Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a feleségemtől? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A feleségemmel megromlott a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt,van egy másfél éves gyermekünk is.

Én rengeteget dolgozok,alig vagyok itthon.Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni,amit a feleségem rendszeresen szóvá is tesz nekem.Azt mondja ő is fáradt,mivel ellátja a háztartást,főz,mos,takarít,ellát engem és a gyereket is.

De nem érti meg hogy az sokkal fárasztóbb hogy eljárok dolgozni.Olyan munkahelyem van ahol éjszaka is bent kell lenni.És nem fizikailag fáradok el,hanem idegileg hogy nem tudom kipihenni magamat,mert minden másnap bent vagyok melóhelyen,reggeltől másnap reggelig.Mindent megteszek értük amit erőm enged,mégsem értem mi a baj.

Szex sincs,esetleg havonta egyszer,az is úgy hogy rá kell beszélnem.Azt mondja hogy már nem szeret.De mikor beszélgetünk,hülyéskedünk,nagyon jól elvagyunk.

Az is bánt mikor valamin összekapunk csúnyán beszél velem,elhord mindennek.A fejemhez vágja hogy nem foglalkozom a gyerekkel,nem segítek neki semmibe,értem ezalatt (fürdetés,etetés,pelenkázás).De mikor hazaérek fáradt vagyok,és úgysem tudnám megcsinálni.Nincs nekem türelmem az ilyenekhez.

Nagyon rossz így élni,de a gyereket sem akarom elveszíteni.Mert ha elválunk a feleségem messzire tudna csak elköltözni a szüleihez 300km-re.

A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet.Mit tegyek?


2012. nov. 3. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
84%

Úristen, komolyan ilyen hibáiért szólod meg a feleségedet?

1. Ő nem érti meg, hogy te fáradt vagy. Hát, te sem azt, hogy ő fáradt. Tehát 1-1.

2. Te internetezel és tv-zel a munkahelyeden, míg a legtöbb szegény szerencsétlen munkás még a wc-re is félve mer kimenni, mert még azért is megszólják. Hát, nincs egy rossz munkahelyed, ha ilyeneket megtehetsz és munkavégzés közben is kikapcsolódhatsz. Tehát 1-0. A feleségednek igaza van.

3. Ő készíti ki a te ruháidat este. Mi vagy te? Egy gyerek, aki nem képes magának kiválogatni a ruhákat? És ha egy zokni rosszul tesz oda, még te vagy kiborulva? Ebben is a feleségednek van igaza. Tehát megint 1-0 az ő javára.

3-1-re a feleségednek van igaza és azt gondolom, jogosan veszekszik veled.

2012. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
79%

Hűha.

Minden kis semmiségből óriási veszekedést tud csinálni. - ez valószínűleg azért van így, mert nincs ideje kicsit sem kikapcsolódni és egy idő után az ember besokall. Vegyél le a válláról terhet és máris jobban fogja kezelni az ilyen helyzeteket.

Nem veszi elő nekem előző este a ruháimat,és ha másnap reggel szólok neki hogy pl ez a zokni nem jó,neki áll veszekedni.Hát ilyen dolgai vannak. - Te komolyan elvárod, hogy elővegye a másnapi ruháidat? Hát nincs neked kezed? Miért várod el? Marha kíváncsi vagyok erre.

Ha pedig nem jó a zokni, akkor legalább vedd arra a fáradtságot, hogy mondd meg neki: drágám, ne a fekete zoknit vedd nekem elő, hanem a barnát, mert barna nadrágban akarok holnap menni.

Szóval ezek kifogások, de nem hibák. Ezeken is azért akad ki a feleséged, mert te generálod, te kezded az egészet.

2012. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim válasza:
88%
Te egy tipikus mama kedvence lehetsz, akinek anyuci meg az etelt is megragva adta a szajaba! Nevetseges vagy es cseppet sem csodalkozom, hogy a feleseged valni akar! nekem sem kene egy ilyen eletkeptelen bohoc, aki egy zokni miatt nyavajog!
2012. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
94%
Kikészíteni a ruhát? Bocs de te még erre sem vagy képes egyedül? És csodálkozol a feleséged válni akar?
2012. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:

Igen,ezek a feleségem hibái.Három éve vagyunk együtt,a három év alatt igazán megtanulhatta volna hogy mi hogyan szokott lenni.És hogy nekem is egy perc míg előveszem?Neki is annyi.És ha előző nap elővenné,és megmutatná hogy jó lesz e ez a zokni,akkor semmi gond nem lenne.

Reggelente úgy kell neki szólnom ha hazaérek hogy csináljon reggelit.

Én azt hittem,ezek szerint rosszul hittem,hogy ezek a dolgok nekem járnak,mivel rengeteget dolgozok.Azt hittem,hogy ezeket a dolgokat,hogy megcsinálja a kávémat,előkészíti a ruhámat,behozza az ebédemet vacsorámat,és stb hogy ezekkel a dolgokkal ismeri el az én fáradozásaimat.De akkor tévedtem.Megpróbálom vele ezt megbeszélni,remélem sikerül.

2012. nov. 3. 14:23
 36/83 anonim ***** válasza:
16%

34-es válaszoló.

én felpontoztalak

én vagyok a 26 éves nő akit lepontoznak az igazság miatt.


a régi világban sem volt másként a férfi dolgozott és eltartotta a családot ,a nő pedig vezette a háztartást és java részben ő nevelte a ygereket.és működött!!!

csak a mai nők néha túlzásba viszik....

megnézném mi lenne ha a nőknek kellene dolgozni (a férfi otthon) hogy akkor ők hogy viselkednének.ugyanúgy mint a férfiak!egy szállal sem lennének jobbak!!!

2012. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
94%
Ha a gyerek körül segítesz akkor papucs leszel? Komolyan te minek vállaltál gyereket?
2012. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
93%

Te tipikusan az a férfi vagy, akit nagyon szívesen otthagynék 1 hétre a gyerekkel, hogy az milyen, ha nem sajnálnám a gyereket.

Amikor készült a gyerek, te is ott voltál, ketten akartátok. A fürdetésbe, abba a negyed órába talán nem rokkannál bele. Abba belegondoltál, ha majd a feleséged is visszamegy dolgozni, mi lesz? Ő nem lesz majd fáradt? Ha esetleg igen, akkor ketten fogtok pihenni és a 3 éves gyereketek majd ellátja magát? Gondolom nem, és mivel egy ilyen szuper férjet fogott ki még azt is hallgathatja, hogy te milyen fáradt vagy.

Nem tudnád elképzelni az életed a gyerek nélkül? Ez nagyon szépen hangzik. De azt, hogy valamit segíts a feleségednek, ahhoz fáradt vagy. A szexhez nem vagy fáradt?

2012. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
91%

"És hogy nekem is egy perc míg előveszem?Neki is annyi."

De neki kell a ruha és a zokni?

Még mindig nem magyaráztad el, hogy miért neki kell elővenni a te ruhádat? Talán te is előveszed az övét?


Kérdező, sajnállak, ha nem látod a problémákat ezek után.....


Az elkorcsosult anyatigrisek pedig azért támadnak, mert a férj nemhogy nem becsüli a felesége munkáját, de még olyan dolgokat is elvár tőle, ami nem az ő dolga lenne....

Valamint ha bányában gürizne, talán másképp állna hozzá az elkorcsosult asszonyállat, azonban nem bányában dolgozik, hanem olyan helyen, ahol még tv-zni és internetezni is van ideje.

NEM MINDEGY!!!!!

2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
91%
Én azon csodálkozom, hogy a feleséged eddig melletted maradt. Komolyan kitörölni ne segítsen a hátsódat nagy dolog után?
2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!