Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a feleségemtől? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A feleségemmel megromlott a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt,van egy másfél éves gyermekünk is.

Én rengeteget dolgozok,alig vagyok itthon.Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni,amit a feleségem rendszeresen szóvá is tesz nekem.Azt mondja ő is fáradt,mivel ellátja a háztartást,főz,mos,takarít,ellát engem és a gyereket is.

De nem érti meg hogy az sokkal fárasztóbb hogy eljárok dolgozni.Olyan munkahelyem van ahol éjszaka is bent kell lenni.És nem fizikailag fáradok el,hanem idegileg hogy nem tudom kipihenni magamat,mert minden másnap bent vagyok melóhelyen,reggeltől másnap reggelig.Mindent megteszek értük amit erőm enged,mégsem értem mi a baj.

Szex sincs,esetleg havonta egyszer,az is úgy hogy rá kell beszélnem.Azt mondja hogy már nem szeret.De mikor beszélgetünk,hülyéskedünk,nagyon jól elvagyunk.

Az is bánt mikor valamin összekapunk csúnyán beszél velem,elhord mindennek.A fejemhez vágja hogy nem foglalkozom a gyerekkel,nem segítek neki semmibe,értem ezalatt (fürdetés,etetés,pelenkázás).De mikor hazaérek fáradt vagyok,és úgysem tudnám megcsinálni.Nincs nekem türelmem az ilyenekhez.

Nagyon rossz így élni,de a gyereket sem akarom elveszíteni.Mert ha elválunk a feleségem messzire tudna csak elköltözni a szüleihez 300km-re.

A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet.Mit tegyek?


2012. nov. 3. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik mellettem állnak.

Utolsónak:szex sincs közöttünk,havonta maximum egyszer,mert a feleségem elhúzza magát ha közelednék,vagy nincs kedve hozzá.

2012. nov. 3. 14:29
 42/83 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Arra válaszolj még nekem légyszíves, hogy ha a feleséged visszamegy dolgozni és ti még mindig együtt lesztek, akkor is el fogod várni, hogy elővegye a zoknidat másnapra? Vagy akkor mindenki teszi a saját dolgát? Te előveszed a zoknidat, sőt bátorkodom azt kérdezni, kimosod a zoknidat, megcsinálod a reggelidet, kivasalod az ingeidet? Nos?
2012. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
16%
Hova lett a válaszom? normális stílusban a kérdező pártját mertem fogni és ezért töröltették? hát gratulálok!
2012. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:

Volt olyan párom aki két gyerek mellett ugyan ezeket a dolgokat megcsinálta nekem,mégsem esett nehezére.

Akkor nem értem mi itt a probléma.Más is meg tud csinálni mindent 2-3 gyerek mellett.

2012. nov. 3. 14:35
 45/83 anonim ***** válasza:
92%

Uhh, nehezen tudok megszólalni is. Én is anyuka vagyok, itthon vagyok és hét hónapos gyereket nevelek. Sokat vagyok egyedül a gyerekkel, férjem sokat dolgozik. Sokszor fáradt, de örül a gyereknek, mikor hazaér, és foglalkozik vele, és együtt fürdetünk. Nem külön, hanem együtt, mert ez egy családi program. Nekünk is voltak konfliktusain az elején, hogy kinek mi a dolga stb. Ő is mondta nekem, hogy én nem járok dolgozni stb, de azért ez annyira nem egyszerű. Bevásárolni, csekkeket rendezni, vacsora készítés, gyerek és érj ellátása. Miből gondolod, hogy ez nem fárasztó? Plusz a gyerekhez éjszaka nem a férjem küldöm, hanem én megyek. Főleg, most kellemes ez, mivel fogzik és éjszaka óránként sír. Szerinted mennyire pihenem ki magam? Szánalmas a gondolkodásmódod. Zoknit a feleséged adja oda, mert jár neked? És neki mi jár azért, hogy neveli a gyereketeket? Fürdetés legyen az Ő dolga, mert minek van otthon amúgy? Döbbenet. Örülnöd kellene, hogy részt vehetsz a gyerek életében. És ahogy írták a többiek is. Részt vettél a gyerek elkészítésében, nem? Nem kényszerített senki, ugye? Ha felnőtt ember vagy, sejthetted, hogy a gyerek az munkával és felelősséggel jár, megváltoznak a dolgok.

A férjem én is kiszolgálom maximálisan, de képes arra, hogy kitegye magának a zokniját és a ruháját.

2012. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
Szerintem az én feleségemmel az a legnagyobb baj hogy elkényeztettem.Megvettem neki mindent.Nem kellett semmiért sem megdolgoznia.
2012. nov. 3. 14:36
 47/83 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, az utolsó kommentedet tátott szájjal és ledöbbenve olvastam. A feleséged helyében már régen leléptem volna. Semmibe veszed őt és a munkáját is. Mert igen, az is munka amit ő csinál, csak neki nincs szabadnapja. Az én férjem havonta kb. 10 napot van otthon, 48 és 72es szolgálatokat ad. Mikor hazajön, mindig hoz nekem egy kis meglepetést, egy csokit, ilyesmit és már veszi is el a gyereket tőlem, engem meg küld pihenni. Ha éhes eszik, el is tud mosogatni, sőt még a ruháját is ki tudja venni a székrenyből. És ezt figyeld! Mikor a kicsi megszületett, hónapokig ő végezte az összes házimunkát, hogy én csak a picivel tudjak foglalkozni. És ezt nem én kértem. Ja, és mielőtt valaki megjegyezné, nagyon messze van a papucstól :)
2012. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:

Azt gondolom ezzel az oldallal semmire sem mentem.

Csak a lehurrogást kapom itt is.Semmi megértés.

Köszönöm azoknak akik kiálltak mellettem.

2012. nov. 3. 14:39
 49/83 Dilettáns döggomba ***** válasza:
87%
A kommentjeidből ítélve egy egy kamukérdés. Ekkora tuskó nincs, vagy nem ide írogatna. Csak azért tetted fel a kérdést, hogy röhöghess, ahogy berágnak rád. XD
2012. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező és pártját fogók! Lehet minket, elkorcsolsult,szutykos anyatigriseket szidni, de érdekes módon az én házasságom rendben van. Az én férjem nem a gyakorin kérdezgeti hogy váljon-e. Soha nem volt ilyen jellegű problémánk, a férjem természetesnek vette, hogy a háztartás, gyereknevelés is munka, megbecsül és igyekszik levenni a terhet a vállamról. És nem kellett hatalmi harcokat vívnom. Szerintetek a kérdezőnek van igaza, nem pedig nekünk, anyatigriseknek és amit pl. az én férjem csinál, nem helyes. De mégis a kérdező házasságával van gond, nem az enyémmel. Ennyit erről.


Kérdező, úgy viselkedsz, mintha a feleséged a méregdrága öltönyödet tette volna tönkre, nem a zokni színét tévesztette el. Melesleg egyáltalán nem az jön le, hogy kényezteted a feleséged, lehet hogy veszel neki ruhát, cipőt, de a szeretet sokkal fontosabb. Kimondom: te egy nagyon rossz férj vagy, nem való neked se házastárs, se gyerek!

2012. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!