Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni egy plázacica jellegű társtól?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb a kategória, de az értelmesebbjei errefelé vannak. Szóval:25 éves férfi, 19 éves barátnő. Ő a bizonyos plázacé. Lassan befejezem az egyetemet, ott fogok dolgozni, ahol gyakorlaton is voltam,komoly, elit társaság,ahova egy plázacicát nem vihetek magammal. Tudom tudom, nem is kellett volna kezdenem vele, de mi tagadás kényelmes volt, szép, igényes nő, na de ugye értelem az nem sok. Szoli, műköröm, bankkártyám, kb ennyi. Ha felhozom a szakítást jön a sikítós visítós hiszti. Nincs szivem egyszerűen az utcára kihajítani, hogyan szabaduljak szerintetek?
2010. nov. 29. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
34%
Nekem kedves kérdező te vagy undorító. Jó volt vele hancurkázni, kiszolgált téged az ágyban. 19 éves még a lány, és rettentően sokat változhat. Neked meg nem fér bele az elit körödbe. Tudod mit csinálnék veled a lány helyébe, amikor dobod. szemen köpnélek.
2010. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem éltek együtt, akkor nem értem miért kéne az utcára tenned..gondolom van hol laknia. Ha meg te tartod el, és valóban olyan szép, akkor nem kell aggódnod, úgyis talál utánad egy újabb hülyét, aki kitartja.:) Vagy szereted még? (nem ciki bevallani)
2010. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
88%
El tudnád hitetni vele, hogy elszegényedtél?
2010. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
84%
Én nagy ívben köpnék az elit társaság sznobságaira, ha szeretek valakit. Ha meg nem szereted, akkor meg minek gondolkodsz rajta, szakíts és kész. De azzal számolj, hogy egy odaillő nővel sem lesz könnyű a dolgod, mert az meg sznob lesz és nem fog akarni veled szexelni olyan mennyiségben, amilyenben egy normális férfi kívánja.
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
58%
Akár vele is maradhatsz, ha csak fele olyan éretlen vagy, amilyennek tűnsz, tőle függetlenül is körberöhögnek.
2010. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
91%

utolsónak ment a zöld kéz

de:

"Meg aztán egy férfinak eljön az az idő, hogy intelligens társ is kell, nem csak szép."

nálam ez valamiért már 17 éves korom óta így van! :D

Szóval megkomolyodtál és most "iszod a levét"!

Ha ennyire nem tudod összeegyeztetni, meg már nem is szereted (szerintem előtte se szeretted) akkor mondd el neki azt, amit itt nekünk! az lesz az utolsó hisztije, meglátod magától fog kilépni az életedből!

2010. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
39%
mármint a 80-as nak!
2010. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
96%

Az elmondásodból ítélve te nem is szeretted őt, tehát (most éljek azzal a közhellyel, hogy férfiból vagy? Nem, azért nem akarlak megsérteni) csak azért voltál vele, mert kényelmesebb volt. Ez mit is jelent? Azt, hogy ő nagyon nyomult, te meg nem igazán tiltakoztál?


A kérdésedre válaszolva pedig: ha igazán szeretnéd, az mindegy lenne, hogy milyen, akkor nem szégyelnéd őt. Így viszont, ha nem szereted, ez a kapcsolat felesleges. Szépen mondd el neki, mit érzel, és ha hisztizni kezd, csak várd ki nyugodtan, és aztán, miután lehiggadt, küldd el. Ennyi. Az ilyenekkel nem érdemes kezdeni. Ezt előbb-utóbb minden pasi belátja. Lehet, hogy egy kis "kalandra" jó a HP is, de egy egész életre szóló társat mindenki megválogatja. Senki nem akarja egy vinnyogó élősködővel összekötni az életét. Ha tisztességes akarsz lenni, mondd el neki az igazat, és légy hajthatatlan, határozott, hogy lássa, hogy komolyan gondolod.

2010. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez átjött a mondanivalómból, nem , nem szeretem, nem is szerettem, szerintem ő sem engem.
2010. nov. 29. 20:46
 30/78 A kérdező kommentje:

:DD Utolsó: ) Vinnyogó élősködő :)

Ez jó, nem is tudtam volna ilyen jól megfogalmazni:)

2010. nov. 29. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!