Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Négy gyermekkel jöttem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rauch Anikó kérdése:

Négy gyermekkel jöttem el alkoholista-gyógyszerfüggő feleségemtől. Beadtam a válási kérelmet. Anyagi helyzetem nem engedi a 30 e forint illetékbélyeg megvételét. Kaphatok mentességet ez alól? 19 e forint az egy főre jutó jövedelem. Üdv. Attila

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor Anikó vagy vagy Attila?


HOgyan fogod felnevelni a gyerekeket ennyi pénzből?

2012. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Első: majd kap gyerektartást is. Nem, majd az alkesz némber neveli a gyerekeket.
2012. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérni kell a bíróságtól a költségmentességet, amit a keresethez csatolsz. Ha jól emlékszem három adatlapot kellett kitölteni, amit a netről le lehet tölteni. Vagyonnyilatkozat, jövedelemigazolás a harmadikra már nem emlékszem, de ha beütöd a google-vba biztosan kiadja. Szintén kérhetsz ideiglenes végzést gyerekelhelyezés és gyerektartás ügyben, amíg a per le nem zárul, mert az akár évekig húzódhat, addig is etetni kell a gyerekeket valamiből..
2012. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy újat kezdjek előbb el kell válni.A történet hosszú,ide most nem irom,mert nem ez a kérdés.Gondolhatod a függő feleség mellett ennyi se jutott a gyerekeknek.A kérdésre tud valaki szakember választ?
2012. szept. 27. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, találtam egy régi kérdést, itt válaszolt egy ügyvéd, neked kedvező választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__13..

2012. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen kapsz felmentés, és gyerektartást is kérj, ha 6 hónapig nem fizet akkor az állam megelőlegezi a gyermektartás 3 évig és utána kamatostól hajtják be az anyán.
2012. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, h kapsz mentességet, most érdeklődtem én is, azt mondták, h az egyfőre eső 27ezer vmennyi alattinak kell lennie. de sok papír kell hozzá. Adóigazolás, munkáltatói igazolás-ha van, v munkaügyitől hogy nincs, államkincstártól a családi pótlékról és egyébről -gyes, gyed -ha van. szóval mindenhonnan kell papír, ahonnan kapsz jövedelmet. aztán ezt a kérvényt párhuzamosan le lehet adni a kérelemmel. panasznapon segítenek megírni is a bíróságon. sok sikert!Szerencsések a gyerekeid, h ilyen apukájuk van.
2012. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Sokat segítettek,nem adom fel a harcot hiszen eddig is rajtam volt a munka,a gyerekek,a háztartás gondja.A helyzet az utóbbi időben annyira súlyos lett,hogy el kellett menekülnünk.Még egyszer köszönöm!!
2012. szept. 30. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitartást!!!
2012. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!