Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
65%

Az biztos, hogy az intelligencia fokmérője nem a diploma!

Az én exnejem is szerzett ugyan két diplomát, de végigpuskázta és végigbukdácsolta a főiskolát, egyetemet, én írtam mindkét szakdolgozatát, megvágták az államvizsgán, de most baromira veri vele a nyálát, holott egy alapfokú nyelvvizsgát nem tudott letenni és egy középfokú mérlegképes könyvelői tanfolyamot sem tudott elvégezni, mert a legegyszerűbb tárgyakból is megvágták, volt amiből 12-szer. Mindkét sogórnőm középfokú végzettséggel megcsinálta. A viselkedése és stílusa pedig kb. egy útszéli részeg parasztéval ér fel. Csinos volt amikor megismertem, a hátamon kapaszkodott fel és most mindenkinél többre tartja magát és mindenkin uralkodni akar. Sajnos én is hülye voltam, és sajnos csak 17 év után mertem váltani.

Úgyhogy én azt tanácsolom, hogy merj váltani, de gondolkodj előtte, mert sem a külső, sem a papír nem számít, a lényeg sokkal mélyebben van.

2010. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
77%

Erre mondják azt, hogy mindenki egye meg, amit kifőzött magának.


mindenesetre azt mondom, ne légy vele durva. Ha eddig jó volt, akkor annyi legyen benned, hogy tisztességesen szakítasz vele.

2010. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:
Na most már elvesztettem a fonalat gyerekek.... :)
2010. nov. 30. 13:06
 74/78 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy búcsúajándékot.
2010. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
Néha vállalni kell egy botrányt az igazadért.
2010. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Francba. Épp most akartam beszállni, erre tessék vége :D
2010. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim válasza:
Passzold át nekem a csajt:D
2010. dec. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy Te szellemileg az ő szintje maradsz mindig is, és az olyan lányokkal érzed jól magad akik buták, (hasonló a hasonlóval) csak most végre szeretnéd megjátszani, hogy okos vagy, és azt nehéz ha a párod kősötét.
2010. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!