Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a feleségemtől? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A feleségemmel megromlott a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt,van egy másfél éves gyermekünk is.

Én rengeteget dolgozok,alig vagyok itthon.Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni,amit a feleségem rendszeresen szóvá is tesz nekem.Azt mondja ő is fáradt,mivel ellátja a háztartást,főz,mos,takarít,ellát engem és a gyereket is.

De nem érti meg hogy az sokkal fárasztóbb hogy eljárok dolgozni.Olyan munkahelyem van ahol éjszaka is bent kell lenni.És nem fizikailag fáradok el,hanem idegileg hogy nem tudom kipihenni magamat,mert minden másnap bent vagyok melóhelyen,reggeltől másnap reggelig.Mindent megteszek értük amit erőm enged,mégsem értem mi a baj.

Szex sincs,esetleg havonta egyszer,az is úgy hogy rá kell beszélnem.Azt mondja hogy már nem szeret.De mikor beszélgetünk,hülyéskedünk,nagyon jól elvagyunk.

Az is bánt mikor valamin összekapunk csúnyán beszél velem,elhord mindennek.A fejemhez vágja hogy nem foglalkozom a gyerekkel,nem segítek neki semmibe,értem ezalatt (fürdetés,etetés,pelenkázás).De mikor hazaérek fáradt vagyok,és úgysem tudnám megcsinálni.Nincs nekem türelmem az ilyenekhez.

Nagyon rossz így élni,de a gyereket sem akarom elveszíteni.Mert ha elválunk a feleségem messzire tudna csak elköltözni a szüleihez 300km-re.

A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet.Mit tegyek?


2012. nov. 3. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim válasza:

Egy nőnek figyelmességre és törődésre van szüksége! Főleg gyerekek mellett!!!!! ANnyira bírom, mikor a férfiak annyival elintézik a gyereknevelést, hogy fáradt vagyok, sokat dolgoztam.... De a feleség csináljon meg mindent, plusz nevelje a gyereket! Kíváncsi lennék egy hét szerepcsere után mit szólna a férj!? Kézzel lábbal menne vissza dolgozni az tuti! Sajnos rengeteg férfi ilyen, nem tudja milyen egy asszony élete.

Nekem azt javaslom, hogy kedveskedj többet a feleségednek, elég csak kis apróságokkal!! Pl ha fürdetés van, te hozod a vizet és viszed ki, kikészíted a törölközőjét. A párodnak készítesz egy kávét, vagy teát, reggelit. Esetleg elmosogatsz egyszer. Beszeded a ruhákat. És szex is több lenne, ha nem csak úgy menne a dolog, hogy na gyerünk szexeljünk már. Ilyen helyzetben amiben ti vagytok, egy nő nem tud csak úgy szerelmeskedni a párjával. El kell csábítani! Vegyél magadon erőt, hisz ti férfiak annyira erősek vagytok tudtommal :))

Legvégső tanács, válts munkahelyet!!

2013. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
Na elváltál?
2013. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
82%

nem olvastam végig, de ... mit hisznek a férfiak ...

kell a gyerek, de semmit nem csinál vele, érte,

nem lehetsz annyira fáradt, hogy ha szereted, akkor ne fürdetnéd, ne mesélnél neki.

Ha ezt nem csinálod, akkor mi a jele, hogy szereted? és mi hiányzana nélkülük?


akkor költözz egy gerekes család mellé, ott sem te foglalkoznál a gyerekekkel, és meglenne a tudat (ha az elég), hogy a fal túloldalán milyen helyes gyerekek laknak, akiknek te ugyanúgy nem olvasol mesét, és nem fürdeted őket....


rohadt dögök a feleséged nem csak magának szülte a gyereket ...


Aztán váláskor meg majd jöttök, hogy ti kerestetek, és a feleséged csak lazsált otthon ... tiátek a vagyon ...

2013. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!