Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartás nem arra való, hogy téged tartson el férjed, hanem, hogy a gyerekét VELED együtt.

TE személy szerint mekkora összeget teszel hozzá a gyerek eltartásához?

2013. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
2csaladit es 1gyest. Ok dolgoznak nem en! Igenis fizessenek. Nem ertem miert kell tamadni.
2013. júl. 2. 14:28
 33/82 anonim ***** válasza:
100%
Aki olvasni tud, az főzni is, úgyhogy ez egy nagyon szar kifogás.
2013. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez csak kamu kérdés?????!


Az ilyen buta embereknek ingyen osztanám az abortuszt...ők dolgoznak, fizessenek ők?? Aztán te miért nem dolgozol? Ha lejár a gyes akkor majd éheztek a családiból, vagy mi?

2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
100%

A családit és a gyest nem Te teszed hozzá a gyerekek ellátásához, hanem az állam. A kaját a nagyi teszi hozzá, a lakhatást a másik nagyi. Akkor te mit is teszel a gyerekekért.

Persze én elhiszem hogy szar érzés lehet, hogy gyorsan hozzámentél egy gazdag vállalkozóhoz, szültél egy gyereket, hogy minden jó legyen, aztán mégis elhagyott, és most nem fűlik a fogad a munkához.

2013. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem drágám! A 2 családit meg a gyes-t nem TE teszed hozzá, hanem az ÁLLAM! ( az én, meg a többi válaszoló adójából)

Még egyszer megkérdezem: TE mennyivel járulsz hozzá a gyerekek neveléséhez?

Ja, hogy ez 0 Ft? Akkor neked semmi jogod itt dühöngeni!

2013. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező te hogy gondoltad, meddig fogsz meg otthon ülni es másokkal el tartatni magad? Neked ez nem ciki?
2013. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 A kérdező kommentje:
Nem ciki mert a gyerekeimet nevelem! Ahogyan mas anya is!!!!
2013. júl. 2. 14:37
 39/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy általában elítélem az olyan férfiakat, akik gyereket csinálni tudnak, de a gyt-t cseszik fizetni. Viszont egy ilyen nőnek, mint te...haaat, én is kétszer meggondolnam....
2013. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak tudod más anya a gyereknevelés előtt dolgozott, hozzátett valamit a családi bevételhez és jó esetben az állam bevételéhez is, amiből aztán a gyes-t kapja!

Te nem. Na, ezért ciki!

2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!