Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a feleségemtől? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A feleségemmel megromlott a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt,van egy másfél éves gyermekünk is.

Én rengeteget dolgozok,alig vagyok itthon.Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni,amit a feleségem rendszeresen szóvá is tesz nekem.Azt mondja ő is fáradt,mivel ellátja a háztartást,főz,mos,takarít,ellát engem és a gyereket is.

De nem érti meg hogy az sokkal fárasztóbb hogy eljárok dolgozni.Olyan munkahelyem van ahol éjszaka is bent kell lenni.És nem fizikailag fáradok el,hanem idegileg hogy nem tudom kipihenni magamat,mert minden másnap bent vagyok melóhelyen,reggeltől másnap reggelig.Mindent megteszek értük amit erőm enged,mégsem értem mi a baj.

Szex sincs,esetleg havonta egyszer,az is úgy hogy rá kell beszélnem.Azt mondja hogy már nem szeret.De mikor beszélgetünk,hülyéskedünk,nagyon jól elvagyunk.

Az is bánt mikor valamin összekapunk csúnyán beszél velem,elhord mindennek.A fejemhez vágja hogy nem foglalkozom a gyerekkel,nem segítek neki semmibe,értem ezalatt (fürdetés,etetés,pelenkázás).De mikor hazaérek fáradt vagyok,és úgysem tudnám megcsinálni.Nincs nekem türelmem az ilyenekhez.

Nagyon rossz így élni,de a gyereket sem akarom elveszíteni.Mert ha elválunk a feleségem messzire tudna csak elköltözni a szüleihez 300km-re.

A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet.Mit tegyek?


2012. nov. 3. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
98%
A te feleségednek valóban van egy nagyon nagy hibája: az, hogy még mindig a feleséged. :)
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
91%

Szia kérdező.

Nagyon hasonló volt az én esetem is a tiédhez,bár én mindenben segítettem a páromat,a most 18 hónapos kisfiamat pelenkáztam,etettem,fürdettem amikor csak volt rá időm.

Sajnos én ennek ellenére elvesztettem a párom más okokból kifolyólag,1 évesen kellett a drága pici fiamtól elköltözni.

Soha ne tudd meg azt a fájdalmat mikor nem lehetsz a gyermeked mindennapjaiban,nem adhatsz este egy puszit az arcocskájára,stb.

Az maga a BORZALOM,nincs olyan nap,hogy ne törne rám sírógörcs,minden estém maga a rémálom.

Szedd össze magad bármennyire is fáradt vagy,foglalkozz minél többet a picivel,rengeteg boldogságot kapsz viszonzásul.

Ne hogy úgy járj mint én,fél éve már csak egy élőhalott vagyok,pedig az én párom nem korlátozza hogy mennyit lehetek a fiammal.

Kitartás,szeresd,babusgasd mindkettőjüket mert ez az ÉLET értelme,minden más csak másodlagos.

2012. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
97%
Mivel te nyilvánvalóan cselédet szeretnél,a feleséged pedig apát és társat,ezért legjobb lesz a gyermeked és feleséged érdekében,ha elváltok.Legalább békében élhetnek.
2012. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom valami biztonsági őr lehetsz, ahogy a munkádat leírtad (apám is az, tudom milyen). Ezzel viszont nem lehet annyit keresni, amiből a feleségedet annyira hűűű de el lehetne kényeztetni, meg annyi mindent megvenni neki. Vagy nem tudom mire gondolsz? Mik ezek az extra dolgok, amikkel elkényeztetted?

Nehéz eldönteni kamu kérdés-e, mert ahogy már írták, ekkora idióta sztem tényleg nem is létezhet... Ha meg nem kamu, akkor megérdemled, hogy otthagyjon a feleséged, akkor nem csak zoknit kell majd magadnak választanod, hanem mosni, és vasalni is. És nem csak a reggelit nem fogja eléd tenni munkából hazaérve, hanem ebédet és vacsorát is magadnak kell majd csinálnod, nem csak egy szendvicset összedobni, hanem FŐZNI. A takarításról meg nem is beszéljünk. Majd rájönnél milyen jó dolgod volt.

2012. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:

Beszéltem a feleségemmel.Azt mondta a gyerek miatt van még velem,már nem szeret.

Én ezt elfogadtam,a szexet sem erőltetem már,csak had lássam a gyereket mikor itthon vagyok,és ne vigye el tőlem olyan messzire.

Úgy gondolom sok mindent meg tudtunk beszélni,próbálok változtatni dolgokon,csak hogy ne hagyjon el.

2012. nov. 3. 23:10
 66/83 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire fosol az önellátó életmódtól?
2012. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
19%
"Azt mondta a gyerek miatt van még velem,már nem szeret." - kérdező, na ez lenne az a pillanat, amikor habozás nélkül elküldenék egy nőt. Ugyanis azért legyen velem, mert velem akar lenni, akár mert szeret, akár mert nem, de az a szándéka, hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat. Ne egy harmadik miatt, még ha az a gyerek is...
2012. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
11%
Úristen kérdező, Te remélem tisztáéban vagy vele, hogy mentálisan beteg vagy. A fejedhez vágja a feleséged hogy már nem szeret, de te ennek ellenére elkövetsz mindent hogy ne hagyjon el és még te próbálsz változtatni a feleséged miatt. És ha megcsalna a feleséged mert szerintem nincs kizárva az neked hogy esne? Te dolgozol annyit mint egy állat egész nap, a feleséged pedig megcsal és ki is használ.
2012. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok: és a gyereknek sem tesz jót, ha ilyen példát lát otthon
2012. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy annak ellenére együtt maradtok, hogy leépül(t) a kapcsolatotok az a probléma, hogy nincs értelme. Semmilyen szempontból. A feleséged szerelmét nem lehet kikényszeríteni, ha már nem szeret, akkor csak elvisel. Innentől kezdve pokol minden egyes perc, amit együtt töltötök, mert mindkettőtökben tüskék vannak. Ugyanígy nem jó a gyereknek sem, mert ha még most nem is, de később biztosan megérzi, hogy valami nem stimmel anyu és apu között. A gyerekek radarként működnek, mindent megéreznek, még ha ki sem mondjuk. Úgyhogy még beszélgessetek párat, de csak a gyerek miatt együtt maradni nem túl jó ötlet.
2012. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!