Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinalni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinalni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Exferjem vallalkozasa becsodolt eddig kaptam az 50ezer foruntos gyt-t de mult honapban mar nem tudta kifizetni. Probalnam megerteni, h nincs de mikor azt latom h a mostani parjaval kirandulgatnak es elvezik az eletet nehez. Jol keres a parja, most ossze is fognak hazasodni. Amit a szulok allnak. Nekem azota lett meg egy gyerekem aki 2eves es az o apukaja is elhagyott :( itt vagyok 2gyerekkel 1gyessel es 2csaladival. Mi a francot csinaljak? Aki apuka nem tud fizetni gyt-t nem birom ravenni h adjon el vmit mert szukseg van a penzre. Ilyenkor a parja miert nem ad neki ra? Apuka reakcioja amugy is az volt h csokkentetni akarja a tartas dijat. Ugye ezt nem teheti meg???? Biztos bele kezdenek vmi kozos vallalkozasba... Meg hogy en adjam el azokat amiket tole kaptam 9ho hazassag miatt. Igen kaptam autot, lakas komplett butorait stb. De igy is vesztesseg ert. A gyereket nem magamnak szultem!!!
2013. júl. 2. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
100%

- nem dolgozol

- a lakhatásodat más fizeti

- a bútorokat és az autót is mástól kaptad...

- nem főzöl, azt is más csinálja helyetted


akkor te mit is csinálsz egyébként otthon...?

2013. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%
77%-os: akkor az nagyon jó :) általában a dízelek fogyasztanak 4.5-5.5 között 100-on a benzineknél még ma is 6-9 között mozog átlagban, főleg a régebbieknél :)
2013. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, jó és a szervizelése sem drága :) De én is csak akkor használom, ha nagyom muszáj. Akkor 2000ért beletankolok és 1hónapig az elég :) Amúgy meg babakocsiba be a gyerek és séta a boltba. A sütés-főzést meg élvezi :D
2013. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
12eves suzuki wagonerem van. Egesznap lekotnek a gyerekek. Nem lehet mellettuk csinalni semmit. Fiuk. Most is kertem a volt ferjemet vegyen a fianak szandalt arra sincs penze.. Eddig mindig vett neki mindent, bnoje is ugy szinten. Nem ertem mi valtozott
2013. júl. 2. 14:18
 25/82 anonim ***** válasza:
100%

"Igen zavar h megnosul, mert felesleges elsore se ment neki!!!"


Hát neked sem, mégis lett másik kapcsolatod, meg másik gyereked.

Milyen alapon is hibáztatod az apukát?


Mielőtt jöttek a gyerekek mit dolgoztál?

2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%
De 2 meg 4 éves gyerekekkel már miért ülsz otthon, ha egyszer nincs pénzed? Oviba kell adni és dolgozni, aztán vehetsz nekik szandált! Ne mindent mástól várj el!
2013. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 A kérdező kommentje:
Alkalmankent dolgoztam csak. 26 eves vagyok. Az eddigi parjaim nem engedtek dolgozni
2013. júl. 2. 14:23
 28/82 anonim ***** válasza:
88%
Te aztán igazi királylány vagy kerdezo!!
2013. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy mint a segg. De komolyan. Főzni nemfőzöl helyette utazol benzinnel(abból bőven kijön 1 ebéd ha főzöl), nemtudsz főzni? Tanulj meg! A férjedre mondod hogy elsőre se ment a házasság minek próbálja meg másodszorra? Neked 2 házasságod nemment nehogymár te kritizáld :D Vicc vagy komolyan:D Az ex nőjének semmi köze a gyerekeidhez hogy ő fizesse a gyerektartást. Szevassz.
2013. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedtek dolgozni :D:D Jó vicc:D Te meg azért odaszartál nekik 2 gyereket a semmire!! Gratula :D
2013. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!