Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
100%
B+!!! Még egy suzukit sem tudsz fenntartani, akkor minek neked egy jobb kocsi? Hogy azzal menjél a nagyihoz ebédért? Jesszus!
2013. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy csomó anyagi dolgot kaptatok, akár beszámíthatják gyerektartásnak is x időre előre. Kocsi + műszaki dolgok, úgy kb 7-10 év. Szóval örülj, hogy kapsz valamit. Pofátlanság eltartatni magad a nagyikkal, nem is értem miért fizetnek neked bármit. A volt férjed új kapcsolatához semmi közöd.


"Szóval örülj, hogy kapsz valamit. "

Meglepő, de el kell menni dolgozni és nem kurv*lkodásból élni. Mert ez az, még ha nem is a hagyományos formája...

2013. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
100%
*"Szóval örülj, hogy kapsz valamit. " ="Mit tudok csinalni ebben az esetben?"
2013. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy elkényeztetett, önző kétgyermekes anyuka vagy, aki mástól várja mindig a segítséget, de te semmit nem akarsz tenni. Csak szegény gyerekek szívják meg. Képzeld, meg lehet tanulni főzni, ha akarja az ember, 3 éve én sem tudtam, de külföldre költöztem és itt mindent magamnak kellett, a legegyszerűbb dolgokkal kezdtem aztán komolyabbakat is tudtam. A másik, tömegközlekedés, hiszed vagy nem, de túl lehet élni az életet autó nélkül is, én 30 éves vagyok egy betegségem miatt soha az életben nem lehet jogosítványom, naponta kell járnom tömegközlekedéssel, átszállással, munka után iskolába menni,de hidd el nem ér kevesebbet emiatt az életem. Hogy a fenébe várhatod el egyébként az exed párjától, hogy anyagilag segítsen, komolyan mondom nem csodálom, hogy két az exeid elhagytak,ha ilyen hozzáállással viszonyulsz mindenhez akkor komoly gondok lehetnek veled. 26 évesen te még gyerek vagy, azt kell, hogy mondjam nem vagy érett, hogy anya legyél. Szedd össze magad, vegyél le az igényeidből, a kényelemből és hozz helyre az életed anélkül, hogy rátelepedj másokra, hogy állandóan függj másoktól és rászorulj az állandó segítségre.
2013. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kamu, sajnos vannak ilyen elcseszett nők
2013. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
100%

LOL többet költesz benzinre, mint amennyiből főzhetnél? Hát te nem vagy ép!

Figyi, holnap nem mész el a nagyihoz, hanem fogod azt az 1600 ft.

Megnyitod a www.mindmegette.hu oldalt, ahol kb fogyatékosok számára is érthetően vannak megfogalmazva a receptek. És ezzel nem a hátrányos helyzetűeket bántom, hanem rávilágítok a receptek egyszerűségére!

Le van írva, mit kell venni ahhoz a kajához, sőt még az is, hogy mennyit! :O Varázslat ba.od, varázslat. A nagyi meg egy kiba.ott Dumbledore, azért van nála mindig kaja!

2013. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
utolsó Xd
2013. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
.
2013. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ertem miert lenne provokacio egy kerdes?"


Mert szinte hihetetlen, hogy ilyen döbbenetesen ostoba és önző nő egyáltalán létezik.


"Okkal varhatom el a gyt-t es nem erdekel ha az apuka vallalkozasa becsodolt! Oldja meg!"


Valóban okkal várhatod el, azt a nagyságrendű gyerektartást, amiből veled együtt fele-fele arányban el tudod tartani a gyereket.

Mármint azt, ami az övé, nem a másét is főleg és nem magadat!


"Vannak kotelessegei."


Neked is. Pl. az, hogy elmenj dolgozni és ne akard az exférjeddel eltartatni magad.


"En nevelem mind kettot tisztessegesen."


Nem. Az, hogy a gyerekek azt látják, hogy az anyjuk egy erkölcstelen, etikátlan kitartott nő, aki másokon élősködik az nem tisztességes nevelés.


"Onhibambol kivul kerultem ebbe a helyzetbe, azt gondoltok amit akartok."


Nem. Ezt a helyzetet egyedül magadnak köszönheted, bármennyire is szeretnéd áldozatnak beállítani magadnak.

Felelősségteljes gondolkodással ma nem itt tartanál.



"Megyek birosagra es kesz!"


Menj. Ott majd meg fogják ítélni neked a csökkentett gyerektartást.


"Koszonom a megalazo kommenteket!"


Szívesen.

2013. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy létezik ilyen anya.

Felfoghatatlan hogy a kommentek hatására sem fordult meg a fejében az hogy tényleg elkellene menni dolgozni.


Nekem 2 és fél éves volt a kisfiam mikor elmentem dolgozni és amikor született akkor megtanultam főzni.ez a normális.

2013. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!