ha neked így is szar, akkor életképtelen vagy. Rád a levegőt is kár pazarolni.

2013. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:

komolyan léteznek ennyire javíthatatlanul ostoba emberek?


igen, nekünk könnyű dumálni, mert általában gondolkodunk mielőtt cselekednénk, és nem fordítva.

2013. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
főzni nincs időd, de itt válaszolgatni van
2013. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegy nem foglalkozom veletek mind egyformak vagytok!!! Konnyu jo kapcsolatbol ugatni, meg lehurrogni a masikat. De majd rajottok milyen szar ha egyedul maradtok!"


Na ezért maradtál egyedül! Gondolom mindkét hapsi rájött, hogy egy ingyenélő, életképtelen csaj vagy. Meegcsinálni és megszülni a gyereket "egyszerű" dolog. A felneveléshez kellene ész és felelősség.

Persze könnyű másokat hibáztatni azért, mert elcsesztél mindent. Persze tényleg ez nem a te hibád. Vagy ezt láttad otthon, hogy anyuka segge alá van rakva minden és oszthatja az észt, vagy egyszerűen csak marhára el lettél kényeztetve, és azért nem szól anyád, hogy ugyanmár kislányom ha nincs pénzed, akkor menj el dolgozni.

De ideje lenne felnőnöd!

És én nem fogom megtudni milyen szar egyedül, mert voltam már egyedül és olyankor FEL KELL NŐNI a feladathoz. Sajnáltathatod magad, meg picsoghatsz is, de nem sok értelme van.

2013. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!