Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a feleségemtől? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A feleségemmel megromlott a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt,van egy másfél éves gyermekünk is.

Én rengeteget dolgozok,alig vagyok itthon.Mikor hazaérek fáradt vagyok,így nem nagyon van energiám a gyerekkel foglalkozni,amit a feleségem rendszeresen szóvá is tesz nekem.Azt mondja ő is fáradt,mivel ellátja a háztartást,főz,mos,takarít,ellát engem és a gyereket is.

De nem érti meg hogy az sokkal fárasztóbb hogy eljárok dolgozni.Olyan munkahelyem van ahol éjszaka is bent kell lenni.És nem fizikailag fáradok el,hanem idegileg hogy nem tudom kipihenni magamat,mert minden másnap bent vagyok melóhelyen,reggeltől másnap reggelig.Mindent megteszek értük amit erőm enged,mégsem értem mi a baj.

Szex sincs,esetleg havonta egyszer,az is úgy hogy rá kell beszélnem.Azt mondja hogy már nem szeret.De mikor beszélgetünk,hülyéskedünk,nagyon jól elvagyunk.

Az is bánt mikor valamin összekapunk csúnyán beszél velem,elhord mindennek.A fejemhez vágja hogy nem foglalkozom a gyerekkel,nem segítek neki semmibe,értem ezalatt (fürdetés,etetés,pelenkázás).De mikor hazaérek fáradt vagyok,és úgysem tudnám megcsinálni.Nincs nekem türelmem az ilyenekhez.

Nagyon rossz így élni,de a gyereket sem akarom elveszíteni.Mert ha elválunk a feleségem messzire tudna csak elköltözni a szüleihez 300km-re.

A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet.Mit tegyek?


2012. nov. 3. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
92%

Én már válaszoltam, de még azelőtt, hogy elolvastam volna a válaszokat és a kommentjeidet.

Ha az a feleséged hibája, hogy a felnőtt férjének nem késziti ki a jó zoknit, szeretném tudni, hogy neked milyen hibáid vannak? Gondolom semmi. Ja, de igen. Az, hogy elkényeztetted, mi? Mivel is? Hogy megengedted, hogy a másnapi ruháidat kikészíthesse? Vagy hogy főzhet, moshat rád? Te ezeket komolyan gondolod? Komolyan nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek? Ha a feleségednek egy kicsi esze van, eldönti a vergődésedet és úgy otthagy, mint a huzat.

Nézz már magadba! Felnőtt férfiként úgy viselkedsz, mint egy kamasz.

2012. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
96%

én az egyik lepontozott vagyok a 26N


képzeld az én házasságom is tökéletes!!!és képzeld nem készítem ki a ruháját ,nem nyalom ki a se..ggét.

ember számba vesszük egymást!oda -vissza!!!


lehet a kérdező túl sokat vár el a feleségétől,de akkor meg üljenek le tisztázni kinek mi az elvárása amásiktól,kössenek kompromisszumot!

2012. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
3%
Azt írod, hogy szereted a feleségedet, de azt kérdezed hogy elváljak-e tőle? Ha elválnál tőle akkor nem biztos hogy megállna a lábán anyagiak terén és ezzel neki lesz rossz. De az sem jó, hogy dolgozol látástól vakulásig, mert az is rámehet egy kapcsolatra... Szerintem az a baj hogy a feleségeset elkényeztetted és már annyira el van kényelmesedve, hogy most már egyre többet várna el tőled.
2012. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
92%

53-as: kamasz? Inkább kisgyerek. A hat éves lányom nem várja el, hogy kikészítsem a zokniját, ha mégis, akkor megkér rá! És nem kiabál, mert nem passzol a zokni.

Szegény kérdező, borzalmas, hogy mik vannak manapság! Nem is értem, hogy bírod ki, a feleséged egy hárpia, ahelyett, hogy a lábad nyomát csókolgatná meg fésülné a hajad, veszekszik veled! Hát milyen házastárs az ilyen? Gondolom ezt akartad hallani. Komolyan, már nevetek rajtad, hogy ilyen hülyék élnek a földön...

2012. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Lady in love, kár ezt túlragozni, neked szerencséd van, mert olyan párt találtál akivel összeilletek, hasonlók az elképzeléseitek a családról, a Kérdező meg a párja meg valószinűleg nem illik össze, nekik eltérőek az elképzeléseik.


Kérdező, szóval ez esetben tényleg a válás látszik a legtisztább ügynek, pedig én szinte mindig a kapcsolat rendbehozása mellett kardoskodok. De egy alapvetően hibás párválasztáson sajnos nincs mit helyrehozni.

2012. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
59%
56-os, igazad van, csak úgy fel tudnak dühíteni az ilyen emberek!
2012. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
82%
"Anyám is ilyen elkényelmesedett dög, mint a kérdező felesége" - te bizonyára nem vagy eszednél ember.....
2012. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
100%

Tele van ellentmondásokkal amit írsz. Idegileg vagy fáradt vagy mindened fáj? Nem tudsz foglalkozni a gyerekekkel, mert fáradt vagy, de a ház körüli munkákat meg tudod csinálni.

A hozzáállásod is fura. Neki csak az a dolga, hogy gyereket neveljen és vezesse a háztartást. Oké. Neked meg csak az a dolgod, hogy dolgozz. Na?! Ő nem lehet fáradt, de te igen?!

Minden megveszel neki. Szóval, megvennéd a szeretetét, de nem jön össze és meg vagy lepve?


"A gyermek nélkül pedig nem is tudnám elképzelni az életemet."

El tudod képzelni már most is, hisz nem foglalkozol velük, mert fáradt vagy hozzá. Ha valóban szeretnéd őket, sosem tudnál elég fáradt lenni. Ez igaz a feleségedre is.


"És hogyan szerezzem vissza a feleségemet?"

Tegyél valamit a házasságotokért, mert itt pl. csak a kifogásokat írod.

Ha jól olvasom még a saját ruháidat sem tudod elővenni? Orvoshoz kellene menned, lehet hogy leszázalékolnának ha mozgásodban ennyire korlátozott vagy. Nem gondoltál még erre?


"Reggelente úgy kell neki szólnom ha hazaérek hogy csináljon reggelit."

Csinálj magadnak. Ez még nem merült fel benned? Lehet hogy újat írok, de ő a feleséged, nem a rabszolgád! Szerintem meg tudnád csinálni magadnak azt a reggelit te is. Ha pl. nem lenne a feleséged gondolom megcsinálnád és nem halnál éhen, mert nem tudod hogyan kell megvajazni a kenyeret. Vagy mégis?!

Nem csodálom, hogy nincs szex köztetek, már olvasni is elég lelombozó.

Hihetetlen, hogy egyes hímneműek mennyire tehetetlenek!


Közben így lapozgattam, keresve a válaszaid, és látom feleslegesen írtam/írtunk, hiszen nem a megoldást kerested, csak megerősítést hogy te vagy az istenkirály pasi, a feleséged meg semmirekellő. Valójában, te dolgozol, veszel ezt-azt a nejednek, cserébe elvárod, hogy ő szintén dolgozzon (háztartás és gyerekek, az is munka), ne legyen fáradt, szolgáljon ki mikor otthon vagy, örömmel szexeljen veled, és közben hallgasson. Felsoroltad az ő hibáit, de a sajátod fel sem tűnik. Elképesztő egy pasas vagy, de nem a jó értelemben!

Hogy elválj-e? Nos, a feleséged érdekében lehet hogy jobb lenne. Neki. Találhatna valakit aki értékeli.

2012. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamukérdés, mert ekkora tuskót nehezen lehet elképzelni.
2012. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
92%

Oké, az érthető, hogy ha a nő otthon van, akkor főzzön és mosson, de téged kiszolgálni nem feladata. Felnőtt ember vagy, aki ki tudja választani a saját zokniját. Ez tudod milyen szinten szánalmasan hangzik? Én sem izgulnék olyan pasira, aki az anyjának néz.


Szóval, ha menteni akarod a házasságod:

- Ne adj plusz munkát a feleségednek. Találd meg a saját ruhádat a szekrényben és a reggelidet a hűtőben.

- Sok férfi nem hajlandó pelenkázni, oké, ezt még talán elfogadnom, de ülj le, vedd az öledbe a gyereket és olvass mesét, nézegessetek képeket, építs neki tornyot, tologassatok kis autót, bármi. Rögtön látná a feleséged, hogy foglalkozol vele te is és ez nem fárasztó, csak ülsz és hangosan olvasol.

- Ha hülyéskedtek, akkor jól elvagytok. Indulj el ezen a vonalon, beszélgessetek sokat és ha ő kiborul, akkor ismerd el, hogy gyereket nevelni is nehéz, mert ugye neked sincs türelmed a fürdetéshez, mint írtad.

- Dicsérd meg ha csinos aznap, néha vigyél virágot. Baromi hülyén hangzik, de a nők nagy része értékeli.


Szerintem simán vissza tudnád hódítani, csak ne az anyádként hanem a feleségedként bánj vele. Én sem szexelnék olyan pasival, akit úgy kell kiszolgálnom mint egy 8-10 éves gyereket.

2012. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!