Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a feleségemtől? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A feleségemmel megromlott a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt,van egy másfél éves gyermekünk is.

Én rengeteget dolgozok,alig vagyok itthon.Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni,amit a feleségem rendszeresen szóvá is tesz nekem.Azt mondja ő is fáradt,mivel ellátja a háztartást,főz,mos,takarít,ellát engem és a gyereket is.

De nem érti meg hogy az sokkal fárasztóbb hogy eljárok dolgozni.Olyan munkahelyem van ahol éjszaka is bent kell lenni.És nem fizikailag fáradok el,hanem idegileg hogy nem tudom kipihenni magamat,mert minden másnap bent vagyok melóhelyen,reggeltől másnap reggelig.Mindent megteszek értük amit erőm enged,mégsem értem mi a baj.

Szex sincs,esetleg havonta egyszer,az is úgy hogy rá kell beszélnem.Azt mondja hogy már nem szeret.De mikor beszélgetünk,hülyéskedünk,nagyon jól elvagyunk.

Az is bánt mikor valamin összekapunk csúnyán beszél velem,elhord mindennek.A fejemhez vágja hogy nem foglalkozom a gyerekkel,nem segítek neki semmibe,értem ezalatt (fürdetés,etetés,pelenkázás).De mikor hazaérek fáradt vagyok,és úgysem tudnám megcsinálni.Nincs nekem türelmem az ilyenekhez.

Nagyon rossz így élni,de a gyereket sem akarom elveszíteni.Mert ha elválunk a feleségem messzire tudna csak elköltözni a szüleihez 300km-re.

A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet.Mit tegyek?


2012. nov. 3. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

Én mindent megteszek a feleségemért és a gyermekünkért.

A feleségemnek megveszek mindent,és mégsem jó neki semmi.

Mikor közelednék elhúzza magát,odébb megy.Ha a szexet megemlítem,a válasza nincs kedvem.

2012. nov. 3. 12:44
 12/83 anonim ***** válasza:
87%

"Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni" - "Esténként szoktam vele foglalkozni,játszani,"

Akkor most itt valami nem világos. Először még nem ezt írtad. Illetve mitől fáj mindened? Azt írod, nem fizikailag fáradsz el a munkába.

Nekem itt valami nem tiszta.

2012. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
79%

"A feleségemnek annyi a dolga otthon hogy ellátja a háztartás,bevásárol,megfőz és babázik."

A babázást hogyan gondolod? Nekem az az érzésem, hogy úgy, mint ahogy egy kisgyerek nekiáll a babájával játszani.

Ez, amit leírtál nem "csak ennyi", hanem ez elég sok meló. Főleg a babázás része. Én nem azt mondom, hogy ha hazamész mindent le kell a feleséged válláról venned, de kell a gyerekeddel foglalkozni, ellenkező esetben nem kell csodálkozni, ha az asszony elhidegül tőled.

2012. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:

És hogyan szerezzem vissza a feleségemet?

Nem akarom hogy elhagyjon,mert sűrűn emlegeti a válást.

És ha elhagy a gyereket is viszi magával.Azt pedig végképp nem szeretném hogy elvigye tőlem.

2012. nov. 3. 12:53
 15/83 anonim ***** válasza:
31%

elhiszem hogy fáradt vagy de a feleséged is!


itt szerintem az a legnagyobb probléma hogy nem figyeltek egymásra!!!üljetek le beszélgetni,hogy hogyan lehetne megoldani.beszéln-beszélni-beszélni!!!!sokan azzal rontják a el a kapcsolatukat hogy nem beszélgetnek komolyan!!!


nem értek sok otthon lévő anyukát hogy miért kell szívózni a férjükkel?

biztos lefogtok ezért pontozni,de nyugodtan!


leírom miért nem értem: én is anya vagyok 2 gyerekkel.egy 4 éves és egy pici baba.a férjem messze dolgozik.tehát minden rám szakad!!!még se panaszkodok mikor itthon van a férjem.hanem örülök neki hogy velünk van és mivel értünk van távol,értünk gürizik ezért próbálom az itthon töltött idejét kellemesebbé tenni.de ha nem tennék semmit neki akkor is jó volna!

és higgyétek el sokkal rosszabb így élni mint amikor minden nap otthon van csak fáradt.bár minden este láthatnánk őt!


26N

2012. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező kapkodd össze magad,mert azt veszed észre, hogy mész a válóperi tárgyalásra!

Én már rég elhagytalak volna, az tuti. Mi az, hogy CSAK az a dolga hogy otthon megcsináljon mindent!! Azt hiszed az semmi?? Próbáld ki egyszer! Önző d.

2012. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
78%
Foglalkozz a gyerekkel. Küldd el a feleséged vásárolni, vagy fodrászhoz, te meg maradj otthon a picivel. Esetleg várd haza vacsival. Vedd ki a részed a család életéből. És hidd el, mind a ketten meg fogják hálálni. Elhiszem, hogy fáradt vagy, az én férjem is 24 órát dolgozik. De ő velünk is van. Már én is dolgozom, a kislányunk ovis. De ha hazajövök, nem mondhatom neki, hogy bocsi, anya eddig dolgozott, most fáradt. És ha a feleséged elmegy dolgozni, és ő is fáradt lesz, akkor ki játszik majd a gyerekkel?
2012. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
77%

"A feleségemnek annyi a dolga otthon hogy ellátja a háztartás,bevásárol,megfőz és babázik."

Könyörgöm,cserélj vele 1hétre. Ezt úgy irtad mintha napi fél óra lenne,pedig ez egésznapos és ha már szerinted a babázás is olyan egyszerű kis semmiség,akkor neked miért esik nehezedre? Az nem munka,részben kötelesség,m ugye gyereket azért akar az ember,h aztán nevelje,foglalkozzon vele és ennek igazából szórakozásnak és kikapcsolódásnak kéne lenni,főleg egy apa számára,aki közel sincs annyit a gyerekkel,mint egy anya. Én úgy látom,h te még nem értél meg az apaságra,nekem se lenne kedvem a férjemhez,ha azt látnám,h hazajön munkából a csillogó szemű gyerekéhez,aki alig várja,m ebben az esetben alig látja,erre neki nincs kedve hozzá,mikor lesz rá időd?

2012. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:

Ez a baj hogy engem nem ért meg senki.Hiába teszek meg értük mindent,mindig a végén én vagyok a rossz.

Mindenük megvan,és mégsem jó.

Beszélni nem tudunk,mert a vége mindig veszekedés lesz.Romantika?Hogyan mikor mindig elhúzza magát ha közelednék?Fogjam be a pofámat,és hagyjam hogy papucsot csináljon belőlem?Munka után cseréljem a pelenkát,vagy fürdessek én?Mert az jött le a válaszokból hogy nekem kéne megcsinálni.Akkor kérdem én a feleségem minek van otthon?

2012. nov. 3. 13:05
 20/83 anonim ***** válasza:
73%

"Ez a baj hogy engem nem ért meg senki.Hiába teszek meg értük mindent,mindig a végén én vagyok a rossz.

Mindenük megvan,és mégsem jó."

Ha te ennyi egybehangzó válasz után is meg vagy győződve az igazadról, akkor felesleges itt koptatni a betűket.

2012. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!