Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 szüszü ***** válasza:
85%
Eggyütt éltek?
2010. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem, de sokat van nálam.
2010. nov. 29. 20:04
 3/78 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd benn a szoliban egy órára és csak egy kis fekete kupac marad belőle! :D Szerintem csak egyszer kell elviselni a hisztit, tárgyilagosnak és hűvösnek maradni. Aztán pont. Ha úgysem szereted nem fog nehezedre esni!
2010. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Hehe benne felejteni a szoliban :D Ez jó:)
2010. nov. 29. 20:06
 5/78 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tenni, ennyi. Hid el, boldogulni fog nélküled is, majd talál valami másik hülyét.
2010. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 szüszü ***** válasza:
77%

Légy férfi!

Cseréld ki a zárat,és ne hívd fel többet...

2010. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
96%

A leírásodból nem süt a nagy szerelem.

Ez a sikítós hiszti eleve taszító számomra, intelligensen is meg lehet oldani a szakítást. Bár, ha szorult volna belé némi ész is, akkor nem lennél ilyen gondban.

Határozd el magad, szakíts és kész. Nem kell ezt annyira túlspirázni.

2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Hát, ha a köv. beszélgetéssel sem jutunk sehova akkor az lesz..
2010. nov. 29. 20:09
 9/78 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te egy sznob vagy! Minek kezdtél vele? Nem találtál értelmes csinos nőt? Pedig olyan is van...

-.-

2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem mi ezen a probléma? Egyszerűen legyél elérhetetlen a számára. Ha van kulcsa a lakásodhoz, cseréltess zárat.

Bár ha ennyire nem jön be, akkor nem értem azt sem, hogy miért keztél ki vele. Szereted egyáltalán? Vagy te váltál sznobbá? Bizonyos áldozatokat pedig be kell vállalni.

2010. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!